אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משוטרי התנועה של הרחפנים ועד לברוקרים של זמן - הכירו את מקצועות העתיד

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
לקחו מקצועות ותחומים קיימים והמציאו להם שם חדש
1.שוטר תנועה של רחפנים ו"רכבות מעופפות"= שוטרים, בקרי טיסה, פקחי טיסה, טייסים. 2. מתכנני חלקי גוף - body part and limb makers – פרוטזות, השתלות וכל העיסוקים שקשורים בכך קיימים שנים רבות. 3. אדריכלים של המרחב הוירטואלי – עיצוב גרפי, אנימציה, תלת מימד וכו' 5. מהנדסי גנים – יש כבר הנדסה גנטית. במקרה הטוב הכתבה פשוט חוזה התקדמות כלשהי במקצועות קיימים, במקרה הרע היא פשוט לא מעודכנת במצב היום.
שטויות | 05.06.16
21.
מה באמת אפשר ללמוד מהכתבה?
א. מיקרוסופט נואשת לקשר את עצמה לחדשנות איכשהו. ב. היא כל כך נואשת ששלחו מנהל להתראיין בנושא רק כדי שהשם מיקרוסופט יופיע ליד כל מיני רעיונות חדשניים. ג. אבל הוא לא הצליח לחשוב על שום דבר רציני להגיד. ד. אז הוא מספר על מוצרים של חברות מתחרות ומערבב עם רעיונות מדע בדיוני. ה. פעם הדבר הזה היה ענק בלתי מנוצח שכל חברת תכנה פחדה ממנו.
: | 22.05.16
20.
תחומים נוספים
מומחים לתזונה ממוזערת מתקשרים עם חייזרים יצרני אבנים יקרות ומתכות באופן מלאכותי כימאים ופיסיקאים יצרני ומתכנני חומרים מרוכבים מתכנני תיקשורת באמצעות הולוגרמות מתכנני ויצרני העברת גופים באמצעות אמצעים פיסיקאלים טלאפןרטיישן מתכנני ערים בסביבה ימית היסטוריונים של העתיד
גיל | 22.05.16
16.
למס 1 10 שנים זה לא זמן ארוך
לחשוב קדימה 5 10 ואף 20 שנה ולתכנן קדימה (בכפוף לשינויים והתאמות) הוא דבר הכרחי במדינה מודרנית. מדינות שלא חושבות קדימה מגיעות למצב שבו לדוגמה אין מספיק דירות לכל תושבי המדינה כי לא בנו מספיק דירות. במדינה שלא חושבים קדימה אין היום אנשים בעלי הכשרה במקצועות שנדרשים היום בכלכלה העולמית והמדינה לא מתפתחת ורמת החיים של אזרחיה יורדת. במדינה שלא חושבים קדימה הולכים לאחור במקום קדימה. 10 שנים זו לא עתידנות זה תיכנון לטווח ארוך. במקרה איש מתייחס לשינויים שנראים קצת מוזרים אבל כבר קורים עכשיו אז זה נראה לך עתידני. אבל אם תשאל את הוריך הם יגידו לך שגם כל מה שבשבילך מובן מאליו הוא עתידני. טלפון סלולרי אינטרנט טיסות זולות לחול ועוד ועוד
חם או יפת | 21.05.16
6.
בחלק מהמקצועות לדעתי הוא טועה. מי יחליף אנשי נקיון?!
אני נקיון - לייצר רובוט שיכול להחליף שקיות אשפה, לשטוף כלים או לשים במדיח, לנקות רצפה, לנגב קירות... יקח עוד המון המון שנים. ייתכן שמספרם יצטמם כי הם יפעילו מכונות כאלה (כמו מכונת שטיפת רצפות שיש שקניונים) אבל אוטומציה מלאה מאוד מאוד רחוקה. עורכי דין - אני לא רואה רובוט ב 50 שנה הקרובות פורש טיעונים לוגיים בבתי משפט או מצליח לערוך חוזה שהוא סגור לפרצות ותחמונים. עו"ד שבודק אם הדירה שברצונך לקנות משועבדת ע"י בדיקה במאגר היה הפשר להחליף כבר לפני עשור וזה לא קרה, בעקר בגלל ביוקרטיה. מסכים שרוב הרואי חשבון יהיו מיותרים (אחד יוכל לעשות עבודה שעושים היום חמישה בסיוע המחשב.
אלי | 21.05.16
1.
רוב העתידנים נכשלים בחיזוי העתיד...
...משום שהם מדמיינים את העתיד כהמשך ישיר של התנאים השוררים בהווה. אולם ההיסטוריה אינה נעה בקו ישר. התבוננות מעמיקה מגלה שההיסטוריה מעוצבת דווקא על ידי האירועים יוצאי הדופן, אשר מטים אותה ממסלולה לכיוון חדש ובלתי צפוי. אולי נמציא בקרוב טכנולוגיה חדשה, אשר תהפוך את האינטרנט למיושן ובלתי רלוונטי? אולי נחווה אסון טבע בקנה מידה עצום אשר יחסל את כל התשתיות הקיימות ויחזיר את האנושות מאות שנים לאחור? קשה מאוד לחזות את האירועים הללו, ולכן כל תחזית ארוכת טווח נדונה מראש לכישלון.
אורן | 21.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת