אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האם רכישת הענק של לינקדאין היא הטעות הראשונה של סאטיה נאדלה?

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
בתכלס מיקרוסופט מפנטזת על הגדלת החשיפה למוצרי החברה
בתכלס מיקרוסופט מפנטזת על הגדלת החשיפה למוצרי החברה וההכנסות, על ידי יצירת חיבור בין המשתמשים בלינקדין למשתמשים בתכנת אופיס. הווה אומר, משתמש באופיס שיפנה למשתמש בלינקדין לקבלת ייעוץ על ניסוח של מסמך, הכנת אקסל או מצגת. וזאת על ידי הטמעת הממשק באופיס. זוכרים את הנודניק שנהג לקפוץ בגרסות אופיס ישנות ולשאול אם אתם צריכים עזרה? רק מה, מיקרוסופט לא מבינה שאופיס או הכנת מסמך בוורד, הנה המקום הכי פרטי של המשתמש ושיתוף הנו הדבר האחרון שירצה לעשות עם קולגה מלינקדין. חוץ מזה שהאיחוד האירופאי כבר אמר את דעתו (והעניש בהתאם) כאשר מיקרוסופט כרכה את השימוש בדפדפן שלה יחד עם אאוטלוק.
Ring | 18.06.16
8.
Same thing was said about Facebook buying whatsapp,
Same thing was said about Facebook buying whatsapp, at the time it didn't make sense to spend so much money on a product that is counter so many things FB is doing. Over the recent year Microsoft is repositioning all of its online products so that the "microsoft graph" would stand in the center of an integrated cloud solution and attract app ecosystem around it (see salesforce and Slack for example). Placing LinkedIn as the engine and database for that graph will instantly enable Microsoft to declare itself as world leader connecting their office360 with most professionals on the western world. 
Eishay | 17.06.16
7.
חשבתם שבאלמר הימר עם רכישת נוקיה... נאדלה עקף
חשבתם שבאלמר הימר עם רכישת נוקיה... נאדלה עקף אותו פי 3 עם לינקדאין. כנראה שקל לו למחוק שווי של מיליארדים... אבל לא סביר שישרוד על כסאו אם 10 מיליארד יעלמו.  מדהים באיזו קלות החלטות כאלה מתקבלות... מילא היה קונה את וייבר; את סנאפצ'ט.  ביום שפייסבוק תקים 'פייסבוק ביזנס' לינקדאין תעלם. 
Flask | 17.06.16
2.
אתה טועה. עסק שרוצה לפרסם b2b עומד היום
אתה טועה. עסק שרוצה לפרסם b2b עומד היום בפני שוקת שבורה. פרסום בפייסבוק טוב לעסק שמחפש לקוחות פרטיים. פרסום בגוגל הוא רחב מידי. בלינקדאין יש מידע עסקי יקר ערך ויש למפרסם יכולת לפלח קהל יעד עסקי בצורה מדוייקת. מיקרוסופט זיהו את הצורך והם הולכים לנגוס נתח רציני מתקציבי פרסום b2b
Magnet | 17.06.16
1.
1) חברת תוכנה שמכניסה 3 מליארד דולר בשנה,
1) חברת תוכנה שמכניסה 3 מליארד דולר בשנה, ב-ו-ח-ר-ת שלא להיות רווחיות. 2) בניגוד לשתי היוזמות הקודמות, לינקאין היא רשת מוכחת עם 300M משתמשים ומונופול טבעי. 3) ריד הופמן הוא אחד מחמשת האנשים הטובים בעולם בבנייה של רשתות חברתיות, מייקרוסופט קיבלה גם אותו כחלק מהעסקה. 4) מייקרוסופט יכולה להציע ללינקדאין אינטגרציה עמוקה לאינספור כלי עבודה (CRM, מסמכים, כלי קולברציה וכו')
Omer240 | 17.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת