אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רוצים לעבוד וללמוד באוסטרליה? החל ממחר זה אפשרי

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
ויזת לימודים לא שווה כשהלימודים עולים כמו דירה. מדובר בויזה של פועל תאילנדי.
1. לימודים באוסטרליה זה עסק לאנשים עשירים או טחונים ועוד יותר יקר למי שאינו אזרח אוסטרלי. 2. הויזה הזו לא מקנה זכויות סוציאליות בסיסיות באוסטרליה כמו שיש לתושבי קבע שם. 3. ברגע שפג התוקף שלה, זה יהיה כמעט בלתי אפשרי להעריך אותה בלי למצוא מעסיק שיסכים לעשות זאת. 4. כל ישראלי שעונה על קריטריונים מסויימים ועוסק מספר מסויים של שנים במקצוע נדרש, ראשי להגיש בקשה לקבלת תושבות קבע (קבועה) באוסטרליה, דרכה יוכל להיות אזרח תוך מספר שנים בודדות. גם מקנה יותר זכויות סוציאליות, גם אפשר לעבוד חופשי איפה שרוצים וגם לא קבולים למדינת ישראל.
 | 31.05.16
13.
תגובה ל1 2 3
ל1 מה קשור נוצרי עכשיו? סע לותיקן תעביר להם תלונות שלך. זה הבתרון ל2 איך אתה יודע שהוא ישראלי? אולי הוא אזרח בלסטיני? ל3 אם הייתי ראש ממשלה הייתי הופך עולמות כדי לאפשר לישראלים לטוס ולעבוד איפה שבא להם. כולם עושים את זה גם ככה ולבסוף חוזרים בידיעה שאנו חיים במדינה הכי נוחה. היחידים שלא נותנים להם לצאת זה אלה שאומרים ״בתרון״ במקום ״פתרון״ שמקומם גם ככה לא איתנו
ישראלי | 31.05.16
10.
זאת לא ויזת הגירה
רק לשנה אחת, וזה שכתב שישראל לא צריכה לעודד הגירה, בדיוק הפוך, זאת ויזה שכל מדינה נורמלית חותמת עם מדינות אחרות, אם ישראל רוצה שאנשים ימשיכו לגור בה, היא צריכה להיות אטרקטיבית לאפשר לצעירים לטייל בעולם, ואם ישראל תהיה מקום טוב יחזרו, ישראל לא צריכה לסגור את עצמה, זה לא הדרך להשאיר אנשים בישראל. טוב שחותמים כל הזמן עם עוד מדינות על ויזה כזו.
דן | 31.05.16
7.
שיבטלו את ויזת התיירים הארורה שלהם
או לפחות לא יערימו כאלה קשיים למי שרוצה לבקר. אין כזה דבר ביקור ספונטני לישראלים באוסטרליה. חייבים לעבור את מסלול הזוועה של להמתין לויזה יותר מחודש ולשלם 150 דולר בערך. זאת שערוריה מטורפת. אזרחי אירופה וארה"ב מקבלים את הויזה בעלות אפסית תוך עשר דקות באינטרנט.
מזעזע | 31.05.16
6.
ל - 3, בהחלט יש אינטרס. זה לא סוד שישראל סובלת מעודף אוכלוסיה.
רוב הצעירים מיותרים. כמה אפשר לעבוד בסלקום? כבר היום המעסיק הכי גדול במדינה - היא המדינה. כלומר ישראל נהפכת למדינה קומוניסטית, זאת בנוסף לאוכלוסיה שלמה (חרדית) שממומנת על ידי המדינה. כלומר השוק החופשי בישראל כל כך קטן שהוא לא יכול לאכלס את כל הילודה הרבה בישראל.
יוסי | 31.05.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת