אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא תישא את שם הג'ורדן לשווא

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
חוקי המשחק השתנו - היום מותר לשמור איזורית.
חוקי המשחק השתנו - היום מותר לשמור איזורית. וזהו משנה לחלוטין את צורת המשחק. בתקופת ג'ורדן שיקגו יכלו לשחק עם רודמן על המגרש אפילו שלא הייתה לו יכולת קליעה. היום פשוט היו עוזבים אותו ובאים שניים לשמור על ג'ורדן. זה משחק שונה לגמרי.
 | 14.05.16
7.
מארק גקסון
מארק גקסון אמר על קארי ותומפסון שהם הקלעים הכי גדולים בהיסטוריה , אנשים צחקו עליו . תראה יש קטעים שהוא מדבר עם קאי בפסקי זמן ובכלל , הוא אומר לו שהוא לא פחות טוב משום כוכב אחר בליגה . נכון שהוא לא השכיל לשחרר לגמרי את השליטה שלו כמאמן ולתת לקארי להתפרע עד קצה גבול היכולת אבל להגיד שהוא לא העריך זה לא מדויק
יוני | 13.05.16
3.
ל 2 , נוסטלגיה זה יפה ומייקל היה ענק
אבל גם קארי נראה על אנושי. האטלטיות שלו, הגמישות, השליטה בכדור בשתי ידיים המהירות שבה הוא משחקק כדור , הקלות שבה הוא עושה את הדברים, העקביות שלו והעובדה שהוא מביא את זה כמעט בכל ערב לכל זה יש אפקט לא פחוק גדול מדאנק או ריחוף. דאנק וריחוף נראים לי פתאום כמו בזבוז עצום של אנרגיה.
ל | 11.05.16
2.
כדורסל זה לא רק משחק זה גם הצגה ופה מייקל....
משחק כדורסל זה הצגה, שמשלבת תנועה, קליעה , חסימה ותחרות כאשר אנו בדר"כ בוחרים צד. יכול להיות שבמבחן היעילות קרי הגיע/יגיע לרמה של מייקל, אבל כשראינו את מייקל משחק הרגשנו שזו חוויה אחרת משהו על אנושי, אדם שמרחף/הולך באוויר , וירטואוזיות מדהימה, קרי שחקן ענק אבל קליעה מעשר מטר לא עושה לי את זה כמו עליה לאויר בקו העונשין וריחוף והטבעת כדור, כשלפעמים זה גם מלווה בסיבובים או עליות וירידות תוך כדי ריחוף,
משה | 11.05.16
1.
קארי פשוט פורץ דרך
פתאום זה נראה כל כך מיותר , ילדותי ולא יעיל לרוץ על 5 שחקני הגנה לקפוץ בכל הכח לעבר דאנק ... אפשר פשוט לדלג כמה מטרים מעבר לחצי ופשוט לצלוף 3 נקודות. גם מייקל הבין את זה בשנים האחרונות ופיתח זריקת פייד אווי קטלנית אבל אצל קארי זה נראה הרבה יותר קל. זה גם מאד חשוב לענף הזה כי הרי כמה ילדים יש עם גוף כמו של לברון ? שחקנים עם המיימדים של קארי יש המון וזה מאפשר להמון ילדים לחלום להיות יום אחד ב NBA .. ולחשוב שלפני 3 שנים כמעט ולא ספרו אותו....ואולי אם היה לו מאמן אחר - לא היו נותנים בכלל להתפתח בכיוון המפלצתי שהוא התפתח אליו. קארי גורם לכל המערכות שמטפלות בכדורסל מקצועי לחשוב שוב. יש מודל חדש, יש תפקיד חדש - פתאום מסה כוח וניתור פחות חשובים. מייקל היה ענק. קמתי הרבה ליליות לראות אותו הוא הביא הרבה אלמנטים לכדי שלמות. סטף קארי פשוט משחק משחק אחר. כזה שאף אחד לא חשב שאפשר לשחק.
ל | 11.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת