אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו מסרב לפרסם 200 מחשבוניות המעונות הפרטיים שלו - שנעשו על חשבון הציבור

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
הוצאות פרטיות סודיות שישולמו מכספו שלו ממשכורתו. על חשבון משלם המיסים דיווח מדוקדק נדרש!
כשמגישים לציבור דרישת תשלום יש להציג פרוט מדוקדק. כשההוצאה מביכה ברור שאינה לגיטימית על חשבון הציבור. נמאס כבר מכל ההתפלפלות. אמנם ביבי בחור חריף. וזוגתו הדבקית מפליגה על כנפי ה.....אבל אנו איננו רפי שכל, הבנה והסקה. איננו עם שבוי. בבקשה לחשוף הכל. ולשלם כל שנלקח מהקופה הציבורית ללא צידוק. אפשר גם להשית קנס שיעמוד לטובת הציבור הנזקק!
ברי לי | 16.08.17
17.
מי שמשליטה טרור כאן זאת משפחת נתניהו, שכול
מי שמשליטה טרור כאן זאת משפחת נתניהו, שכול חלק בה מתנהג כמו מינימום מאפיונר איטלקי. שום דבר לא יכול להפריע לראש הממשלה כי הוא לא עושה גם ככה כלום כבר שנים חוץ מלהתענג על הקופה הציבורית ומפרוטקציות שהוא שרה והילדים מנצלים כאילו שמחר סוף העולם.
Button | 16.06.16
11.
איזה שטויות את ממציאה,  בכל העולם המערבי יש
איזה שטויות את ממציאה,  בכל העולם המערבי יש הפרדה ברורה בין הוצאות אישיות לציבוריות.  כל הוצאות הנבחרים שקופות ועומדות לביקורת. באשר לפרס - הוא לא יצא למסעות תענוגים עם בני משפחתו, לא הסתיר חשבוניות, לא גנב רהיטים ובקבוקים,לא שחפץ את ביתו הפרטי,  לא טס במיטות מעופפות ולא אכל גלידות פיסטוק 
Lamp | 16.06.16
8.
כי אתם חצופים ומפריעים לראש הממשלה למלא את
כי אתם חצופים ומפריעים לראש הממשלה למלא את תפקידו. בצרפת יש חוק שמונע הטרדות וטרור כלפי ראש ממשלה/נשיא מכהן. את שמעון פרס החזיר שגזל מאות מיליוני שקלים מכספי המיסים מבלי לבקש רשות ובלי חשבון אתם לא רואים צורך לחקור. אבל להפריע לראש הממשלה אין לכם בעיה.
Blowdryer | 16.06.16
4.
כיצד כסף ציבורי יכול לא להיות חשוף לביקורת
כיצד כסף ציבורי יכול לא להיות חשוף לביקורת תחת הכותרת "פגיעה בפרטיות"? גם לכך יש אפשרות נוספת שבית המשפט ימנה שופט לשעבר שיבדוק האם זה באמת פגיעה בפרטיות או שזה לא פוגע בפרטיות. להערכתי רק אם רוצים להסתיר משהו אזי קוראים לזה כך, עכשיו כל הרשת תתחיל לנחש מה ההוצאות האלה - משקאות חריפים ויינות? תרופות חריגות? חייטות? טיפולים פרטיים (מסאג' וכו')? 
LIOR777X | 16.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת