אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קובע עובדות בשטח: אורי אריאל מעביר את המחקר החקלאי לצפון

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
כולם כבר מבינים את הנזק שיגרם מ"העתקת"ו ולקני
כולם כבר מבינים את הנזק שיגרם מ"העתקת"ו ולקני לצפון - המומחים, ועדת המדע של הכנסת, העיתונות... אפילו שר החקלאות עצמו. בשבוע שעבר אפילו הוא ביקש לציין לועדת הכנסת שישקול לשנות דעתו רק אם הפגיעה במחקר החקלאי תהיה חמורה ביותר... אבל כל זה לא גורם לו לחשוב ולוותר. הוא לא עוצר באדום...
Puzzle | 20.06.16
34.
בואו גם לא נשכח שכל זה קורה בזמן
בואו גם לא נשכח שכל זה קורה בזמן שאורי אריאל מייבש את הגנים הבוטאניים - ובתחילת השנה קיצץ את תקציבם לפחות מחצי! מ4.5 מיליון שח לשנה ל2מיליון בלבד! וזה בטענה שאין לו כסף.. יש בארץ כ10 גנים בוטאניים שמבחינתם קיצוץ כזה פירושו סכנת סגירה..והוא אומר שאין לו כסף
Candy | 20.06.16
30.
כשננטשתי לפני שנה בגולן לא מצאתי שם אף
כשננטשתי לפני שנה בגולן לא מצאתי שם אף מוסד מחקר ופיתוח. מזון עילית? בקושי כופתאות האכילו אותי. הם עשו לי כאבי בטן. אגב, היה פעם מדען ראשי שקראו לו דן לבנון. שווה לך לבדוק כיצד הדברים התנהלו בזמנו. אוף, עוד פעם כאב הבטן הזה.
Processor | 20.06.16
22.
את מכון וולקני צריך היה לחסל מזמן! אבטיח
את מכון וולקני צריך היה לחסל מזמן! אבטיח וענבים בלי גרעינים ואווו... איזה הישג!  איך האנושות הצליחה להתקיים בלי ההמצאה הזאת??? לעומת זאת כמעט לכל הירקות אין טעם טוב כמו פעם...דוגמא קלסית היא הגמבה שפעם היתה ירק טעים לחך והיום טעם של מרור. אז מי צריך אותם?
Butterfly | 20.06.16
18.
ועדיין מדהים אותי איך אוריאל מרשה לעצמו לקחת
ועדיין מדהים אותי איך אוריאל מרשה לעצמו לקחת כסף ולהחליט על דעת עצמו להעביר אותו למקום אחר.... איפה המשטרה ? איפה הפרקליטות ? ממתי יש סמכות לאדם לבצע מעשה פלילי ולא לתת את הדין על כך ? ויש להם עוד את החוצפה לבוא ולומר שהכסף מה"חטיבה להתיישבות", שזה שם אחר להזרמת כספים למתנחלים, לא מספיק להם.
Bottle | 20.06.16
6.
בעיקרון אני תומך בחיזוק ההתיישבות בגולן. אני שיך
בעיקרון אני תומך בחיזוק ההתיישבות בגולן. אני שיך לחלק הימני מבין המתיישבים החקלאיים במפה הפוליטית. [הצבעתי לבית היהודי]. אך אינני מבין איך מתכוון שר החקלאות לאפשר לכ-750 נחלות חדשות להתפרנס כשהחקלאים במדינה קורסים. האם 750 נחלות כפול 80 דונם יינטעו מטעים, יסובסדו בכסף מדינה בעוד חבריהם שהתיישבו עשרות שנים קודם ברחבי הארץ יפשטו רגל.  אז, כפי הנראה שר החקלאות טועה ומטעה. האידאולוגיה שלו מחריבה את החקלאים במדינה.
ChefHat | 20.06.16
4.
איזה חמוד מלכה מהגולן, הוא לא רוצה לפגוע
איזה חמוד מלכה מהגולן, הוא לא רוצה לפגוע במחקר. אז איך זה מסתדר עם שלמה בן אליהו מנכל המשרד שעושה הכל בשביל לרסק את מכון וולקני, להפוך אותו לחברה מסורסת בת 30 איש במקום 1000 אנשי וולקני? איך זה מסתדר עם הצהרותיו שמחקר חקלאי בישראל לא מעניין אותו ורק מה שמייצר כסף נחשב. שים לב מר מלכה, למי אתה חובר, הכתם על ההרס ידבק גם לידיך לעד.
Ring | 20.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת