אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כעס בבריטניה על התערבות אובמה בברקזיט: "הוא מזלזל בנו, דעותיו לא רלוונטיות"

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
לא עזר לו התערבותו בבחירות בישראל אז עכשיו מנסה את בריטניה...
אובמה יזכר כנשיא הכי פחדן בחינה מדינית וצבאית, חסר שלד, חטטן אצל המדינות הידידות (NSA) והתערבות בלתי פוסקת בנעשה במדינות הידידות. כמו כן תמיכתו הבלתי מסוייגת במדינות חשוכות כמו אירן, טורקיה, קטר. אין לו ולא היה או יהיה לו מושג במזה"ת. לא יודע איך לנהל את מדינתו מבחינת נושא חברתי. הרווח בין שחורים ללבנים רק גדל. אבל העיקר אני, אובמה, מדבר על פרינס, ירי שוטרים על שחורים, ובעיקר עושה סלפי עם ביונסה וג'יי זי. טיפש כי הוא שוכח את הצד הלבן שגידל אותו (אימו). חושב כשחור וימות כשחור (טיפש, יהיר וגזען).
ישראלי בקנדה | 24.04.16
2.
הם צודקים
הדעה של אובמה איננה רלבנטית, כמו שהדעה שלי היא לא רלבנטית. זהו נושא פנימי של בריטניה ואזרחיה הם אלו שצריכים להחליט אם לפרוש מהאיחוד האירופאי. אני לא מאמין שקשרי ארה"ב עם בריטניה ישתנו גם אם תחילט לפרוש מהאיחוד האירופאי, ואכן, תקופתו של אובמה בבית הלבן מתקרבת במהירות לקיצה, מה שמקטין עוד יותר את הרלבנטיות של הערותיו.
דורון | 23.04.16
1.
אובמה........
WINNING JOKE IN BRITAIN: An Israeli doctor says: "In Israel, medicine is so advanced that we cut off a man's testicles, put them on another man, and in 6 weeks, he is looking for work. The German doctor says: "That's nothing. In Germany, we take part of a brain, put it in another man, and in 4 weeks he is looking for work." The Russian doctor says: "Gentlemen, we take half a heart from a man, put it in an other's chest, and in 2 weeks he is looking for work." The American doctor laughs: "You all are behind us. Six years ago, we took a Muslim with no brains, no heart and no balls and made him President. Now, the whole country is looking for work!" This joke actually won an award for the best joke in world competition held in Britain!
דולפין | 23.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת