אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אסור להפקיד בידי שר התיירות בלעדית את התשתית הלאומית לתיירות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תנו עצמאות למשרד התיירות לפתח את הענף- משרד האוצר תמיד יתערב
ענף התיירות בישראל נמצא בפיגור מתמשך כבר עשור לפחות בכל הקשור לבתי מלון לתיירות עממית. צריך לתת פוש למשרד התיירות לפתח רעיונות ולהקציב כספים לפני שגם תיירות צליינית או עממית תחדל להגיע לישראל.
עינת גוברין | 08.05.16
5.
היכן שמעורב נושא שקשור למגורים לא יתכן ששר התיירות יחליט לבדו
מדובר במגורי יוקרה בסביבה יקרה יחסית או יקרה מאוד ולכן החלטת שר בודד ספק אם יהיה לה תוקף חוקי. השר יכול וצריך להעלות רעיונות אבל האישור הסופי לפרוייקטים בהיקף כספי וסביבתי גדול צריכים להתקבל על ידי וועדת שרים.
זאב שרף | 08.05.16
3.
תשתית המלונות בישראל חייבת זריקת עידוד והשקעות
איני תומך ברעיון לתת אישורים לדירות בפרוייקטים של מלונאות כי בישראל הדבר לא נוסה בהיקף משמעותי ממנו ניתן להסיק מסקנות רציניות. אין ספק מנגד שתשתית המלונאות בארץ חייבת לעבור ריענון יסודי כולל בנייה מהירה של מלונות נוספים ולא בהכרח מלונות פאר. חשוב שבמקום לדבר משרד התיירות יגיש בזריזות תוכניות בניה ומימון ואז יזמים יתחילו לפעול ,אולי, לקדם בניית מלונות חדשים.
אהרון לוי- מלונאי | 06.05.16
2.
רצוי שהחלטות על בניית מלונות ענק בהשקעות גדולות יוחלטו בוועדה
אין לי ספק ששר התיירות רוצה לקדם את התיירות לישראל ובמסגרת זו בניית בתי מלון חדשים היא חלק מרצונו וזה דבר חיובי. אבל כשמדובר בהשקעות עצומות, במיוחד כשקיימת אופציה לבניה למגורים, הנושא צריך להיות מוכרע (במהירות) באמצעות וועדה של שלושה שרים שקשורים ישירות לנושא -שר הבינוי, השר לאיכות הסביבה, שר הפנים או נציג מטעמו.אליהם מצטרף כיו"ר שר התיירות כמובן.
ד"ר אילן אסף | 06.05.16
1.
משרד התיירות צריך לזרז בניית בתי מלון חדשים
בעיקר בתי מלון של 3 כוכבים שיאפשרו מחיר מוזל יחסית לחדרים גם לתיירות יותר עממית. רוב בתי המלון שנבנו בשנים האחרונות היו מפוארים ועלות חדר אצלם גבוהה. רצוי ששר התיירות יכין תוכניות השקעה ובניה אבל אישורן יעשה על ידי שניים או שלושה שרים כוועדה לקידום בניית בתי מלון חדשים.
אורלי קורנפלד | 06.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת