אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בקרוב בשב"ן: תרופות מצילות ללא עלות נוספת

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
לא קונה את הבלוף של ליצמן
במקום לקחת אחריות ולהגדיל את סל התרופות, ליצמן מוכר לנו את הבלוף של הביטוחים המשלימים. קופות החולים שלא עומדות כיום בהתחייבויות הכספיות של תרופות שכן בסל (כמו במקרה של צהבת נגיפית), לא יכולות לעמוד בהכנסת תרופות מאריכות חיים ללא עלות נוספת. הן יהיו חייבות לעלות את הפרמיות, או להשית השתתפות עצמית גדולה על רוכשי התרופות. מי שישלם את המחיר יהיו החולים, הקשישים והעניים. תרופות חיוניות צריכות להינתן לחולה ללא קשר ליכולת הכלכלית שלו, ובלי שיצטרך להתחנן. הדרך היחידה לעשות את זה היא להגדיל את סל התרופות שהולך ונשחק בקצב מפחיד בשנים האחרונות. מדינת ישראל מזניחה את הבריאות של האזרחים שלה, והפתרון היחיד של ליצמן הוא לתת תרופות רק למי שיש לו כסף לרכוש אותן? ליצמן, מצפה ממך ליותר.
חייבים להגדיל את סל התרופות | 05.05.16
4.
פקידי האוצר מתנגדים?עוכרי ישראל.איפה הם מול הטייקונים על מיסיהם והתספורות?
אזרחי המדינה - ההגונים, הישרים, המשלמים מיסי עושק, חשופים לשרלטנות פקידי האוצר, אשר נופלים שדודים לרגלי בעלי ההון ופוליטיקאים מקושרים אליהם. כיצד ויתרו על קרוב למיליארד שקל מס למשפ' עופר? חיי אזרחי המדינה רחוקים מהם ולכן מערכת הבריאות הציבורית קורסת עפ"י דוקטרינת הקפיטליזם החזירי של נתניהו.
כל הכבוד ליצמן | 03.05.16
1.
תראו איזה הבדל מגרמן. עוסק במהות ולא בשטויות
שר בריאות שעוסק במה שחשוב ולא בשטויות. בכמה שטויות עסקה גרמן בתחליפי חלב הפלואור למים בחשיש. בהרמת אין ספור ועדות במקום להחליט וליזום בנושאי בריאות שנוגעים למרבית האוכלוסיה. ומגיע שר בריאות שמזהה את הבעיות האמיתיות ופועל בהן.
הרצל | 03.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת