אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

yes מייקרת את ה-VOD ב-20% ל-30 שקל לחודש

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
לכל מי שאומר KODI
א. אם רוציים לצפות בתכנים עדכניים (סדרות חדשות וסרטים) מדובר בפתרון לא חוקי - ולכן לשים את זה מול אלטרנטיביות חוקיות ולהציג את ה"חינם" כיתרון זה לא רציני. ב. קודי דורש המון הגדרות וגם תחזוקה. ממש לא פתרון שמתאים לכל האנשים וגם לאלו שיכולים להתמודד עם זה - לא בטוח שיש להם חשק להתעסקות הזו. ג. קודי או יותר נכון ההרחבות שמאפשרות צפייה בסדרות חדשות וסרטים חדשים - לא מתקרב בביצועים (אמינות / איכות ויציבות) לשרותים הלגיטימיים. נטפליקס בתוספת עידן פלוס כן יכול להיות חלופה ליס והוט (לא מלאה אבל בהרבה פחות כסף) . סלקום יכלים להיות חלופה (גם כאן לא מלאה .. וממה שראיתי די טובה למי שצריך ממיר אחד - מי שצריך 4 ממירים ישלם כבר הרבה יותר.
n | 24.04.16
8.
כבר שנים שאין לנו הוט או יס !
אז כן הילדים התבכיינו קצת בהתחלה...אבל הסברנו להם למה .כמה. ואיך. היום לכול ילד יש מחשב בחדר שמחובר לאינטרנט. וכול ילד יודע לצרוך את המדיה שלו .מצפיה ישירה או יוטיוב . כבר מעל 6 שנים שאנחנו לא מחוברים לגנבים....שלא לדבר שכמות הפרסומות שאנו נחשפים להם קטנה פי 3 מהממוצע. יש לנו עידן פלוס בסלון....אולי פעם בשבוע אנחנו פותחים מומלץ לכולם
יאיר | 24.04.16
3.
נו קדימה ... כולם יתחילו לבכות, לאיים בעזיבה - אבל לא יעשו כלום
כמה אנשים אתם מכירים שהתחברו לנטפליקס ? אני התחברתי וניסיתי לשכנע כמעט את כל מי שאני מכיר אבל אף אחד לא מתחבר. (חודש חינם ואח"כ מחיר של 7.99$ בחודש (דומה ללאפה). מי שיש לו קושי בצפייה עם תרגום באנגלית - אני יכול להבין אבל כל השאר ? היום בנטפליקס (ישראל) יש ספריית VOD שעומדת בכבוד מול התוכן של YES ומציעה יתרונות אחרים בגמישות, התאמה אישית וממשקים. עדין אצלנו אנשים לא מוכנים לעשות מעשה ולפחות להראות ל YES שיש פה אלטרנטיבה ובמקביל להראות לנטפליקס שיש פה שוק ששוה לשהקיע בו. אבל נמשיך לבכות ולשלם כי זה ב DNA שלנו .. תודעת צרכנית עלובה. אני לא יכול להסביר איך עדיין יש פה לקוחות לאורנג' סלקום ופלאפון אחרי שכולם ראו שלמעשה עשקו אותנו שנים. במשך שנים רבות לא הייתה שום חלופה לטלוויזיה של YES ו HOT היום יש. נכון , בטווח הקצר זה טיפה פחות שלם ונח אבל רק ככה אפשר לשנות מגמות בשוק. אם חברה כמו יס מרשה גובה מאות שקלים בחודש (אצלי יותר מ 350) ועדיין מרשה לעצמה להעלות מחירים אז זה אומר שהשוק פה לא באמת תחרותי. אני מנסה להתאים חלופה כאשר נטפליקס ועידן פלוס זה הבסיס (למה הוא לא משודר באינטרנט) ומקווה שבקרוב אוכל להתנתק מיס (אם זה היה תלוי בי, הייתי מתנתק מזמן .. הילדים עדין לוחצים)
n | 24.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת