אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כשהמשרד הופך למובייל : האם עבר זמנו של המחשב במקום העבודה?

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
פריוריטי סופטוור לא הצליחו לפתח תוכנת מסופונים לפריוריטי
פריוריטי סופטוור לא הצליחו לפתח תוכנת מסופונים לפריוריטי טובה מספיק. הם נעזרים בחברות חיצוניות. יש חברה בשם נגבסופט שפיתחה תוכנת מסופונים לפריוריטי כלומר אפליקציה לפריוריטי בסמארטפון שמעבירה את כל הפריוריטי לאנשי שטח: אפליקציה לטכנאים, אפליקציה לאנשי מכירות, אפליקציה לנהגים, אפליקציה למחסן וגם תומכים בכל הפיתוחים הפרטיים.  אם אתם עובדים עם פריוריטי שווה לבדוק אותם.
Box | 12.07.16
12.
יש פה עירבוב של שני דברים
מבחינת מעבר לענן וכו' - למשתמש המשרדי לא ממש משנה אם האפליקציה (ובאופן קיצוני יותר, אפילו מערכת ההפעלה) שהוא עובד עליה רצה בענן או לוקאלית כי חווית השימוש שלו לא ממש משתנה: מקלדת עכבר ומסך גדול. הנושא השני, שימוש במכשירים ניידים, מתפתח אבל מתאים ליישומים ספציפיים (נכון, טכנאי או איש מכירות בשטח זו דוגמא קלאסית). כל מי שנדרש ליצור תוכן או לבצע פעולות יותר מורכבות עדיין צריך תצורה שדומה יותר למחשב הקלאסי ופחות לסמארטפון.
 | 25.04.16
8.
ברור שלטכנאים נוח יותר במובייל, אבל זו לא דוגמא מייצגת
צוות פיתוח בהייטק יכול לפתח מוצר במובייל? אנשי כספים יכולים לעבוד על גליון אקסל שנתי במובייל? מנהלי מכירות יכולים לבנות תחזית מכירות במובייל? אנשי תפ"י יכולים לתחזק ERP מהנייד? לטלפון יש ייתרון עבור אנשי שירות ניידים, אין לו שום ייתרון לעובדי משרד ומשתמשים כבדים. וגם העננן לא עוזר שם בגרוש, העננן טוב לאיכסון מידע לא לבנייה של מסמכים מתקדמים.
דוגמאות לא רלוונטיות | 24.04.16
6.
כל כך לא מדייק
נהפוך הוא. במקצועות שדורשים מחשוב הצורך למחשב חזק יותר, הרד דיסק בעל נפח גדול ומהירות גדולה יותר ומסכים גדולים רק גודל כל הזמן המחשב שקניתי לפני שנתיים כבר חלש מידי. הטלפון והטבלט מצויינים כדי לראות שהגיע מייל ולאשר את הקבלה אבל לענות עליו בצרוף תמונות כבדות ומסמכים עם נתונים ממש לא.
חנן | 24.04.16
5.
תגובה ל 3 ורוד בשמים
מחשוב בענן אכן איננו ענן ורוד בשמים ,אולם לרוב יותר מאובטח משרת במשרד. אני לא מדבר על ענן של שלושה מביני עניין אלה של חברות רציניות , גוגל ,אפל ,מיקרוסופט וכו' . רמת האבטחה של השירותים שלהם גבוה מרוב שרתים משרדים וכן לא מעט חברות קטנות ובניוניות בשוק.
דורון | 24.04.16
2.
מובייל הוא מחשב קטן, אין סיבה שנגביל עצמנו למחשב קטן
מה שכן. כבר לא צריך את המארזים המגודלים. מספיק מחשב חלש עם מעט זיכרון SSD שמחובר לפס מהיר וכל האפליקציות (אופיס בעיקר ברוב המשרדים) רצות בשירותי ענן. מי שכן צריך מחשבים הם אלו שמבצעים עיבודים רציניים בזמן אמת או קרוב לכך. (מתכננים\מהנדסים, מעצבים, מעצבי משחקים, מוזיקאים)
תומר | 24.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת