אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אסף הראל עקץ את יו"ר הדירקטוריון של חדשות 10: "נו, הגיע כבר הטלפון משרה? אני כבר מפוטר?"

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
אסף, יש ביקורת עניינית וצריך לחקור ולהשמיע אותה
אסף, יש ביקורת עניינית וצריך לחקור ולהשמיע אותה - זה בהחלט תפקידה של התקשורת וחבל שלא כל הערוצים פועלים כך.... יחד עם זאת יש עיתונאים/שדרנים שאינם עוסקים בתחקירים (כמוך...) אלא בהסתה פרועה וזלזול בראש ממשלה שנבחר ע"י רוב אזרחי המדינה. צר לי, אך למרות שאיני מחובבי נתניהו, אם הייתי הבוס שלך הייתי שולח אותך להביא תחקיר טוב אחד על נתניהו שיוציא אותו ממש רע (עניינית) - ואם לא היית מביא אחד כזה תוך שבוע הייתי מפטר אותך!  
Popsicle | 11.06.16
30.
ערוץ 10 מאכיל אותנו אין סוף מרורים. לפני
ערוץ 10 מאכיל אותנו אין סוף מרורים. לפני זמן קצר ערכה אחת המגישות הבכירות (אושרת קוטלר), השוואה בין חיילי צה"ל הרחומים (עובדה שיש לחזור ולהדגישה), לחיילי הצבא השוויצי האטומים והמרושעים. אלה ב – 1942, מנעו, בהשראת חיילים נאציים, פליטים יהודים מלעבור את הגבול לשוויץ. ועל ידי כך להציל את חייהם. ההשוואה הזו היא דמגוגית. היא מצביעה לא על ראש פתוח כיאה למגישת חדשות, אלא על ראש אטום, על ידיעה/הבנה שטחית לחלוטין, של עצם האירועים הנ"ל. תפתחי ספרי הסטוריה, גב' קוטלר, לפני שאת עושה שימוש מופקר ברשות שנטלת לעצמך בכוח הזרוע והפה הגדול שלך לפובליציסטיקה מטופשת. אין כל דמיון בנתונים ובעובדות. לנעשה כאן בישראל. גורל היהודים הנתפסים שם לא דמה לגורל הסודנים והאריתראים כאן, שהם מהגרי עבודה, הגורמים הרבה נזק למדינה, לגיהינום אמיתי לתושבי דרום תל אביב הנתונים במצור ולמשטר של התנכלויות, אונס והשפלה. רק דמגוגיה רווית שנאה לישראל, לציונות, יכלה ליצור השוואה מנאצת כזו. כל הקטע היה משובץ במילים שגבלו בקללות ובהשתלחות –שוק גסה: "הכנסת המכוערת" "החוק הבלתי חוקי" (כך במילים אלו ממש מתבטאת מגישה בכירה), ועוד פניני לשון המעלות את השאלה מדוע כופים על הצופים שוב ושוב חזיון מסוג זה וטכסטים כאלה, ומדוע אונסים אותנו גם לממן את דברי הבלע האלה? גב' קוטלר מממשת יומיום ושעה שעה לא את חופש הביטוי אלא את חופש הביזוי. ושאלת השאלות, מדוע על עם ישראל להשלים עם הביזוי והרפש המוטלת בו יומיום? לעניות דעתי, אנשי ערוץ 10, יאלצו לעשות את מלחמותיהם לבד. הציבור איננו "אוהד" אותם בלשון המעטה. הם בישלו לעצמם את הדייסה הזו והם כנראה גם יאכלו אותה.
Bottle | 08.06.16
28.
אדון הראל. חבל שלא התייחסת לגניבות של פרס
אדון הראל. חבל שלא התייחסת לגניבות של פרס ושל כל השמאל לדורותיו. אבל כמו תמיד התישקורת שותקת. יכול להיות שבני הזוג נתניהו שוגים היכן שהוא... אבל דין נתניהו כדין פרס. דין נתניהו כדין אהרון ברק דין נתניהו כדין רבין דין נתניהו כדין שרון של ההתנתקות. אדון נכבד אם יפטרו אותך מערוץ 10 זה אחד הדברים הכי חכמים שיעשו. התוכנית שלך משעממת שטותניקית ומיועדת לחברים שלך בלבד. ובנוסף אם נבדוק גם אתה מקורב למישהו אחרת איך משאירים אותך בערוץ או בתקשורת בכלל. נטול כל כישרון.
Chilli | 08.06.16
21.
אומץ? אסף הראל?....... כל האומץ שלו זה 2
אומץ? אסף הראל?....... כל האומץ שלו זה 2 הדודים הגזענים והבולשביקים שלו גרבוז את גרבוז ושות', ששלטו עשרות שנים בריבוע התלאביבי הקטן של "התרבות" עאלק. וגם דאגו לגמד שלהם חד הלשון (בכאילו). כל מי שלא אמר הן ולא התיישר עם הקו של התרבות שלהם - קיבל בעיטה בתחת. ממש אמיץ.....
Goggles | 07.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת