אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חיים על בלימה? מי שומר על פועלי הבניין

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תהיות
משום מה נראה שיש לאחרונה עליה משמעותית בתאונות עבודה באתרי בניה. נכון שהיקפי הבניה גדלו בשנים האחרונות אבל משום מה שומעים בתקשורת בעיקר ואולי אף דווקא על תאונות בהם מעורבים פועלים מהשטחים. כל זאת במקביל לדעיכה מסוימת של התעסקות התקשורת בנושא המסתננים, אולי כי נמצאו להם פתרונות ואולי כי חלף הטרנד וצריך פשוט לרעננו בנושא חדש. המסקנה שלי היא שיש מי שעובד בעצם קיום רעש תקשורתי מתמיד של שערוריות ועוולות לכאורה. ארגוני התמיכה במסתננים מתמרנים משטח לשטח ומשמרים את כוחם תוך זינוב בממשלה ושיטוי אידיוטים מועילים שלא נעלמים לעולם ורק מתחלפים.
רגע של דודלי | 13.05.16
5.
אתם השתגעתם - להפסיק עבודה בגלל תאונה ? תחשבו על התוצאה
הדבר ירום לעליה במחירי הדירות , היזמים והקבלנים יאלצו להשקיע בבטיחות ובביטוח העובדים ההוצאה הזו כמובן תיפול בסופו של דבר על קוני הדירות . אנחנו היזמים ןהקבלנים לא נוכל לספוג את העלות של ציוד חדש ומשוכלל , פרמית ביטוח לכל עובד מכלול אביזרי בטיחות . מה אתם מצפים מאיתנו שנעבוד ללא רווח . אם יתקבל חוק שייחיב אותנו בכל זאת , אנחנו נפרוש מהליכוד ולא נממן את מערכת הבחירות של הליכוד - תחשבו קצת.
יזם וקבלן | 13.05.16
1.
תוספת כמה מפקחים לא תעזור, רק מעצר של הקבלן ומנהל העבודה
יש לחייב את המשטרה לעצור את האחראים באתר שבו ארעה התאונה הקטלנית. הם יצטרכו לשכנע את בית המשפט לשחרר אותם בערבות, אחרי לילה בבית המעצר. כנראה שלזה תהיה השפעה רצינית יותר על הבטיחות מביקור של מפקח בנייה פעם בשנה
מיכאל | 09.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת