אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אזהרת מסע: המקומות המסוכנים בעולם שלא כדאי לבקר בהם

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
הייתי בדנקיל לפני 6 חודשים
לא מסוכן ולא נעליים. 10-15 ג'יפים של תיירים נכנסים למסע של 3-4 ימים בכל יום. ויש אפילו מתקן כריה של כי"ל בלב המדבר. הר הגעש ארטה-אלה (זה מתמונה 8) נמצא גם הוא בתוך הדנקיל והוא כל כך לא מסוכן שנותנים לתיירים לישון בקמפינג על שפת המכתש כ-200 מטר מהלבה.
צבי נגב | 07.05.16
23.
ביקור בעמק המוות בארה"ב - מומלץ ביותר - בעונה הנכונה
יש אמת בכתבה...אכן מאוד מסוכן ולא ממומץ לטייל בעמק המוות בקיץ (גם המקומיים לא ממליצים והרבה עסקים סגורים בקיץ) עם זאת, מאוד מומלץ לטייל בעונה הנכונה. המקום עמוס בפלאי טבע. בחלקם - ניתן לראות ולחוות רק שם (בחלקם - ניתן לראות גם בנגב ובים המלח שלנו...) שהינו במלון בעמק במוות ארבע ימים. אין ספור אתרים לביקור. מומלץ ביותר.
אבי | 07.05.16
14.
תמונות יפיפיות. בקשר לאיי נחשים יש עוד כמה כאלו בעולם, מסוכנים לא פחות
בדרום סין יש את האי shedao island, שבו שורצים נחשים ארסיים בכמויות. יש גם איים כאלו בעוד כמה מקומות בעולם. הנחשים ניזונים מציפורים שבאות לקנן באביב באי, מגוזליהן ומביציהן. אין להם אוייבים טבעיים ולכן הם מתרבים בכמויות. הנחשים גם יודעים לשחות כך שהם יכולים לנדוד מאי לאי (או ליבשת הקרובה).
חס וחלילה שלא יצא לי להיסחף | 05.05.16
10.
הכנסת, ירושלים, ישראל
בניין שידוע ב- 120 נחשים ארסיים ששוכנים בו (אומנם פחות מאי הנחשים הברזילאי, אולם הרבה יותר מסוכן). נחשים אלה הורגים אלפי בני אדם בשנה ממחלות, רעב ועוני, הגורמים להתקפי לב וסימפטומים אחרים. בניגוד לנחשים רגילים, הנחשים האלה גם מאוד אוהבים כסף וימכרו את אימם לשם קבלת עוד אגורה.
קוקו | 05.05.16
3.
תמונו נפלאות, תודה למדור על פינת השפיות
כן, גם בישראל יש לא מעט מקומות שהפכו למסוכנים... הייתי שולח לכמה מהמקומות בתמונות כמה אנשים, בכרטיס לכיוון אחד. הייתי היום בטקס בי"ס יסודי של ילדיי ליום הזיכרון לשואה ולגבורה. חזרתי עם תובנות עגומות לגבי ההתנהלות הפושעת של רשויות המדינה במעט הניצולים שנשארו. שבוע הבא - אי"ה (אם יהיה המדור...) אני מציע - "טבועות לנצח" ספינות טבועות שהפכו לאתרי צלילה המרתקים בעולם. סאקרזזזז - לכו הביתה. שימי מים לקפה, נשמה - אני כבר מגיע הביתה. ש.
המציע המרכזי | 05.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת