אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"המערכת כולה בהלם, אם כחלון רוצה לנהל את הבנקים, שיבוא"

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

30.
"רפורמה" למראית עין..אני משלם על העו"ש 15 ש"ח,
"רפורמה" למראית עין..אני משלם על העו"ש 15 ש"ח, לכמה תוריד ל10 ש"ח? אולי תטפל במה שחשוב? או שיש לך בעיה כלשהי להתעמת עם הנמלים? להגיד לא! לפנסיה תקציבית לאוכלי החינם בקריה, להתעמת עם ההסתדרות..אבל מה? את העמלה של הכרטיס אשראי אתה תוזיל מ15 ש"ח ל5 ש"ח (ואח"כ נקבל בהפוכה מחיר של 20 ש"ח, כי מי ישלם 3 מיליארד שקל על חברת כרטיסי אשראי? בטוח לא מישהו שהולך להוזיל את מחיר כרטיסי האשראי)-ראו רפורמת בכר הנוראית (גם ב2006 היה כחלון כלשהו שהעביר את קופות הגמל וקרנות הפנסיה מהבנקים לבתי ההשקעות, מזמין אתכם להשוות עמלות ששילמת לפני הרפורמה ואחרי..) אז חלאס לחרטט את אלו שיש להם משהו בקודקוד!!
Coathanger | 14.06.16
26.
הבנקים משתתפים במסע היח"צ של כחלון - אין
הבנקים משתתפים במסע היח"צ של כחלון - אין ב"רפורמה" שום שינוי מהותי במבנה המערכת הבנקאית ועכשיו גם השר וגם הבנקים ימכרו לנו את הלוקשן כמהפכה... הם יצעקו כקוזק נגזל והוא יהיה אביר העם ובפועל כמעט וכלום לא ישתנה - הבנקים ימשיכו להרוויח מיליארדים ממשקי הבית ולעשוק אותנו בטירוף ולפרגן אשראי זול ולא מבוטח לחבריהם המליונרים...
Boomerang | 14.06.16
25.
כחלון, רועי פוקלמן, יואב גלנט , רחל עזריה,
כחלון, רועי פוקלמן, יואב גלנט , רחל עזריה, מהאנשים האיכותיים יותר שיש בכנסת, כחלון מנסה לעשות למען האזרח הקטן שאין לו לוביסטים, לא סקטוריאלי כמו ש"ס , אגודת ישראל, ישראל ביתנו, וגם יש עתיד מפלגה סקטרואלית של מעמד הביניים , העשירונים התחתונים לא מענינים את העומד בראש מפלגת יש עתיד , הוא בעצמו אמר אני ש"ס של מעמד הביניים, כחלון מנסה ללא ליאות לפעול למען האזרח, בסופה של קדנציה האזרח הקטן ידע להעריך את פועלו של כחלון. ואתה אפילו לכתוב אימפוטנט לא יודע.
Guitar | 14.06.16
22.
גם אני בהלם טוטלי ואפילו הרבה שנים מההתערבות
גם אני בהלם טוטלי ואפילו הרבה שנים מההתערבות הגסה של הבנקים בחיינו ומהכנסת ידם עמוק לכיסנו. הלם?חבורת צבועים עלובה שאינה שווה את המלים שנכתבות כאן עליהם. מייצגים את שיילוק "בכבוד"היהודי הקמצן המלווה בריבית. אין פלא שהפכתם למגזר הכי שנוא בישראל.
8Ball | 14.06.16
21.
פרשנות מהכרותי עם התחום: האיפוטנט (כחלון)יצר רפורמה למראית
פרשנות מהכרותי עם התחום: האיפוטנט (כחלון)יצר רפורמה למראית עין וכל דרישות הבנקים כמעט נענו; ככל שהצעקה שלהם גדולה יותר ולא פועלים ממש כנגד.....הם בחדרי חדרים רק צוחקים כגודל הצעקה החוצה כך פרצי הצחוק פנימה.
Snow | 14.06.16
18.
כחלון לא השיג מאום בנק ישראל לא יתן
כחלון לא השיג מאום בנק ישראל לא יתן רשוין לבנק חדש לאף גוף. מחירי האשראי והסליקה לעסקים הקטנים ישארו בשמיים ואף יעלו והעסקים הקטנים יחנקו עוד יותר. 200 אלף עסקים קטנים שמשלמים 20% מהרווח הגולמי שלהם לסליקה יזכרו לו את זה בקלפי היטב
Lamp | 14.06.16
14.
אז כחלון, פתאום ביומיים אחרי שכל הציבור איבד
אז כחלון, פתאום ביומיים אחרי שכל הציבור איבד את האמון בך הגעת למסקנה שאתה חייב באמת לעשות משהו בקדנציה הזאת? אם אתה רוצה להחזיר טיפה מהכבוד האבוד שאיבדת אז תיכנס גם בבנקים וגם באיגוד המלונות בכל הכוח. אישית אני מאחל לך בהצלחה ואני שמח שסוף סוף הרמת את הכפפה, ואם תצליח בזה תאמין לי שאשמח.
Processor | 13.06.16
9.
כחלון קורא את המפה נכון , כמו בסלולר
כחלון קורא את המפה נכון , כמו בסלולר ,שכחו שכל אחד שילם מאות שקלים לחודש על כלום , מישהו היה מאמין שזה נרד ב80 % הבנקים רוצים לאכול את העוגה לבד , חמישה בנקים , מונופול וקרטל חולבים את הציבור כי  אין תחרות , תכניסו עוד 5 בנקים תתחיל התחרות , זה שהם מרויחים מיליארדים זה לא שהם גאונים , הם גובים כסף על כל פיפס שאתה עושה , אוכלים אותך בריבית ונותנים לך קדחת בעו״ש , זה לא משחק הוגן זה רמאות לשמה בגיבוי הנגידה פלוג שלא אכפת  לה כמה חולבים אותנו , היא רוצה בנק חזק .
Fish | 13.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת