אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הבורסה ליהלומים משנה כיוון: הכביסה המלוכלכת נחשפת

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
מה מעניין אותנו באמת
בורסת היהלומים מתנהלת כתחום כלכלי אקסטריטוריאלי לישראל, בהסכמה או בהעלמת עין של השלטונות. ככזו, שיטת עבודתה, ככל שהדברים נוגעים ליחסים בין חבריה לא צריך לעניין אותנו. אבל, כפי שחברי הבורסה לא שיתפו את השלטונות ברווחיהם, אין סיבה שמשטרת ישראל תקצה זמן, כח אדם וכסף, לחקירת פרשת אברמוביץ (או אחרים) למעט בנושא העלמות הכנסה, אי תשלום מיסים וכו'. הבורסה לא "קנתה" את זכותה להתערבות משטרת ישראל בכך שלא תמיד שילמה מיסים כחוק למדינה שאליה היא פונה בעת צרה. כשהבורסה תרצה את חסות המדינה ואת עזרתה, תואיל נא להתאים את עצמה לחוקי המדינה בכל הנוגע לניהול עסקים. מבחינת הפסדי היהלומנים ש"נעקצו" זו חייבת להישאר בעייתם ושיפתרו אותה בינהם, כפי שעשו עד כה.
אל | 25.04.16
11.
כתבתי כבר באלף תגובות בהזדמנויות שונות, בישראל כמות כסף שיכולה להפוך כל אזרח
כל אזרח למיליונר ועדיין ישארו עודפים למאתיים השנים הבאות. כל מי שאומר אחרת מפזר חול בעיניים של האזרחים. רדיפת הבצע וצרות העיין של כמה משפחות פשע גורמות לכאב ועוני אצל כשליש מהאוכלוסיה , נשים גברים וילדים. ישראל היא מעצמה כלכלית שלא סופרת את אזרחיה בשום צורה. ממשלת ישראל רואה באזרחיה פרה חולבת של מיסים וכספים. וברוח החג, "עבדים היינו לפרעה במיצריים ויציאנו ה'ממצריים ביד חזקה ובזרוע נטויה, ויביאנו אל הארץ המובטחת ויבוא סגן האלוהים נתניהו ויהפכנו לעבדיו המודרניים " יצאנו מעבדות במצרים לעבדות מודרנית בארץ ישראל.
 | 25.04.16
10.
כמי שנחשף לפעילות הבורסה בהזדמנויות שונות - המקום מסריח
נחשפתי לפעילות היהלומנים בבורסה בשלבים שונים בחיי. אבי היה פועל ומנהל בחברות יהלומים ותכשיטים באזור הבורסה ולי יצא להיחשף לאנשים ולעבודה שם בנקודות שונות בחיים. לפני ואחרי השירות הצבאי ולאחר סיום תואר ראשון בהנדסה. סוחרי היהלומים שם מצוחצחים על פני השטח אבל מסריחים ומלוכלכים מתחת לעור. החל מהראשון שבהם, לב לבייב, שהיה חלוץ בהעברת התעשייה מישראל לרוסיה וחתך לכולנו תספורת חדשה ועד הסוחרים הקטנים יותר שדופקים אותנו מדי יום במכירת תכשיטים באיכות ירודה במחירים אסטרונומיים. הם גונבים, עושקים, מרמים והכל תוך כדי ברכות הדדיות של ״מזל וברכה״ אחד לשני, תוך תקווה שלא תדקור אותי יותר חזק ממה שאני אדקור אותך. אני מאחל שאור השמש ישטוף את המגדלים מבפנים, אפילו במחיר קריסה של חלק מהסוחרים.
אריה | 25.04.16
1.
שוב את כתבתו של רביב דרוקר
הבורסה ליהלומים והנתנהגות של אירן בנושא הגרעין בדיוק אותו הדבר. כולם גונבים כולם משקרים לא משלמים סנט אחד מס כולם חיים בהוד והדר ובוכים בדמעות של קוזאק ניגזל כשפושטים להם על המבצר. שטח אקס טריטוריאלי כזה אין בשום מקום אחר בעולם. אפילו במקלטי המס הידועים ביותר בברמודה או בגרזי איילנד. תפסיקו לקנות את השקרים ותתחילו לחפור אצל כל אחד ואחד מסוחרי הכסף השחור הזה. זה לא יהלומים עבר שנים. זה מכבסת כספים!!!
bull shit | 25.04.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת