אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"כלל ביטוח מתנהלת כחברה ללא בעל בית. ואני בעל הבית"

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
כלל סיעוד בראשות דני נווה היא מלאך המוות של הסיעודיים
כלל סיעוד דוחים כל תביעה סיעוד כשיטת מצליח מצלצלים שבוע לאחר מכן מציעים סכום מגוחך כתנאי שתחתום שלא תתבע אותם. מאחל שככה יתיחסו למשפחות שלכם.בדיוק כפי שאתם מתיחסים ברגעים הכי קשים מועכים הזקנים למות בלי כסף. כלל מהלכת איימים על מבוטחיה!!
דני | 02.12.17
17.
הייתי בודק בכלל את התנהלות כלל לרבות מעברי הדירה
מר אלשטיין היה כדאי שאדם מטעמך יכנס לעובי העניין ומצב החברה. המדוע ואיך שינויים מבניים ומעברי דירה הינם חלק בהתנהלות החברה יהיה מעניין לחשוף הכל. אגב תנאי שכר הבכירים משתנים בעקבות המצב שהוצג והובא לידיעת הציבור? מי מהבכירים ישלם בראשו? אישור ג'וב ע"י הנהלה הינה אישור לפשלות ופתור מאחריות? או שהשיטה לשדוד את הציבור ככל שאפשר ואחרינו המבול?
בורא עולם | 01.06.16
7.
אלשטיין צודק לחלוטין. ביצועים כושלים מחייבים החלפת היו"ר והמנכ"ל.
צריך לשאול האם נוה בעל להובלת החברה. האם יש לו את הידע והמיומנות לכך? לצערנו-התשובה שלילית. יו"ר אינו אמור רק לנהל ישיבות כדבעי,להכין את הדיון ולסכמו-הוא אמור לנווט,להטביל דרך,ליזום מהלכים עתידיים וכו' תעודת ההכשר שנותנת ורדה אלשייך-נועדה לכסת"ח. את יכולה להפסיק להתחנף וללקק. כבר נבחרת כדירקטורית.שכחת? הנורא ביותר-אל מול הביצועים הכושלים,ירידת ערך המניה,התוצאות המאכזבות וכו-הדירקטוריון הכושל מעניק לעצמו וליו"ר שלו בונוסים!!! לפטרם מייד.
יאיר | 30.05.16
3.
דני ואיזי צריכים ללכת הביתה
עם כל הכבוד ורדה היא חברה בדירקטוריון כ4 או 5 חודשים בלבד. תפקודו של היור והדירקטוריון לנוות את הנהלה והעומד בראשה איזי כהן להציג תוצאות הטובות בענף אבל התוצאות הן החלשות בענף בשירות מקום אחרון בצמיחה צמיחה שלילית ברווחים מקום רביעי (בעבר מקום שני) התרסקות של המניה כך שאין הצפת ערך למשקיע תשואות בגמל בפנסיה ובביטוח הכי חלשות ,אבל בונוסים ושכר שמן למנכל ולחברי הנהלה וליור יש ,בזה הם מצטיינים זו היא חזירות הפקרות וזאת תוצאה שאין בעל בית.הגיע זמן להחליף את החזירים והנהלה כולה.
דניאל | 30.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת