אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יזמי פינוי־בינוי יסייעו לדיירים לשלם דמי ניהול

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
שוב הצעה פופוליסטית, ומה עם מס הכנסה, ישבו בשקט?
עוד פעם אביבה נמרודי ? מה עם מס הכנסה? מס שבח? מס רכישה? כולם יישבו בשקט, יראו איך היזם מרוויח עוד דירות הדיירים מרוויחים מימון קבוע להוצאות ומי מפסיד? רשויות המס. נראה לי שהם לא יהיו כל כך פראיירים ובסוף זה יעלה לכולם יותר.
עומר | 24.05.16
7.
הפתרון הכי טוב: לבנות 2 או 3 חניות לדירה, הדיירים העניים יותר שאין בבעלותם מכוניות ישכירו
ישכירו את החניות לדיירים העשירים של המגדל, אלה שיקנו דירות במחיר מלא הם אנשים מעשירונים עליונים שמחזיקים שתיים ואפילו יותר מכוניות למשפחה. השכרת החניות תעניק לדיירים העניים כ 600 שקל בחודש וגם תקל על מצוקת החניה בסביבה (אפשר להשכיר חניות גם לתושבי הרחוב, לא חייבים רק לתושבי הבניין). רמת גן סובלת ממצוקת חניה זוועתית במרכז העיר.
תושב ר"ג | 24.05.16
6.
רעיון מבורך - אבל לא יכסה עליות אחזקת בית
דירה נוספת או שטח מסחרי בבנין לא מכניסים 120,000 ש"ח בחודש (120 דירות), ולא קרוב לכך. אם כבר, היחידה הנוספת צריכה להירשם כרכוש משותף בין בעלי הדירות הקיימות בבנין ולא להתחלק בין כלל הדיירים. מי שיכול להרשות לעצמו לקנות דירה במגדל, יכול גם לשלם את דמי הניהול.
 | 24.05.16
2.
הצעה הזויה!
א) מהיכן הנתון של 1000 ש"ח דמי ועד? אני גר בבניין של 15 קומות והתשלום 300-400 ש"ח וכך גם בסביבתי בבניינים גבוהים יותר. ב) שטחי מסחר - אף דייר לא מעונין!!!...פתח לצרות! ג) באם זה יהיה חלק מהרכוש המשותף - כיצד יתקבלו החלטות אל מול "בעלי בית" רבים?...מאוד לא פשוט ד) באם כל כך חשוב לעירייה להתחשב בדיירים שלא יכולים לשלם מיסי ועד מעל 100 ש"ח אזי שיתנו להם הנחה בארנונה.... מציע שתתנו לשוק לקבוע את ההתנהלות כפי שהיה עד עתה ובמקום זה תמצאו פתרונות לתשתיות שאינן מותאמות לכמות האוכלוסיה!!!!
אודי | 24.05.16
1.
למקרה של תקלה מערכתית עושים ביטוחים מתאימים דמי ניהול המגדלים מעבר ליכולות אוכלוסיית פינוי בינוי
כמובן שחלק מהתקבולים מהשטח המסחרי צריך לעבור לקופת רזרבות לשעת חירום אבל גם לסבסד דמי ניהול ואחזקת המגדלים שהיא יקרה משמעותית מעלות אחזקת הבינינים שנהרסו והיא מעבר ליכולות של אוכלוסיות חלשות מפונות...דמי הניהול חייבים לכלול גם את כל הביטוחים המתאימים לתחזוקה תקינה של מערכות הבניין..
שני | 24.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת