אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לעדכונים חיים מדאעש, פנו לפייסבוק

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
גוקר - להוציא אותו מהארון זה לא היה
גוקר - להוציא אותו מהארון זה לא היה לעניין. עם זאת, העובדה שעם מספיק כסף אתה יכול להשמיד את מי שאתה רוצה והכל חוקי זה לדעתי גרוע יותר. איזה עיתונאי יעז ללכת ראש בראש עם בעלי ההון? בעיה..  עיתון - אני מנוי כבר תקופה ארוכה על גארדיאן,הגרסה הדיגיטלית. ערוך נהדר, איכותי, מקיף תכנים מסוגים שונים. חמישה דולר לחודש - מומלץ! 
Carrot | 16.06.16
6.
אולי די עם התמיכה הבלתי נגמרת בגוקר. הם
אולי די עם התמיכה הבלתי נגמרת בגוקר. הם הוציאו את תיל מהארון (לא זכורה לי שהוא הגיש להם בקשה להוציא אותו מהארון) והם משלמים על זה מחיר. כנראה ששניכם מאותה ברנז'ה שמכנה את עצמה בשם עיתונאים אם פרסום סרטון סקס של סלבריטי נחשב מבחינתכם עיתונאות במיטבה. אין לזה שום קשר לחופש העיתונות ולחופש הביטוי.  נ.ב. הם הגישו בקשה לפשיטת רגל. שום תביעה כבר לא משנה כלום.
Apple | 15.06.16
2.
העיתונות חפרה לעצמה את הבור הזה, עיתונות הייתה
העיתונות חפרה לעצמה את הבור הזה, עיתונות הייתה תמיד דיווח מוטה שהתחזה לדיווח אובייקטיבי-מה שהפך את העיתון לשווה הרבה יותר מסכום מכירת העיתונים שלו-הוא הוביל דעה. למה שמישהו ישלם כדי שיובילו אותו מהאף? למה שמישהו ישלם כדי לתת לכמה בעלי עיתונים כלכך הרבה כח להשפיע? נתת כבר את התשובה בעצמך-אנשים ישמחו לשלם למישהו שמחזק את דעתם בצורה שנעימה להם, ותחלס-זה לא מה שאתה רואה מסביב?
Locomotive | 15.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת