אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ליאור אפשטיין ומלחמתו בג'יהאד הפמיניסטי

84 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

79.
אפשטיין אדם מדהים, ממש לא בזוי
מי שבזוי בעיניי זו עדת הנשים בחברה הישראלית, שכקונצנזוס זה נראה תקין בעיניהן שאפשר להעליל ולהאשים גברים ולהרוס את חייהם במחי יד. זה הביזיון הגדול. נשים צריכות לשאול את השאלה, האם זה הגיוני שבשנה האחרונה יש גל של הטרדות מיניות שהרבה סלבס מעורבים בהם? מה קרה לחברה שלנו שחולה בדרך כלל בגזענות על רקע עדה,גזע,דת נוספה גם גזענות על רקע מין? הרי היום יש מושגים חדשים שלא הכרנו בעבר כמו "שונא נשים" או "שונאת גברים". חבל רק שאפשטיין לא הזכיר מקרה שמקועקע במוחי עוד מספטמבר, על הבחור ההומו מתנדב מד"א שהגיש עזרה ראשונה למישהי מחוסרת הכרה מחוץ למועדון וחברתה התלוננה עליו במשטרה על הטרדה מינית. זה מקרה שכל גבר שמאמין בפמיניזם צריך לשמוע.
גבר | 08.05.16
72.
יכולה להבין את הגברים שמתקומיים על שלקחו להם את הזכות להטריד ולאנוס נשים כרצונם
עו"ד אפשטיין תשב עם בתך וחברותיה לשיחה ואני מבטיחה לך שכולן יספרו לך לפחות על הטרדה מינית אחת שעברו בחייהן. הסיפורים שאתה מספר לעצמך כשאתה מגן על אנסים ומטרידים הם כולם מעשיות רוב מקרי האונס לא התרחשו ברחוב חשוך אלא בין מקרים. פורטיס התנשק עם רונית אלקבץ אבל בחדר אני בטוחה שלא הייתה אווירה של סקס אלא של עבודה ומלבד שניהם היו בחדר עוד אנשים כגון צלם, ע. צלם, ע. במאי וכו'. בקשר לטענותיך לגבי מתמחות כמה מתמחות התלוננו על המעסיקים שלהם? לדעתי 0, כל אחת יודעת שקשה להשיג משרת התמחות ולא נראה לי שמשהיא תתלונן תלונת שווא נגד הבוס שלה. ובקשר להפחדותיך עם עולם הפשע על זה אין מה להוסיף. כשאישה מסכימה ליחסי מין זה לא אומר שאפשר לחדור אליה מאחור בלי הסכמתה, אני בטוחה שלא היית רוצה שזה יקרה לך. גם לאישה מגיע סביבת עבודה לא מטרידה . מקומות עבודה כמו משטרה צריכים לשנות את האווירה החברתית ולא יתכן שבוס דוחף ידיים לכיס של כפיפה לו.
דנה | 07.05.16
62.
עלבון לאינטיליגציה: ממתי עורכים חזרות בלילה ובבית הפרטי של הבמאי?
אני לא שונאת גברים, ולא מחפשת להרוס להם את החיים על כל אי הבנה, יד שתעתה בדרך, בדיחה מיותרת. מספיק שיעצרו ברגע שמבהירים להם שזה לא נעים (והרוב עוצרים). ועדיין העו"ד הזה הצליח להפחיד אותי. כלומר זה יופי להתנשק בהצגות, אבל ממתי עורכים חזרות דווקא בבית הפרטי של הבמאי, ודווקא בלילות, ודווקא שחקנית בודדת בכל פעם? אנחנו באמת נראים לו כל-כך מטומטמים? זה מבהיר שלא מדובר באידאליסט עם חזון חברתי, אלא סתם עוד עו"ד חלקלק שיגיד כל שטות כדי לשחרר לקוחות בתמורה לכסף. זכותו לעבוד בזה, אבל זה לא שווה כתבה.
אשה | 07.05.16
58.
הוא פשוט איש ישן של פעם.עוד מיזוגן.לא מפתיע בכלל
להרבה גברים לא הולך עם נשים.פעם הם היו אונסים.מכריחים.משקרים.מרמים.מציקים.מטרידיםוהיום.....בם לא יכולים.אז הם שונאים.תפתיעו אותנו ותביאו פמיניסט אמיתי. אז אולי תחדשו.כמוהו יש בערמות.זה מהדור של פעם שהיה מקובל לשלוט בנשים
נו באמת | 07.05.16
57.
מאיפה הבאתם אותו??
אלוהים ישמור! זה בהחלט מטריד. מטריד שיש עורך דין, מייצג את שלטון החוק, שזה הלך מחשבתו. אמירות כמו שהוא יפה אז הוא לא צריך להטריד מינית, או רמיזות לכך שדברים שקורים באינטרנט לא נחשבים הטרדה. מה עם פסיכיים שסוחטים ילדות בטלפון? הבנאדם הזה שטוח כמו קורה. הוא מפחד מג'יהאד פמיניסטי?! שירגע, אין לו מה לדאוג לפרנסתו ברור שיהיו עוד הרבה שזקוקים לשירותיו האדיבים. אגב: קצב לא ראוי לחנינה. קצב אנס נ ק ו ד ה
רמית | 07.05.16
54.
תשדיר שרות פירסומי מצויין לעו"ד אפשטיין ! האיש ראוי לשבח !
לא דווקא על דבריו, או על "תפיסת עולמו" בנושא אונס, והטרדות מיניות . אלא על נכונותו להיות "מוקצה" ולספק "הגנה" לעל חשוד במעשים אלה, המובא לבית המשפט ! הזכות לייצוג היא "זכות יסוד" במשפט הישראלי, ועו"ד אפשטיין מעדיף להיות "בזוי" ולא "שקרן" !
ע.י. רובבסקי. | 06.05.16
51.
הטרדה זו הטרדה. פשוט ככ.
כמו הצקה בבית ספר, כמו בריונות ברשת, זו אלימות. נכון, לא הכול מגיע לכדי אונס והעונש צריך להיות בהתאם אבל לא להקל ראש. אישה שעוברת הטרדה מאויימת וחשה פחד. המטריד/המאיים ראוי לעונש או סנקציה כלשהי, הרחקה. אין קשר בין חיזור להטרדה. אונס זה אונס. לחדור לאישה ללא הסכמה - זו אלימות קשה ביותר והעונש צריך להיות קשה ומרתיע. לסמם כדי להגיע למשגל שלא מתוך הסכמה הדדית זה אונס קשה. נכון אולי לא נשברו שיניים ולא נפגעו הפנים אך רמיסת הפרטיות היא נוראית. צלקת לעולם. הכול מתחיל בחינוך. חינוך לשויון, לכיבוד הזולת, ל"ואהבת לרעך כמוך". אל תנצלו חלשים מכם. אל תתעמרו. לא בגברים ולא בנשים. הגנה מגופים פמיניסטים היא לפעמים קרש ההצלה היחיד של נשים שנפגעו כי הן נזנחות מושפלות ולא תמיד זוכות לייצוג משפטי או הגנתי הולם. ולמי שצועק נגד פמיניזם - חבל ביותר. יש ככ הרבה מקרים עדין של אי שויון בין גברים ונשים. בעת הזו, שהחופש כל הזמן הולך ונרמס הולך ונרמס, נשים בין הראשונות להפגע - וצריך לשמור על זכויות הבנות שלנו - שיהיו בתקשורת (ללא התעמרות מהמבוגרים היודעים), שיוכלו לייצג משפטית (ללא עקיצותת מילוליות של מבוגרים ויודעים), שחיילות וסטודנטיות וסטאזריות תוכלנה לתרום ללא הדרה או חשש ושנבין שלנשים זכות להנות ממין כמו לנו. גם גבר לא ירצה להיות מובך או מושפל בהטרדה מינית.
 | 06.05.16
49.
כעיקרון כל פרנסה מכבדת את בעליה, אבל יש בחירות שמעידות על נאלחות ועליבות
אם אין לך שקל ואתה צריך לכלכל את משפחתך, אז זה בסדר לייצג אנס. אבל אם יש לך, ולא נראה שעו"ד אפשטיין סובל מחסרון כיס, ובשביל למשוך אליך עוד לקוחות נאלחים ועלובי הארץ, אתה נכנס בזכויות קורבנות ומנסה לטייח ולרדד פעולות של הטרדות ותקיפות מיניות (שלא לדבר על אונס), רק כדי לקבל תשומת לב תקשורתית ופרסום- מה זה אומר עליך בעצמם, כבן אדם? מה זה אומר עליך כאיש מקצוע? שבשביל להתפרנס אתה מוכן להתבהם? שהכל למכירה? אפילו לא טיפה של צלם אנושיות ושאתה מוכן לדרוך על גופות ועל פצעים מדממים של נשים רק כדי להתגאות שהוצאת עוד זיכוי?
מצער | 06.05.16
48.
תרגע אתה היסטרי, טרור ? ג'יהאד ? הגזמתם לגמרי
ממתי להעביר ביקורת, או להשתמש בכלים שהחוק נותן לאזרחית, זה טרור ?! כולם פה היסטריים לגמרי ואיבדו פורפורציות. נשים כמו כל קבוצה רוצות לשפר את המעמד שלהן את הביטחון האישי שלהן. ולחיות בלי הפרעות השפלות ותקיפות. אז לדבר על זה, לפנות לבית משפט, לפנות למשטרה, לפרסם, הכל והכל במסגרת החוק זה לא טרור ולא ג'יהאד. זה נורא שבכלל ככה מתייחסים לפעולות לגיטימיות. עצם הביטויים האלו הם זילות ושנאת נשים. כן ברור שהכותרת מושכת, אבל כמו שלא שמים כותרת כ- היהודים משתלטים על העולם, לא צריך להאשים קבוצה כל כך גדולה באוכלוסיה בטרור. זה אפילו פלילי, זו הסתה שניסיונה לגזול זכויות אדם בסיסיות וזכויות אזרח. ואם לא פלילי, זה צריך להיות. אפשר להעביר ביקורת מנומקת גם בלי להכפיש ולהסית. אם יש כזו בכלל
אחת העם | 06.05.16
45.
אפשטין כל הכבוד - כל מילה שלך חצובה בסלע תומך בכל מה שאמרת.
אפשטין צודק . כמי שחיי די שנים טובות וראה מספיק בימי חלדי ....ראיתי גברים שהפכו לקורבנות ולנאשמים לאחר שרצו לסיים קשר עם פילגש והפכו או לנסחטים או לנאשמים באונס. צודק אפשטין בהקצנה שיש כיום ושמובלת על ידי ארגוני הנשים והשיא לכך היה בתליית גופתו המתה של ירחבעם זאבי בכיכר העיר וסקילתו למוות פעם נוספת אחר מותו על ידי ד"ר דיין המלומדת שלא למדה כלום (אולי כן איך להתבהם ולהפוך עיתונות טובה לעיתונות צהובה! . אגב גבר לא היה מוציא כתבה כזו מכאן אני מסכים לחלוטין ברוב הדברים עם אפשטין. ישר כוח.
אדם | 06.05.16
44.
עד ענבלי האור הרוב נכון
גברים : שוטרים, שופטים, עיתונאים, עוכרי דין... נעשו משתפ"ים של נשים, שמבחינתן יחסי מין הם בד"כ אונס, חיזור הוא בד"כ הטרדה, וגבר הוא בעצם עבריין מעצם מינו. כמובן שלדעת "פמיניסטים" לכאורה כאלה, הנשים הן קרבנות תמיד, ואף פעם לא בוגדות, משקרות, מחזרות, מתחרטות או מרמות. מציאות דוחה.
מישהו | 06.05.16
43.
רחלי רוטנר העלתה פוסט נגד ינון מגל. הוא לא דיבר אליה יפה. ו....
אחרי שנבחר לכנסת והיה חבר כנסת מצליח ומענין רוטנר נזכרה שמגל דיבר אליה לא יפה במסיבת הסיום. הוא מעולם לא הטריד אותה אבל היה חשוב לצדקת לספר לאנשי הבית היהודי איזה מילים לא יפות אמר לה כשראשו היה מלט אלכוהול. הוא התנצל על הגיבור וביקש סליחה. אבל הבריקודות הטורפות עם התקשורת וידיעות אחרונות בראש "שחטו" אותו. איזה צביעות. איזה ניבזות. ורוטנר מנסה "להשתדרג" ולהבנות על מעשה הנבלה שעשתה. אבל כולם יודעים. סבלנות. כל כלב יגיע יומו.
ליאור | 06.05.16
41.
אהבת הצדק האמיתית
תצא נשכרת מהדיון באפשרות ששינוי במשמעותן של מילים משפיע על החברה. עוד נקודה שלא שמים לב אליה הוא שאם נשים באמת מאמינות בצדק ובהגינות אז הן לא תסכמנה לפגוע במי שאינו אשם. מדובר כאן בתופעה שגם נשים אמורות להתנגד לה, כלומר האשמות שווא.
חילוני אתאיסט | 06.05.16
39.
טרור פמינו-בולשביקי
הג'האד הפמיניסטי שעו"ד אפשטיין ציין דומה מאוד למהפכה הקומוניסטית. הקומוניזם שטבח 70 מיליון,ניסה "להנדס" חברה אנושית חדשה ומהפכה פמינו-טוטאליטרית זו,מנסה "להנדס את המין האנושי מחדש. האשה היא לעולם קרבן תמים ומוגבל איטלקטואלית והגבר הוא רשע מתוחכם ומסוכן. כפי שהקומוניזם הרצחני פשט רגל ויד גם הטרור הזה ימוגר !
איציק שהרבני | 06.05.16
37.
אני באופן אישי מנעתי כניסת בחורה לצוות שלנו! לא מתאים לי לחשוב על כל מילה
אני באופן אישי מנעתי כניסת בחורה לצוות שלנו, לא מתאים לי להפסיק לדבר איך שבא לי, לא מתאים לי לפחד מאיזה שמרנית/דתית/פמיניסטית שכל בדיחה מינית שלא מכוונת אליה תגרום לה "נזק נפשי". שתלך לחפש עבודה במקום אחר. בישראל של היום כל דבר מיני בין בנים ובנות מותר רק בקשר זוגי, אפילו בדיחה מינית שאין בה שום דבר סקסיסטי. בדור ההורים שלי חצי מהזוגות הכירו בעבודה כולל הרבה קשרים בין מנהלים לעובדות.
רן | 06.05.16
35.
"לגזור ולשמור" ,כי בסופו של דבר הדבר יפגע בילדות שלנו
הוא מגדיר בצורה ברורה ואמינה שה"ג'יהאד הפמיניסטי" יביא בסופו של דבר להרס ההערכה הבסיסית של הגבר כלפי האישה , והתייחסות אליה כחפץ . המשך היחס הנ"ל של הפמיניזם כלפי הגברים, יביא בהכרח לפעולה הפוכה : התייחסות כוחנית כלפי כלל הנשים. התייחסות של "עלות \ תועלת" . דבר שלמעשה יחסל את היחס הבסיסי המועדף שיש לגברים, כלפי נשים. גם כיום ,למרות מה שהפמיניסטיות טוענות, בעיני הגבר האישה מייצגת את בתוכה את התכונות הרכות שבעולם : חמלה , רחמנות , תמיכה , הקשבה וכן הלאה. בקיצור , את כל התכונות של הלב שלנו ותמורת הרכות הנ"ל , אנחנו מוכנים לעשות הרבה. לדעתי, המצב יגרר עד שתהיה כאן מלחמה בין כוחניות להבנה שבלב. בין שלטון הכוח לבין שלטון הלב. יקומו שתי קבוצות (שתכלול נשים וגברים) : האחת - תתייחס לכל אינטראקציה בין גבר לאישה כאל מלחמה בינמגדרית ,"לשכב עם האוייב" או "מי ינצח במערכת היחסים" . השניה - אלה שירצו להיות כאחד, כלומר הבנה שצריך לדאוג לשיתוף בין שתי בני אדם ייחודיים בעלי תכונות ייחודיות. ומי יעמוד בראש שתי הקבוצות? נשים. למה ? כי מאז ומתמיד האישה היא זאת ששלטה , אבל שלטונה היה שלטון של חמלה ,"שילוב מידת הרחמים בדין".
משה | 06.05.16
34.
ליאור אפשטיין היה ילד צנום אך בריון ואלים מילולית עוד בבית הספר היסודי. לא השתנה.
מתבטא באופן אלים ופרובוקטיבי על מנת למשוך תשומת לב. מסכן. חבל רק שהתכער כל כך חיצונית. תמיד היה שונא נשים. אולי בגלל שנשים גרמו להורמונים שלו להשתולל בגיל ההתבגרות והותירו לו פנים מצולקות. פשוט איכס.
 | 06.05.16
33.
הטרור הפמיניסטי הורס את החברה הנורמלית
איך אפשר להסביר את העובדה כי הכתבה הבוטה הזה לא עוררה "סערה ציבורית" בתישקורת השמאלנית,וגם לא גל של צווחות אצל הפמיניסטיות המקצועיות וארגוניהן? פשוט מאד, המאמר הזה עוסק בעובדות ולכן אי אפשר לתקוף אותו. מהסיבה הזו משתמשת החונטה הפמיניסטית בנשק האלטרנטיבי ללינץ' ציבורי - העלמה. כן,העלמה והתעלמות מורידות מעל סדר היום את העובדות עליהן דובר. סוף סוף קם גבר אמיץ ואומר את מה שרוב גברי ישראל חושבים, אבל רועדים מפחד להגיד בגלוי. הטרור הפמיניסטי עוד יפיל הרבה קרבנות גברים,לפני שתתעורר תנועת מחאה אמיתית ובעלת עוצמה.
דרור | 06.05.16
29.
המין האנושי נע בתנועת מטוטלת
זהו טבעו של המין האנושי להתנהל מקיצוניות אחת לשניה, כמו בתנועת מטוטלת. פעם אונס והטרדה מינית של נשים היה מושתקים, וזה היה מבחיל. כיום הלכנו כה רחוק לכיוון הנגדי, שנשים מסוגלות להשתמש בטענת אונס כנשק נגד גברים, והן אינן משלמות שום מחיר על עלילות שווא. רבותי, גם זה מבחיל. כמו בכל עניין, עלינו למצוא את שביל הזהב, שבו נשים יחושו בטוחות ושוות ערך לגברים, ובכל זאת גברים יהיו מוגנים מפני תלונות שווא.
אורן | 06.05.16
27.
פמיניזם רדיקלי גורר תגובות קיצוניות
מיותר לציין שהטרדות מיניות הן עניין מגונה.אבל הפמיניסטיות הרדיקליות עם הגזמותיהן הפרועות וגיחוכן הברוטלי מזיקות מאוד לפמיניזם השפוי והצודק,ומעוררות אנטגוניזם..הן המאפשרות תגובות נגד קיצוניות כמו התבטאויותיו המתבהמות של עו"ד אפשטיין.רק בזכותן הוא יכול להרשות לעצמו לדבר על "הרחבת מושג האונס ללחיצת יד".אם וכאשר המאבק בהטרדות ישמור על מימדים שפויים.יתמתנו וודאי גם תגובות הנגד של גברים. ואז אף אחד לא יחשוש להחמיא לבחורה על עיניה היפות. ובחורות לא יתביישו להודות שהן נהנות ממחמאות.
שולה לקחו לה | 06.05.16
26.
צודק בחלק מן הדברים וטועה בחלקם
ברמה העקרונית אפשטיין צודק שהקיצוניות הפמיניסטית תוביל לתגובות נגד וכמו שהיום נשים נשואות צעירות נפגעות בחיפוש עבודה כי חוקי העבודה הוסבו בקיצוניות רבה מדי לטובתן, הרי גם עכשיו נשים שמחפשות קשר זוגי יפגעו כי חלק מהגברים יעדיפו להמנע מקשר מזדמן שאולי יוביל אחרכך לקשר קבוע. יתר ההגיגים בעיני הזויים וסובלים מקיצוניות יתר לצד השני.
יוסי | 06.05.16
20.
לא הבנתי איפה הבעיה. לא מטרידים, לא נתבעים, מה קשה להבין פה?
בנאדם לא גונב מחנות, קצין הבטחון לא עוצר אותו והוא לא נלקח למשטרה. בנאדם לא חונה באין חנייה, לא מקבל קנס. בנאדם לא מטריד מינית גבר/אשה, לא עומד למשפט. כל הקוראים כאן, על כמה מכם התלוננו על הטרדה? אחוז אפסי, אם בכלל. לא הוטרדתם, לא נתבעתם. מה לא פשוט להבין כאן? בנאדם לא יכול לשלוט על הידיים שלו או על הפה שלו, שלא יתפלא שהוא נכנס לצרות.
עו"ד | 05.05.16
17.
"הדג" השתמש במעמדו החברתי תקשורתי כדי לקדם עניני מיטתו...והגיע לבית של אשה מבלי
שהוזמן. איש תקשורת כמותו צריך לדעת, שגם לחיזור יש גבולות...ואם היתה לו אותה "כריזמה מהוללת", הן היו רצות אחריו ולא הוא אחריהן. פעם אמרו ש"אין אשה שלא רוצה, יש רק גבר שלא יודע לקחת"...היום הזמנים השתנו...."אולי אין אשה שלא רוצה...אבל גבר צריך תמיד לבקש יפה ולקבל הסכמה לפני..".
עמנואל...כריזמה? | 05.05.16
15.
צר לי שבחרת את הצד הזה של המתרס אבל אני מסכים שגם להם מגיע יצוג
נכון שלא כל אישה תמימה ב100 אחוז בכל מקרה אבל לא ניתן להכליל כי אז אלפי קורבנות מין מיד נופלות ולפעמים גם נופלים לקטגוריה של תלונות שווא. גם את הסטנדרטים של מאד מן (Mad Men) צריך להעביר מהעולם. מה שנשים היו צריכות לסבול כחלק מסדר היום לפני 50 שנה כבר לא מקובל היום. גם אתה היית רץ לתחנה הקרובה אם שוטר היה דוחף לך יד לכיס "לחפש טלפון". ולסיכום, אם כסף לא מעניין את מר אפשטיין אז תמיד יש פרו בונו.
 | 05.05.16
9.
הייתי איתו... עד שבירבר על ענבל אור... רובין הודית מי ישמע... צדקת טהורה...
הלקוחות אשמים כי חיפשו רווח קל... יאללה יאללה... זה לא בזוי, זו סתם דמגוגיה! פסאודו אג'נדה.. אגב, למדתי איתו במסלול ערב לפני רבע מאה... היה חמוד, אך לא מבריק, באמת יצר רושם של עייף כרוני... עכשיו מסתבר למה... מאחלת לו רק טוב.
עו"ד ותיקה | 05.05.16
8.
"טרור", "סתימת פיות" ובכל זאת...
...ובכל זאת רוב התגובות מורכבות מבכיינות גברית. למה זה נשמע מוכר? אה, נזכרתי! "השמאל מונע מרה"מ למשול ומהעם לקבל את רצונו. " "בג"צ מונע מצה"ל לנצח." "בצלם מונעת מהתנחלויות לקום." וכרגיל מי ששולט בדיבור, מי שרצונו מתרחש במציאות, מתבכיין על תוצאות מעשיו שלו ומאשים את כל העולם ואחותו בצרות שלו (בעצם רק את האחות, הרי זאת אישה). אחיי הגברים, תתחילו להפנים, אלה אחיותינו והן שוות לנו בכל אופן. אנחנו לא נחליט בשבילן, לא נחשוב במקומן ובאופן כללי נבקש את רשותן לעשות משהו משותף. אם משהו מכל זה קשה להבנה, ברכותיי, אתה שוביניסט! עוד לא מאוחר להיגמל ולהתבגר.
גיל | 05.05.16
7.
פופוליזם-
כמה נח להאשים את הנשים. ככה הוא רוצה להתפרסם? הגיע הזמן סוף סוף שהדיון הציבורי מגנה הטרדות מיניות ואונס. לא, אין שום סיבה לאפשר התנהלות כזאת. הגיע הזמן שנשים תרגשנה בטוחות. מספיק עם התירוצים העלובים האלה שכך מיקי גורביץ' יכול ללמד שחקנית. יש דרכים אחרות והן לא כוללות הטרדות. עורך דין לא צריך לחשוש מנסיעה עם סטז'רית אם הוא נוהג כמו שמקובל וזה בהחלט לא כולל הטרדות והערות סקסיסטיות. בהחלט אפשר אחרת.
אורנה | 05.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת