אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לאומי: הושגו הסכמות לגבי פרישה מרצון של 700 עובדים

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
תגובה ל- 9
הפיצויים לא על חשבון הציבור אלא , מכספים שהעובדים חסכו + תוספת מהבנק !! הציבור לא כלוא באף בנק ועוד לא קם הלקוח שרצה לעזוב או, לעבור בנק ואמרו לו לא ואם אתה רוצה לחזור לשיטת הממקח וממכר או , במילים אחרות , לשיטת השוק מימי היהודים בגולה לפני 80 שנה אתה, מוזמן לנסות !!!!
יובי  | 02.06.16
11.
מעט מידיי, מאוחר מידיי ויקר מידיי
צריך להוריד הרבה יותר מ 700. מי בכלל הולך לבנק, הכל באינטרנט. אם יש בנק שלא הייתי עובד איתו זה לאומי, נראה מסואב וארוגנטי. שרות חרא למגיב 10: בטח שהסכימו, 270% פיצויים ולך יעלו את העמלות בהתאם... ולכל אלה שמאמינים שלהחזיק אנשים יקרים במשרות שלא צריך רק כדי למנוע אבטלה - זו שטות מוחלטת. חונקים את כולנו בשביל להחזיק כמה מאות אוכלי חינם.... בסופו של דבר זה יוצא בהפסד של כולנו
699 + רקפת אחת = 700 | 02.06.16
9.
הכל על חשבון ציבור הלקוחות, שלא מקבלים כלום על עו"ש ב+ וכן כספים שנמצאים במצב
בהרבה מאוד עובדים, והם מקבלים פיצוי מוגדל ע"ח הציבור שנמצא כלוא בבנק ובמצב של בני ערובה. במקום שהרבה בנקים יהיו במצב של מקח וממכר כולם נוקטים באותה שיטה, לסחוט את הלקוחות ובכך להרוויח יותר. בושה וחרפה.
של קיפאון. בגלל המיחשוב אין צורך  | 02.06.16
5.
ל-3. רוב הפורשים הם בטח כספרים שיוחלפו ב"מכונות" או מסופים.
ככה זה בכל העולם כספומטים החליפו פקידים שנתנו מזומנים, הפקידו צ'קים וכד'. במפעלים החליפו רובוטים עובדים בפסי ייצור וכן הלאה. בנק הפועלים מצמצם סניפים וממרר את חי המבוגרים באוטומטים מסובכים להפעלה,ולא יכולים להחליף יחס אנושי.. לעומת זאת מנהל בכיר וכושל יצטרכו להחליף באחר "מוצלח", שירצה שכר גבוה וחזירי יותר,- לכן דרישתך לא רלוונטית ולא תחסוך. כן יחסוך שת"פ בין כל התאגידים למינהם להורדת שכר הבכירים המקובל בשוק. אבל עדיין לא תוכל לשנות את התפתחויות הטכנולוגיות הנ"ל להחלפת עובדים במסופים. האם היית רוצה לחזור כ- 30 שנה אחורה טרום הכספומטים? שצריך לחכות בתור ורק בשעות הפתיחה כדי להוציא כסף?! אפילו אונס אחד היה בגלל זה!(החיילת מהדרום בשנת 85', שנאלצה לקחת את הטרמפ עם האנס, כי נשארה בלי כסף לאוטובוס והבנק היה סגור )
GUCS KT NEMUGH | 02.06.16
4.
תשובה ל 1
בנק לאומי הוא בנק ציבורי שלא שייך למדינה , כספו אינו מגיע מתקציב המדינה ומתשלומי מיסים. אי לכך, כמו כל חברה ציבורית במשק הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו בנוגע לשכר בתנאי שהוא לא עובר על החוק ושבעלי המניות מסכימים לתנאים. אנשי קבע לעומת זאת הם עובדי מדינה, משכורתם משולמת ע"י המדינה ומתקציב המדינה וכך גם מענקי פרישה\פנסיה תקציבית\פנסיית גישור.
משפטן | 02.06.16
1.
המשך השוד של החזירייה
בבקשה עוד דוגמא להבל הבלים של מדינה מתפרקת.אסופת העובדים הזו יוצאת עם ממוצע של מיליון וחצי ש"ח כל אחד.......אבל כאשר אנשי הצבא מקבלים פיצויים חצי מיליון העיניים של כל הצבועים כפויי הטובה והגורה נפתחות.מדינה עלובה שהפכה למשפחת קיסר טיפש-בעל מדינה
אליפז וגמלאי צה"ל | 02.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת