אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דרוש מנהיג: השבוע המכונן בספורט הישראלי

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
שחקן מכבי חיפה לשעבר - דוד ג.
אוהדי מכבי חיפה צריכים 5 פעמים ביום - כמו המוסלמים- להתרחץ לקוד קידה לכיוון ביתו של יעקב שחר ולהודות לו על כל מה שעשה למען מכבי חיפה !!!!!!!!!!!!! כל שאר הפרשנויות וההסברים הם קשקושים בעלמא ! מי שסוגר מזה 30 שנה גרעונות במליונים כל שנה זה יעקב שחר ולא אותם פרחחים צרחנים ביציע שעושים הפגנות כשמעלים להם את מחיר כרטיס הכניסה ב10 שקלים. אין שום הצדקה להתנהגות הבזויה של האוהדים, 200 פרחחים עושים רעש יותר משאר עשרות או מאות אלפי אוהדים שמעריכים בליבם ולא בצעקות או הפגנות את הערכתם ליעקב שחר !!!! לחבק שחקנים...? מה הבדיחה הזו ? הם צריכים לחבק את שחר על מה שהם מקבלים ממנו.
121212 | 27.05.16
6.
הגישה הילדותית היא בדיוק הבעיה, זה המרחק בין אירופה לישראל.
יעקב שחר מנהל ומנהיג מיושן אך מצוין, הוא איש עסקים ולכן כל עניין ה״חיבוק החם״ הוא מבחינתו פשוט בדיחה! ספורטאים במעמד של בניון מקבלים שכר עצום ותנאים שאין בשום מקום עבודה אחר, התלונות הילדותיות על חום, הבנה, תמיכה וחיבוק הן פשוט אנטי על מה שקשור למקצועיות. בניון מעולם לא התלונן כששיחק בחו״ל ואם הוא התלונן זה כנראה היה מאוחר בלילה כשאף אחד לא שומע. יוסי הוא שחקן גדול אבל בכיין עוד יותר גדול, בליברפול, צ׳לסי וארסנל הוא היה במעמד ששם אותו בפרופורציות הנכונות לכן הוא קיבל כל החלטה לגביו בלי להתלונן. בישראל צמאים לכוכבים, צמאים לאישור שגם אנחנו יכולים, גם אנחנו גדולים ומצליחים, לכן יוסי (״היהלום״) מצליח לעשות מה שהוא רוצה. יענקלה שחר הבין (מאוחר מדי) שאין למועדון רציני צורך בבניון, ובניון לא אהב את זה ושבר את הכלים. כל מי שמערב ספורט עם מילים כמו לב, סמל, נשמה וכו׳ עושה טעות גדולה, שם המשחק הוא כסף וכמה שיותר יותר טוב, זה עסק לכל דבר ועניין.
ניק | 27.05.16
5.
מחזק את דברי מספר 2
שחר חייב לפנות את הבמה ,דמותו ונוכחותו משפיעה לרעה על הקבוצה כבר תקופה ארוכה. ודבר נווסף אוהדי מכבי כנראה התרגלו לטוב שהם מרשים לעצמם להתנהג ככה בחגיגות שלהם. אני רוצה לראות את כל אוהדי מכבי נעלמים אחד אחד אם שחר ילך. הם לא יודעים להעריך את המועדון את הקבוצה ואת שחר .
חיפאי אדום | 26.05.16
4.
ל 2 , אתה צודק. אבל אולי שחר נהנה מהעשייה היום יומית ?
לפי מה שאתה כותב (וכתבת מאד יפה) שחר צריך להיות פשוט כספומט. כנראה שהוא רוצה יותר... נראה שהוא מחובר מאד לכדורגל, מתרגש מנצחונות , לוקח קשה הפסדים. נכון, אין הרבה בעלים כאלו. ויכול להיות שלא יהיו... כי למנות מנהל טכני זה קל אבל זה אומר להתנתק מקצועית. היום זו הגישה בהרבה קבוצות, יש בעלים מאד עשיר - הוא פותח את הארנק ובשלב מסויים הוא הולך. (ע"ע מכבי, שאני מקווה בשבילם שגולדהר ישאר שנים רבות .. לפני היה את שניידר ... ראה את נתניה בעידן יאמר, או את בית"ר בעידן גידמאק) שחר לא דומה לבעלים האלו מפני שהוא בראש ובראשונה אוהד של הקבוצה. מותר לאוהדים לעשות מה שהם רוצים (כמובן כל עוד מדובר במחאה לגיטימית) אבל בלי שחר קשה לראות עדיד ורוד לחיפה. ואם רוצים ששחר יהיה רק כספומט - יכול להיות שזה לא יתאים לו. (כמובן אני לא יודע כלום ..סתם ניתוח מצב לפי מה שנראה לי)
ם | 26.05.16
3.
ממש לא נכון
אני חושב שהכתבה הזו ממש לא נכונה ולו מהסיבה הפשוטה ששתי הקבוצות שונות במהותן. כאוהד וותיק של מכבי חיפה, אני יכול להעיד וכך גם אחרים שעד לפני כארבע שלוש שנים הכל היה בסדר, ההנהלה יצרה דאלוג עם הקהל, עזרה לו במימון אביזרי עידוד, וכו והראייה לכך היא מספר הצופים בעונה הראשונה בסמי עופר שלא ירד לאורך כל השנה אף על פי השגי הקבוצה. הבעיה היא במספר השנים בצמרת. הפועל באר שבע מגיעה מלמטה, כל מה שאלונה תעשה והקבוצה תמשיך להאבק על תארים יהיה בסדר בעוד מספר שנים שב"ש יתחילו לדשדש (מה שקורה בס"הכ לכל קבוצה) גם שם יהיו תלונות, גם שם יהיו מאבקי כוח. כשאייל ברקוביץ בקש לשחק בחיפה ויעקב שחר הראה לו את הדרך החוצה לא היתה שום מרירות כי חיפה קבעה את השיח הציבורי , חיפה היתה בראש הפרמידה ואז ת"א ספגה את כל האש.
אליהו | 26.05.16
2.
ל-1: בתור אחד שהלך כמה שנים ב"מדבר" הספורטיבי...אני אגיד
לך מה הבעיה כיום עם יענקל'ה שחר: קודם כל אין ספק שמכבי חיפה זה שחר ושחר זה מכבי חיפה. על זה אין וכוח. כפי שציינת, לקבוצה אין זכות קיום בלעדיו אלא אם יבוא מישהו אחר וזה לא נראה באופק כרגע. הבעיה שבגילו ובמעמדו, ואם כל כך הרבה ניסיון שהוא צבר, שחר לא מבין שהוא חייב להתרחק מהעשיה היום יומית. שיקח דוגמא מגולדהאר (בכורח הנסיבות מן הסתם) ומאלונה (החלטה שלה נכונה מאוד) ויבין שזה מה שמפריע בעצם לאוהדים. שחר חייב מנהל מקצועי (והחל מהעונה הבאה יש אחד כזה) שיתעסק במה שהוא למעשה התעסק עד היום וללא הצלחה ב-6 השנים האחרונות. לא יתכן שכל שחקן שנעלב ממשהו, ירוץ "למשרד של יענקל'ה"...זה פשוט מגוחך. לא יתכן ששחר ימשיך לבחור את שחקני הרכש, זה פשוט לא רציני. שחר לא צריך להכנס לחדר ההלבשה אחרי כל תצוגת נפל של הקבוצה. זה לא עובד ככה! רק אם הוא יבין ויפול לו האסימון שהוא בעלי הקבוצה אבל לא המנהל או המאמן, דברים ישתנו. הקהל רואה מה קורה בקבוצות האחרות (אפילו בבית"ר אגב, אם כל הדומיננטיות של טביב!) ומבין שאי אפשר להמשיך ככה ומגיב בצדק. אין מקום לאלימות כמובן, אבל מחאות בסגנון של חגיגות הגביע, לגיטימי בהחלט.
צהוב ותיק | 26.05.16
1.
אז שחר הוא האשם ? כי הוא לא מחבק ?
שחר לא בא מאהבה ? סורי, אבל מאיפה אתה יודע ? אני לא יכול לחשוב על סיבה אחרת (חוץ מאהבה) שגורמת לשחר להמשיך לתמוך בקבוצה. אוהדים תמיד צודקים והדוגמא של אלונה ובאר שבע לא כל כך נכונה כי אני יכול לחפש ולמצוא בגוגל כתבות מלפני שנים ספורות שאלונה כמעט עזבה בכלל התנהגות אוהדים. תמיד יהיה מי שבעד ומי שנגד - אבל אי אפשר לומר שמכבי חיפה לא מועדון מפואר, ואף אחד לא יודע איפה הוא היה ללא יעקב שחר (אולי משהו דומה להפועל חיפה או נתניה או פתח תקווה). הקהל צריך גם להבין שאם שחר ילך - לא ידוע מי יבוא (ובאווירה שיש שם היום זה בכלל מורכב). מותר לבעלים שמשקיע זמן , אהבה וכסף לצפות לתמיכה של הקהל. אני אישית מעריץ אותו על כך שיש לו עדיין דרייב לעסוק בכדורגל.
צ | 26.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת