אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הממשלה מגלה שיקר מדי להקים בית ספר לרפואה בפאתי צפת

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הבעייה האמיתית היא שלא מכשירים קרקעות חדשים למרכז
הבעייה האמיתית היא שלא מכשירים קרקעות חדשים למרכז העיר בצפת למרות שב30 שנה צפת הכפילה את מספר תושביה. מרכז העיר פקוק לחלוטין, אין קרקעות לבניה במרכז העיר ורק מצופפים עוד ועוד. הכביש האמור היה אמור לשחרר את צפת מהפקקים, להוציא את התנועה משכונות המגורים, ולהצעיד את צפת קדימה. הכביש היה אמור לחבר בין נוף כינרת, רמת רזים לדרום ומערב העיר. המיקום הנוכחי של בית הספר הוא בעייתי מבחינת הצפיפות ובעיות החניה שנגרמות באיזור כולו. חבל מאד ששוב מחליטים לא לבצע השקעה אמיתית בצפת.
Candy | 15.06.16
5.
מפזרים הבטחות כבר כמה שנים שמתגלות בהמשך כשקר
מפזרים הבטחות כבר כמה שנים שמתגלות בהמשך כשקר ותו לא. נעשו תכנונים על סמך ההבטחות, אנשים שינו את מקום מגוריהם, קנו דירות בהתאם..נערכו 3 טקסי הנחת אבן פינה. בסוף, נאדה. מה עם הקמת מעונות לסטודנטים? מה עם פתרון הפקקים הנוראים בכביש הסמוך לכניסה לבת החולים גם ככה? ללא מעונות ובנייה לפי התכנון כמצופה, החוויה לא תהיה חיובית. הלימודים שם נהדרים אך שאר החוויה לא קלה בכלל. הבטחתם וגזרתם על כך קופון, תקיימו. כל מי שטוען אחרת פשוט איבד את אמות המידה של ציפיות לאמון מהנהגתו, וחבל
Hat | 13.06.16
4.
איזה הבטחות? הפקולטה קיימת, אתה מעיד ש"הלימודים נהדרים".
איזה הבטחות? הפקולטה קיימת, אתה מעיד ש"הלימודים נהדרים". יש פקקים? וואלה? בכל הארץ, למרות תנופת הפיתוח חסרת התקדים של כל מערכות התחבורה, יש פקקים. כי רמת החיים בשמיים, כמות המכוניות גדלה כל הזמן, כמות האוכלוסיה גדלה כל הזמן. בקיצור - המצב בארץ כל כך טוב שאנשים כבר לא יודעים על מה לבכות ועל מה להתלונן.
Michal171 | 13.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת