אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עוד שיא: יותר מ-139 אלף מכוניות נמסרו מתחילת השנה

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
טוב, יש כאן שתי אופציות
מצד אחד, אנשים נוהגים להתלונן שהם לא מצליחים לסגור את החודש, מצד שני אתרי החדשות מדווחים על שיאים במכירות. או שהנתונים כאן שגויים (בחיית, קיה במקום השני? כל רכב שני בכביש זה קיה פיקנטו) או שהנתונים אמתיים ועם ישראל סתם אוהב להתבכיין.
עמית סעדון | 05.06.16
6.
סאב סאב פריים
אנשים מקבלים פה הלוואות על ימין ועל שמאל בלי לשאול שאלות בכלל מעניין מה עומד מאחורי כל זה? איך הבנקים מרשים לעצמם לשחרר כל כך הרבה כסף כאשר אנחנו על סף תהום? אולי הם בונים על זה שהמדינה תחלץ אותם במקרה הכי גרוע השאלה מה יקרה עם בעלי החוב? יחזירו את הרכב למעקל וימשיכו או שיהיה חייבים לכל החיים שזה הגיוני יותר אבל לא כאשר מדובר ב80% מהמדינה.
ממון | 05.06.16
5.
הריבית לא מסבירה את זה, כי זו הלוואה ל 3 שנים, לא 30 כמו דיור
במשכנתא, יש אנשים שלא מבינים כמה באמת הם הולכים להחזיר על משכנתא של 30 שנה (50-70 אחוז יותר ממה שלוו) מה שרק מעניין אותם זה גובהה ההחזר בשנים הקרובות מול השכירות. בעולם הרכב ההלוואה היא יחסית קצרה - ל 3 שנים, כך שהיא מציגה בצורה נאמנה את העלות האמיתית של רכב (ההחזר החודשי הוא בערך הירידת ערך של הרכב) הבדל נוסף הוא שהיום קונים יותר רכבים קטנים במחיר של פחות מ 100 אלף, כך שההחזר החודשי עליהם הוא כאלף שקל בחודש, סכום שהרבה אנשים במדינה (מגזר ציבורי, קבע, חברות ממשלתיות, הייטק, חברות ריכוזיות) יכולים לעמוד בו. לעמך זה גם דבר מבורך, כי זה מוריד את מחירי המכוניות יד שנייה וכך הם יהנו מזה גם
אלי | 05.06.16
3.
לקנות מכונית חדשה זה קל מאד. לשלם עליה זה כבר סיפור אחר...
אותי אבא לימד שלא לקנות בכסף שאין לי, אז או שאבא שלי נבון, או שהעמך צודק. לא ברור לי איך 265,000 משפחות קנו רכב חדש בשנת 2015, ואיך עוד 300,000 מכוניות חדשות צפויות לעלות על הכבישים השנה. אנשים קונים בכסף שאין להם. אנשים הולכים על חבל דק על סף תהום.
ט.א. | 05.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת