אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם אוהדי אנגליה באמת אשמים במהומות ביורו?

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
כנראה לא פגשת הרבה אנגלים בדרך הלוך וחזור
כנראה לא פגשת הרבה אנגלים בדרך הלוך וחזור ממשחק, הא? בגרמניה החבר'ה הסימפטיים הללו הגיעו שיכורים אל הרכבת התחתית, קפצו וטלטלו אותה מצד לצד (ליטרלי, נעה בצורה מסוכנת מצד לצד במהלך הנסיעה). הייתי במשחקים מול שלוש קבוצות אנגליות, בכולם החוויה הזו חזרה על עצמה. מול קבוצות ממדינות אחרות הכל עבר על מי מנוחות. גם אני חשבתי שמגזימים עד שראיתי את זה בעצמי, האנגלים הרוויחו את המוניטין שלהם כחוליגנים ביושר רב.
Submarine | 13.06.16
17.
מי שמציין עובדה מבחינתך הופך אוטומטי להומופוב גזעני?
מי שמציין עובדה מבחינתך הופך אוטומטי להומופוב גזעני? אין לי שנאה לאיסלם יש בי טענות ומענות לכל אלה שמתעקשים לא להתייחס למצב כפי שהוא.כל פעם שאני קורא עיתונאי ליברלי הדבר היחיד שעולה מולי הוא נוויל צ'מברליין (תבדוק מי זה) הדבר החשוב לכל אחד מאלה הוא לפני הכל להראות שזה לא האיסלם אלא סתם עשבים שוטים ועד שהדיסק לא ישתנה ימשכו הפיגועים על ידי ערביי האיסלם (ע"ע מועדון פולס באורלנדו).הדרך שלך ושכמותך להתמודד מעשה בת יענה עטוי ב"פוליטיקלי קורקט" גורמת לאיסלם להבין שישנם מספיק חדלי אישים חסרי חוליות שימצאו דרך להאשים את העולם הנאור בכל פיגוע. אז להבדיל ממך אני מעדיף להקרא בשמות גנאי ולחיות מאשר ללקק ישבן מוסלמי ולמות. תתקדם חומד...זה המצב
Cactus | 12.06.16
4.
האובססיה ההיסטרית של א.א. לאיסלם ול"תקשורת" כמו גם
האובססיה ההיסטרית של א.א. לאיסלם ול"תקשורת" כמו גם התגובה ההומופובית הגזענית, מניעה את המלים המגובבות במערבולת מטורפת המניעה אנשים לבצע פיגועי טרור במועדוני לילה להט"בים. שנאת האיסלם שלו ראציונלית כמו שנאת היהדות ברחבי העולם המונעת משיכנוע עמוק כי יהודים שולטים בעולם ושותים דם של תינוקות בפסח.
Dice | 12.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת