אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האותיות הקטנות של כניסת ישראל ביתנו לממשלה

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
למה יש לי בחילה
כל פעם מחדש ובאופן ממש עקבי! החברים בכנסת גורמים לי בחילה. מגדילים לעשות הנבחרים שנבחרו ל"מלא תפקיד"... יהיה זה סגן שר, שר ורוה"מ. מתבונן במעשיהם מנסה להבין את החלטותיהם... והכל מבחיל! מה שחמור עוד יותר... שהם מצופים בטפלון! שום דבר לא נדבק! הם אדישים לבחילה שלי ושלכם, הם מתעלמים ממני ומכם, מהרגע שהצבעתי והצבעתם... חפשו את החברים שלכם! הם שם בשביל עצמם ובזה תם ונשלם... עד הבחירות הבאות שירמו אותנו שוב ויובילו אותנו באף בסיסמאות נבובות ושקריות... כי אין להם כל כוונה ליישם ו/או לעמוד מאחורי דבריהם. ואין כל פתרון אחר... כמה מייאש המצב והבחילה הזו. בגלל זה גם לא אכפת להם... כי הם יצרו מנגנון שכזה שלא ישנה את "הזה" הזה.
רנ | 26.05.16
9.
אז "איפה הכסף" ו18 שרים גג התמסמס לחלוטין כמו גם גיוס חרדים
הפכו חזרה את הדברים הטובים היחידים שהממשלה הקודמת עשתה עם יש עתיד. No good deed shall go unpunished. חזרנו לבור תקציבי ענק. ביבי לא רוצה לעבור סאגה נוספת של הצבעה לתקציב, למרות שאין סיכוי להעריך בצורה מדויקת את המספרים. האם יתנו מרחב רחב לטעויות עם הרבה כסף פנוי? או שיעגלו פינות ו"סמוך עלי" כשיאכלו ממנו קצת כל פעם? נו באמת, כאן זה ישראל. חזרו ל"שרים ללא תיק" מה זה לעזאזל שר ללא תיק? תוספת משכורת, לשכה, רכב צמוד וסגן שעושים מה? וחזרנו למספר סגנים לשר והגדילו את כמות השרים כדי לחלק לכולם מתנות. ואולי השינוי הכי קריטי, מיסמוס חובת לימודי הליבה אצל החרדים ואי גיוס לצה"ל. זו תהיה בכייה לדורות. אולי בממשלה הבאה ביבי יחזיר שוב את לפיד שיהיה תרנגול כפרות שלו. לסובב סביב הראש במשך שנה, להעביר את החטאים ולזרוק לפח. כי הציבור מטומטם ויאשים את שר האוצר של הממשלה הבאה ב"גזירות הרעות" וירצה שוב את ביבי שמחלק מתנות ב"חינם".
אבי | 26.05.16
1.
המטרה מקדשת את האמצעים
הכל מותר כשהמטרה היחידה המניעה את השלטון, להמשיך להחזיק בכיסאות. עובדים על כלל הציבור ואין פוצה פה. הממשלה מתנהלת כבעל בית על המדינה ותושביה משמשים כמשרתיה. זוהי רמיסה גסה של הדמוקרטיה אשר תוביל לתוהו ובוהו. מחלקים פירורים בודדים לחלשים בחברה ומתפארים בכך, ממש שוברים את שיא הציניות והחוצפה. ובנוסף הסכמי הרחבת הקואליציה הולך לפגוע בכל כיס של כלל הציבור. זו תהיה ממשלה של ריב ומדון, וסחטנות חסרת מעצורים.
ראובן | 26.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת