אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סורוס: סין על סף משבר פיננסי דומה למשבר 2008 בארה"ב

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
סורוס
אי חיבת ציון של יהודי עדיין לא עושה אותו לשונא עמו . לגבי סין הוא צודק מאד - רצון של שלטונות שם לצמוח בכל מחיר לא יגמר טוב . נתוני אשראי מדברים בעד עצמם . סין מחזיקה הכי גדולה של אגח אמריקאי וגם צרכנית חומרי גלם . אם יוון קטנה השפיע במידת מה על עולם , קל וחומר מה יכולה לעשות סין סופר גדולה .
אמיר | 23.04.16
10.
למגיב 4 אתה ממש ממש טועה
הבועת נדלן בסין הרבה יותר חמורה מאשר בישראל (בעיקר בערים הגדולות) לדוגמאה : המשכורת הממוצעת בשנגחאי היא 5300 יואן ( כ 3100 שח ) אבל מחירי הדירות מתחילים ב 4 מיליון (דירות עם 2 חדריי שינה רוב הדירות עולות יותר מ 7 מליון ) בישראל השכר הממוצע הוא 9666 שי ובקלות ניתן למצוא דירות 3חדרים (שני חדרי שינה) עד 1,500,000
סיני | 23.04.16
5.
גם ל"גאון" האנטישמי הזה היו כמה פיספוסים בעבר הלא רחוק
הוא עשה חלק גדול מהונו בעיקר ע"י יצירת שמועות מופרחות כל זה אחרי שהתכונן לגל התגובות. כאשר העדר הגיב כמצופה הוא ניצל את המצב שנוצר עשה מליארדים והמשיך לספקולציה הבאה. בעניין הוא שכבר לא כל כך מאמינים ל"תחזיות" שלו ולאחרונה הוא אפילו התחיל להפסיד.
סתם אחד | 22.04.16
4.
בועת הנדלן בישראל לא פחות מסין וזאת בעידוד המדינה
בישראל יש בועת נדלן מטורפת שנוצרה ע"י מדינת ישראל במטרה לחלוב מיסי נדלן מהאזרחים ולסבסד מגזרים מסוימים במשק חברות ממשלתיות צבא בנק ישראל ח"ח נמלים ,תעשיה צבאית ועוד. הנגידה בדומה לנגידים אחרים שמסתכלים רק בט"ק אף היא תורמת לבועה. בועה זו תתפוצץ והנדלן יקרוס בעשרות אחוזים מאות אלפים יזרקו לרחובות והמדינה תצטרך לתמוך בהם.
כלכלן | 22.04.16
1.
טוב אמרת
עכשיו מר סורוס תגיד לנו מה סין צריכה לעשות, ע"מ למנוע את המשבר. במידה ויש לך הצעה לפתרון הבעיה, למה שלא תרים טלפון למנהיגי סין, ותגיד להם מה צריך לעשות, למניעת המשבר. מר סורוס, אל תשב בחיבוק ידיים ואחר כך תגיד, "אמרתי לכם". או שמה אתה מכין איזה תרגיל לעשיית הון, מהמשבר בסין.
יהודה | 22.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת