אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הרב מצגר: "רשויות החוק פעלו באופן מגמתי כדי לבנות תיק נגד הרב הראשי"

32 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

31.
הרב מצגר: מעורר אנטישמיות סדרתי! נהנתן ,רודף בצע,
הרב מצגר: מעורר אנטישמיות סדרתי! נהנתן ,רודף בצע, צבוע ,מתחסד ,סוטה ,נחש בנשמה. בקרוב תזכה לקבורת חמור,אפשר להיות רגוע,רק חשוב מאוד לעשוק אותך עד לפחות מפת לחם  ולהחזיר לציבור את כל הכספים שגזלת בעזרת לשונך החלקלקה והנאלחת כל השנים בכל החתונות שסחטת את המשפחות!!!
Bus | 13.07.16
29.
יצא לי לטוס עם מצגר הנהנתן לחול, הוא
יצא לי לטוס עם מצגר הנהנתן לחול, הוא כמובן היה במחלקה הראשונה, התענג והתפנק בדרכו ליעד נוסף שמומן על חשבון המדינה אך בפועל שימש כפלטפורמה נוספת למימוש מאוויו הן בהתרמת כספים לטובת מוסדות תורה באופן שהוכנסו במישרין לכיסו והן לצורך הרגעת יצריו בחיפוש אחר נערים חסונים ותמימים שעימם יוכל להתעסק בדומה למה שעשה למלצר הספרדי.
Bucket | 03.07.16
21.
ממקור ראשון של מי שהיה שכנו של "כבוד
ממקור ראשון של מי שהיה שכנו של "כבוד הרב" דלת ליד דלת ברחוב דוד המלך, אני יכול להעיד שכבר לפני 30 שנה הוא התנהג כאחרון המאפיונרים ולא רק זה אלא גם אל בני משפחתו (בעיקר לבנותיו שהיו קטנות אז) הוא התייחס בזלזול מוחלט והפקיר אותן לרחמי השכנים מידיי יום. רק שתבינו מי האיש שקורה לעצמו "רב מכובד". איש כזה מבזה את הרבנות ואת היהדות בכלל.
Carrot | 16.06.16
18.
אלה עם התחפושות של הדתיים,הכי מסוכנים. אבל התחפושת
אלה עם התחפושות של הדתיים,הכי מסוכנים. אבל התחפושת כבר לא משכנעת.מניפולטיבים מקצועיים ברובם.(מזה הם מתפרנסים,כביכול יש להם בלעדיות על המוסר. אם לא תשמע להם תלך לגהינום.שיטה פרמיטיבית שהרבה אנשים לצערי הולכים שבי אחריה. ממש בושה.10 דיברות קיבלו ישראל,וקשה להם לשמור .
Scooter | 16.06.16
14.
זה עדיין לא לפרסום, אבל מה שעשינו ישבנו
זה עדיין לא לפרסום, אבל מה שעשינו ישבנו בישיבה מיוחדת אצלי בבית עקב השמירה על סודיות וכל ראשי הרשויות משפט חוק וסדר וגם סביבה וכלכלה דנו בדרכים איך להפיל את הרב הראשי,תשאלו למה? כי כך זה נהוג אצלינו אחת לכמה  זמן אנחנו מפילים איזה רב,צוברים נקודות וטסים לחו"ל.
Rocket | 15.06.16
13.
אכן עלילת דרייפוס מספר 2 ! רק ישנה
אכן עלילת דרייפוס מספר 2 ! רק ישנה שאלה קטנה מדוע הפרקליטות מנהלת את המאבק באי כבוד הרב ?  יואיל מר מצגר ויענה על השאלה לפני שהוא זורק רפש בעובדים מסורים שאינם יכולים לענות. האם  גם עד המדינה שותף למזימה הנוראה או שישנם  דברים בגו ?
pertinax45 | 16.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת