אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השר המתפטר אבי גבאי: "יצאתי מהמערכת אבל אני מתכוון לחזור כי ראיתי כמה צריך לתקן"

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
עולם הפוך הטובים בחוץ הגרועים מנהלים
לקרוא את התגובות ולא להאמין. אחד השרים המקצועיים, הישרים, הערכיים והדואגים לציבור, מתפטר מיוזמתו בגלל כשלי הממשלה, והבבונים צוהלים! תזהמו, תשרצו בסחי, תרעישו ותהנו. כל עוד יש מי שינקה אחריכם, תוכלו להמשיך להקצין. אני התייאשתי.
מיואש | 04.06.16
20.
גבאי, הקם מפלגה יחד עם יעלון, סער, גבי אשכנזי והפילו את הממשלה!
ישראל הפכה להיות מדינה פאשיסטית ובקרוב הרבה מן הדור הצעיר האיכותי יעזוב. הדור הצעיר כבר הפנים מזמן שחוסר ואובדן ערכים מתבטא באופן כולל בכל התחומים האפשריים ולא רק ביחס של ישראל כלפי הפלשתינים. צריך ממפלגה שתחזיר את הערכים לעם.
 | 04.06.16
15.
גבאי, איך לא השפעת על כחלון ?
גבאי, עם כל הכבוד למהלך האמיץ שלך , ולאמירה הקשה שלך כלפי ביבי, איך לא הצלחת להשפיע על כחלון ( אכזבה ענקית) לקום , להתנגד, ולסכל את הפגיעה שלביבי בבטחון המדינה? האם גם כחלון שהצטייר כאדם ישר דרך- ״ התבלבל״ , או שמא מנעמי השלטון , השררה והכח, גברו עליו והוא יהיה רשום כאחראי בלעדי לפגיעה הקשה בחיילי צה״ל, במפקדיו, והבטחון המדינה. רב״ט ליברמן מחליף את רב אלוף יעלון ????? השתגע כחלון ?
יניב | 03.06.16
13.
אבי גבאי, כל הכבוד ויישר כוח
הלוואי וכל שרי הממשלה ובראשם ראש הממשלה נתניהו וגם חברי הכנסת היו נוהגים ביושר ובהערכה לשרות הציבורי ולשרות המדינה, כפי שאבי גבאי נהג. ממשלת הכישלון של נתניהו צריכה הייתה ללכת הביתה כבר מזמן - הממשלה מובילה את המדינה למיתון ולגרעון תקציבי שיכביד על הצמיחה שנמצאת המגמת ירידה.
אבי אלבז | 03.06.16
9.
עשור אבוד בגלל נתניהו
פוליטיקאים דפוקים ורוה״מ הגרוע ביותר שהיה ובגלל שהאזרחים מטומטמים נשארים עם חסרי חוליות שמנהלים את המדינה. ביקורת על גבאי היא לגיטימית אבל הוא הרבה יותר מוכשר, טוב ומכון לעבוד קשה לתקן דברים. אבל ממשרת שר איזוטרית אי אפשר לעשות הרבה. ובינינו, כל עוד יש חכו להצביע ליכוד לא יקרה כלום ומתבונן ימשיך להתדרדר. שרת המשפטים וכל הפוליטיקאים חייבים לחזור לספסלי התיכון כדי ללמוד אזרחות כי את המקצוע הזה הם ממש אבל ממש לא יודעים
���� | 03.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת