אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תשע דירות ושני רכבים: אלו נכסי ענבל אור שהוקפאו

91 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

75.
שחיתות
תסבירו לי פעם אחת איך קיבוצניק היה ראש ממשלה עם משכורת רמטכל נכסים בשש1000000000 שח" מי בודק אותו את הנוכל הזהשקומבינטור הוא וגיסו אני בשביל 2000 שקל נחקרתי כמעט פסילת ספרים שלא רשמתי בזמן נו מה עם ברק השני שיש לן 18 דירות נו מה קיבל ירושה נזכרתי הרב הגאון שר הפנים כמה דירות יש לו טוב מספיק להפעם
יוסי מועלם | 12.04.16
72.
ל17 אתה מקשקש ראה ולמד
סעיף 119א לפקודת מס הכנסה מאפשר לרשויות המס לגבות מבעלי השליטה בחברות את חובות המס של החברה, וזאת מתוך הנחה שבעלי השליטה הבריחו את נכסי החברה, במטרה לחמוק מתשלום מיסי חובה. למעשה, הסעיף מייצר הרמת מסך סטוטוטרית – היינו – תוצאת הפעלת הסעיף הינה – הרמת מסך כלפי בעלי השליטה בחברות- לצורך גביית מסים מהם – באופן אישי, וזאת להבדיל מהרמת המסך שלפי סעיף 6 לחוק החברות – הרמת מסך אשר בכדי לקיימה נדרש הליך משפטי ארוך ומורכב אשר בסופו – לאחר שהוכח כי בעל השליטה בחברה פעל שלא בתום לב ותוך כוונת זדון בכדי להבריח נכסיה אליו – יש לרדת לכיסו באופן אישי.
רוני | 12.04.16
60.
ל 44
אני מאמין שמצד אחד היא הבינה את הבעייתיות של ההתנהלות שלה (פירמידה וכו) אך מצד שני היתה לה תקווה למשוך את המצב כמה שיותר זמן בתקווה שיום אחד תעשה מכה באחד הפרוייקטים ותצליח לסגור פערים. סוג התנהלות של מהמר פחות או יותר. אני חושב שהיא לא הקימה את העסק כדי לעקוץ מלכתחילה. פשוט כדור השלג התחיל להתגלגל והיה גדול עליה.
מישהו | 12.04.16
51.
בנפול אויבך אל תעלוז ...
הכישלון של אור סיטי והגברת לא נראים בעיני כגנבה שיטתית ומכוונת . יתכן שהגברת סוחררה מהצלחתה עד שהפסיקה לחיות במציאות והורגלה לחיי מותרות ועושר ושכאן זו בעיה פסיכולוגית נפשית לבי עם הרוכשים שבקשו לקבל מציאה ונפלו. עם זאת לו הגברת הייתה גנבת מתוחכמת הייתה מעלימה כספים לחו"ל ולחשבונות מוסתרים כפי שעשה הבעלים של חברת הבניין חפציבה למי שזוכר ... אני מקווה שבית הדין יוכל לרדת לשורש המקרה ולא להפקידו רק אצל הנאמן שמינה אלא למנות כמה נאמנים יש חשש גם שהקבלנים היו מעוניינים לעצור את הגברת והשתילו אצלה עובדים שסיבכו אותה
אדם | 12.04.16
41.
היא לא כל כך חכמה. בדרך כלל הקבלנים מראש רושמים את הנכסים על שם בני משפחה.
וכשהם פושטים רגל לא נוגעים להם כמעט בכלל בנכסים. חוץ מזה כמו שכתבו גם אחרים. אם היא מכרה אוויר, אז למה רשות המיסים תיקח מעם על אוויר שהיא מכרה לאנשים בלי תמורה? יותר הגיוני שיחזירו להם את הכסף שלהם. ולא לקחת מיסים. אם נוכל מוכר ללקוח מסכן משהוא שלא קיים במליון דולר, והלקוח לא קיבל דבר למה לקחת על זה מס? מס על מה?
יוסי | 12.04.16
38.
אפשר להבין מה העיסוק המוגזם בה? כאילו שאין עוד מוכלים בארץ.
ליבי ליבי עם חבורת המטומטמים שנתנו כסף בלי ערובות ובלי להביא עו"ד מטעמם שיעבור על החוזה, אבל סה"כ מדובר בכמה עשרות אנשים שהפסידו 100 אלף כל אחד.. הם לקחו הימור עם קבוצת רכישה והפסידו. אפשר לחשוב שהיא הנוכלת הכי גדולה שמדינת ישראל ידעה.
 | 12.04.16
30.
עדיף כבר שהרכוש ישאר אצלה במקום בנקים ומע"מ!!!!!!!
חברי כנסת כושלים ורופסים וממשלות ישראל מושחתות לדורותיהן לא דאגו לאזרח הקטן במצב של כונס נכסים , דאגו רק לבנקים ולמע"מ!!!!!!!!!!!!!האזרח הקטן מתמוטט והבנקים ימשיכו לגדול גם אם הרכוש של ענבל המושחתת לא יגיע אליהם וילך לאזרח הטיפש שקנה ממנה נייר ולא דירה!!!!!!!!!!!
אלי תל אביב | 12.04.16
17.
אפשר לממש נכסים פרסיים רק אם ערבה אישית או הרמת מסך
מעמ לא יכול לממש נכסים אישיים שלה כיוון שהיא חברה בע"מ, אלא אם כן בית המשפט יעשה הרמת מסך, הרי היא רשומה כחברה בע"מ. כלומר יש להוכיח שנהגה במרמה וחוסר תום לב. ומה עם כל אלה שהיא משכירה להם את הדירות ובטח יש עוד נכסים שדאגה להסתיר היטב בארץ ובחול לא להאמין אני בשוק מכמות הנכסים והעושר תבינו כמה יזמים וקבלנים מתעשרים על חשבונכם.
 | 12.04.16
12.
זה נקרא לגנוב ולגזול.... אין כאן שום צבירה חוקית וישרה !!
אחרי שהחליפה עו'ד אז פתאום היא חולה ולא זוכרת ולא יודעת והעובדים אשמים וכולם גנבים ורמאים חוץ ממנה. עשרות משפחות נותרו ללא דירה וכסף שנגנב ברמאות איזה שברון -לב יש לאותם משפחות והורים מהגנבה הזאת ...רק מאסר ממושך והחזר הכספים למיסכנים שמהם נגנב.
אליעזר | 12.04.16
8.
האישה הזאת הוצגה כמודל לחיקוי והערצה בתוכנית "המדריך למיליון הראשון" בשנת 2010 !!!
והאמת שכבר אז היו תמרורי אזהרה לגביה, עד כדי כך שבלוג באינטרנט העלה ב 2011 ארכיון שלם של כתבות שליליות על ענבל אור ועל חברת אור סיטי נדלן, וקרא לו מדור "סוקרים את ענבל אור" כן, הכתובת היתה על הקיר, שלא לדבר על ארועים שקרו אחרי 2011 כמו העישון במטוס, הכשלון בבבלי, הראיון בערוץ 2 עם כרמל לוצאטי שבו ענבל אמרה "אני מאחלת לי ומקווה שכל תל אביב תהיה שלי. ש-ה-כ-ל- יהיה שלי" , הריב עם ליאת רון בשידור חי, הלקוחות שפוצצו ראיון עם ענבל באתר בניה, ועוד... הנה הכתבות מ 2011 בקישור http://goo.gl/4yOPG7
ישראל ישראלי | 12.04.16
6.
מע״מ
אני מאוד מקווה שמישהו ברשות המיסים יתעורר. הרי ברור שענבל לא מכרה לרוב הלקוחות שלה כלום ומקסימום רשמה אותם באובר בוקינג לאותה דירה. בכסף היא עשתה שימוש שלא כדין. על מה בדיוק רוצים לקחת פה מעמ?? למה שהכסף הזה לא ילך לפדות את הנושים המסכנים שלא מובטחים? כדי להעשיר את קופת המדינה בכמה מליונים? אלא אם כן הרעיון הוא יצירתי ורוצים לתפוס את הכסף בדין קדימה ואז לחלק לאותן משפחות (מה שלא סביר שיקרה) זה יהיה אחד המהלכים המכוערים שהמדינה הזאת עשתה.
זיו | 12.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת