אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מאז מינוי ליצמן: מענקי משרד הבריאות למוסדות חרדיים זינקו

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

45.
המדינה מפוצצת בכסף אבל הרשעים מהאוצר תמיד יגידו שאין כסף לכלום...
הבעיה נעוצה בחלוקה המעוותת. הרי יכלו כבר מזמן לבנות עוד בתי חולים, להוסיף מחלקות ומיטות לבתי החולים הקיימים, אבל התירוץ הקבוע של הרשעים מהאוצר הוא ש"אין תקציב". ומדוע "אין תקציב"? כי הכסף המיותר מועבר במחשכים לחרדים, להתנחלויות, לחברת חשמל, לנמלי ישראל, למקומבנים, לחזירים, לפנסיה התקציבית במערכת הבטחון ולאלף קומבינות נוספות. אז איך יישאר כסף למה שבאמת צריך??? אז אני קורא מכאן לכל מי שיכול - תעלימו הכנסות ככל האפשר. זה צו השעה...
סו אלן | 10.05.16
38.
תתביישו!
יש כאן שר שעושה המון לא לוקח כסף, לא חי בפאר, לא משחד עמותות כמו אהוב ליבכם השר תורם יותר ממה שיתרמו 10 שרי מפלגת העבודה בעתיד ןכן... הוא דואג גם לחרדים ( אני רחוק מלהיות חרדי שנות אור) ומתקן אפליות אז תלכו לעזאזל, עם אלה תגובות שמעוררות שינאה לא מגיע לגם כלום! למזלנו השמאל החילוני לא שולט כאן. אחרת אבדנו!
קובי | 10.05.16
36.
כתבה עלובה רדודה ןצהובה - מתאים לציבור צמא הדם
הגברת יעל גרמן עשתה כלום למען אף אחד בעוד ליצמן לא מפסיק לשפר לתקן ולנסות להבריא את המערכת החולה. כתבה נמוכה כמו רוב הכתבות הצהובות שבאות לספק את יצר הציבור צמא הדם והכתבים שלא יודעים עיתונות ומורחים דפי רשת בצהוב.
שנאת חינם | 10.05.16
35.
95% מהלקוחות, ו-90% מעובדי לניאדו אינם חרדים ! תושבי נתניה החילונית !
הנייר סובל הכל, קראתי ולא האמנתי שעיתון מכובד יכול לכתוב שקרים שכאלו עלי כתבה. לניאדו אמור להיות הסמל הכי חזק לטובת הציבור החרדי, כאשר רב חרדי הקים בית חולים בלב עיר חילונית, 95ֵ% מהלקוחות הם תושבי נתניה החילונית ברובה, עובדי לניאדו רובם מתושבי העיר החילונית ברובה, ובמקום שלניאדו יהווה סמל ודוגמא לתפארת מדינת ישראל, בא כתבה שכזו ומשמיצה את לניאדו ! רק עתה היה יום השואה, חשוב לספר למי שלא יודע, שלניאדו קמה בעקבות השואה, כאשר האדמו"ר הצדיק יקותיאל יהודה הלברשתם קיבל על עצמו בעת השואה שבאם יזכה אותו הקב"ה לצאת מהתופת האיומה, יקים בית חולים. כתבה זו משמיצה את לניאדו שהוא סמל וזכר לשואה, וגאווה וכבוד שרב הקים בית חולים לשרת את כל תושבי נתניה שברובה חילוניים. חבל שכך נכתבים דברים בישראל בשנת 2016.
עו"ד מילר | 10.05.16
34.
די לשנאת חינם!!!
עד שיש מישהו נורמלי במשרד הבריאות שמזיז עניינים ביעילות, ומקדם את מערך הבריאות לטובת כולנו (לא סתם הוא דורג במקום ראשון בסקר שביעות רצון מבין חברי הכנסת), למה לחפש כותרות מתחת הבלטות? אי אפשר לפרגן?? אולי תבדקו כמה משכורות מכניסים מנהלי האגודות למינהם (האגודה למלחמה בסרטן וכדו') רק תשבו לפני שלא תיפלו.. לסיכום: מותר לפרגן חברים, מותר ואף חובה. ולא צריך לצאת בכותרות בומבסטיות מטעמי רייטינג.
עמי | 10.05.16
31.
יחלוף דור או שניים,ביבי כבר ילך בדרך כל בשר כשמדינת ישראל תתעורר לנזקים שהוא עשה
החרדים יהיו הרוב כיוון שהוא מעודד ילודה שם עם הקצבאות שלו,כמובן שלעבוד הם לא ירצו הכלכלה תקרוס כי לא יתכן שחלק ככ גדול לא עובד,ולכך תוסיפו את "הכל כלול "של המתנחלים. בקיצור זה לא יקרה בבת אחת אבל התהליך ברור....
מירי | 10.05.16
28.
מה הבעיה כנסו
לפני שנים רבות שאלו רב יהודי באירופה למה אתם היהודים נותנים שוחד לשופטים כשאתם עושים משפט מול גוי הרי בתורתכם כתוב שאסור להטות משפט על ידי שוחד? ענה להם הרב אם השופט ניטרלי ובא לשפוט שני יהודים אז אסור להטות אותו על ידי שוחד כי אז הוא נוטה לצד אחד אבל כאן השופט אוטומטית כבר נוטה לצד הגוי אז אנחנו נותנים שוחד כדי לאזן ולהחזיר את המצב לנייטרליות :) אתם מבינים. בית חולים חרדי בבני ברק שמשרת אוכלוסייה גדולה מאוד כולל של אנשים לא חרדים ולא קיבל שקל אחד ממשרד הבריאות כל השנים שזה עצמו פשע ולא ברור איך אז באים בטענות שהעוול תוקן ועכשיו הוא קיבל ??? אנשים השנאה לחרדים מעבירה אותכם על דעתכם תרגיעו
קושקוש | 10.05.16
23.
כתבה מגמתית ודוחה לגמרי
מעייני הישועה הגיע למקום ראשון בלי גרוש של תמיכה. וכשפעם ראשונה מקבל משהו, זה מה שיש לכם לומר?? ולגבי לניאדו, בכלל מגוחך. כמעט כל המטופלים שם אינם חרדים. בית חולים לתושבי נתניה והאיזור. מי ישמע כמה חרדים יש שם. ארגוני החסד ממומנים בעיקר מתרומות של המגזר החרדי ולמרות זאת מגישים סיוע לכל מי שזקוק בלי הבדלי מגזר. זה כסף שהולך לכולם.
אחות | 10.05.16
22.
ישראל בדרך לאבדון,מגזרים נחשלים שואבים את רוב ממשאבי המדינה
כיום כל אזרח נורמטיבי משרת את המדינה בתשלום מיסים ארנונה וכו' בכסף הזה ממן השלטון כ-2 מיליון תושבים שלא תורמים דבר גם לא לעצמם בנוסף כמיליון נתמכי סעד ולאותו אזרח נשאר בקושי דמי קיום אישיים...,השאלה כמה זמן עוד אפשר לסבול ככה..???כמובן האליטות והמקורבים חיים בפאר והדר שאין כדוגמתו בכל העולם הם עושים את זה רחוק מהעין ככה שרוב מוחלט בציבור לא ידע בכלל לא מדמיין איך חוגגים על כספו....
בדרך למטה... | 10.05.16
19.
תמשיכו להתמוגג מהחיוך והנחמדות של השר החרדי..
מה צפתם משר חרדי,הוא נבחר ונשלח על ידי בוחריו ורבניו עם משימה ברורה, לדאוג לצרכי המגזר שלו,החרדים במילא לא מכירים במדינה היהודית ציונית, אם תוך כדי העשיה לציבור בוחריו יפלו פרורים לשאר המגזרים, אדרבא כך יקל עליו להעביר את פעולתיו למען המגזר אליו משתייך מצחיק אותי וגם מעציב שיש ציבור שנופל בפח במצג השווא ששר חרדי, דואג לכלל הציבור,שר חרדי קודם כל משרת את בוחריו. צריך להפסיק לצרף מפלגות חרדיות לממשלה.
N | 10.05.16
18.
ליצמן אדם צנוע. הגון. והכי חשוב עושה יותר ממה שמדבר..להבדיל מרוה הפוליטיקאים
כמה שנאת חינם?? ליצמן הפוליטיקאי היחיד שעושה !!!!ופחות מדבר.. הוא הכניס את הקאנאביס ןאין חשש שזה בשביל החרדים? טיפולי שיניים לכל דורש.. וכו.. ואני חילונית למהדרין מה שנקרא אבל בעד הוגנות וצדק.
יסמין | 10.05.16
14.
כתבה לא רצינית
הכתבה מציגה לכאורה עובדות ״יבשות״ אך מנתבת את הקורא למסקנה מאוד מסויימת. יתכן והדבר נכון (האוטומט הוא להתרגז למקרא הכתבה) אבל חסר כאן: 1. מנין קיבל הכתב את הנתונים המספריים (מהי אותה ״סדנא לידע ציבורי״)? 2. בתגובת משרד הבריאות צוין כי ״קריטריונים לקבלת תמיכות שקופים וידועים״. מהם? הייתי מצפה לקבל לפחות תמצית (או שהכתב סבור שהדבר באחריות הקורא). 3. כיצד נדע אם החלוקה צודקת? מה סך התקציב? מה היו ההקצאות בשנים שעברו (ולא רק בשנה שעברה)? כתבה לא רצינית.
דורון | 10.05.16
11.
כתבה מעוותת וכנראה ממומנת פוליטית
בית חולים שנבחר כטוב ביותר לא מקבל שום מענק משרת בריאות (שום !!!) מענק ומצליח להיבחר בכל זאת בציון הכי טוב, כשמגיע שר ומנסה לתקן את המעוות על 6 השנים שלא קיבל מענק אתם מציגים זאת באור שלילי ? אני ממש לא בקרב מצביעי המפלגה שלו (רחוק שנות אור) ובכל זאת אין על מה להתווכח, הוא הדבר הכי טוב שקרה למערכת הבריאות. מהפכת MRI שלא הייתה כמוה והאפשרות לפנות לאנשי המשרד שלו 24/7 ביממה עם כל בעיה והטיפול המיידי שהם מעניקים לכל אזרח. יש הרבה מה ללמוד מהם וגם מהעיוות שאתם מפרסמים עיתונות דה לה שמעטא (כנראה שלא תפרסמו את התגובה - לפחות תקראו)
אבי | 10.05.16
5.
עדה מדירה,אגואיסטית וגזענית
ליצמן מתגלה כצבוע כמו שאר מנהיגי העדה הטפילה בשחורים. ירצה - יתחנף ויפזר מילים של חיבה כלפינו כאילו הוא דואג לכולם, אבל בהסתר ממש לא סופר אותנו החילוניים. חי כמו כל האספסוף שלו על חשבוננו וגונב את כספנו למען טפיליו. בושה ! האם לנצח נחיה לצידם ונתייפיף בסופרלטיבים כמו "אחינו" , "בני עמנו" "שומרי הגחלת" ....גם למיאוס יש גבולות של איפוק.
ג.ב.ע | 10.05.16
3.
ולמה אתם מתפלאים? הביבי מפחד שהם יפרשו!!! גועל נפש
מה שקורה במדינה!!! החרדים הופכים ניידות של מצ"ח כשבאים לאסור סרבן גיוס וביבי שותק! החרדים מוחים ומציתים פחי אשפה - וביבי שותק!!! וגם כאן, ביבי כל כך מפחד, חוץ מאשר משרה, שהוא לא עושה כלום!!! אבא שלו בטח מתהפך בקבר כשהוא רואה איך הבן שלו "מנהל" את המדינה!!!!
אלון | 10.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת