אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

באב"ד: "לא ברור איך תואר ראשון בהיסטוריה של יפן תורם לפריון?"

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
אני אסביר לך, ראש צר ורדוד שכמותך, כיצד:
אני אסביר לך, ראש צר ורדוד שכמותך, כיצד: על חברות בינלאומיות שעושות עסקים עם יפן ואסיה שמעת? על יחסי חוץ, שיתופי פעולה כלכליים בינלאומיים עם יפן שמעת? יצוא ויבוא, תרגום של ספרות מקצועית ופרוזה, חברות בינלאומיות שמקימות סניפים בארץ, חברות ישראליות שמקימות סניפים ביפן, תעשיית התיירות (!!!) של ישראלים ליפן ויפנים לארץ, ועוד ועוד -  כל אלה צריכים תיווך, אנשי קשר שמכירים את שני העולמות, הישראלי והיפני, כדי לחזק את הקשרים ולחבר בין התרבויות. רצוי גם שלא יהיו אידיוטים שטחיים שקראו על "לעשות עסקים עם יפן" באיזה ספר מסטימצקי אלא אנשים רציניים שלמדו על יפן והעמיקו, ויודעים על מה הם מדברים. רצוי שלא יהיו צרי אופקים כמוך, שלא מסוגלים לראות ממטר.
Boomerang | 21.06.16
3.
קראתי שהמדינה תשפוך 100 מליון שקל לאקדמיה "לשילוב
קראתי שהמדינה תשפוך 100 מליון שקל לאקדמיה "לשילוב אתיופים וגישור פערים כדי שיוכלו להכנס לאוניברסיטאות". ואני שואל למה? הרי יש פה מגזר בנייה שמשווע לידיים עובדות ולא צריך עבורו שום תעודה אקדמית. המשכורות בו גבוהות מאד. מדוע לא לקחת את הכסף הזה ולהכשיר ולתמרץ אוכלוסיות צעירים בלי השכלה אקדמית לעבוד בענף הבנייה ולקדם אותו מבחינה טכנולוגית ואיכות כח האדם במקום להביא שבחים וסודנים. יש מאות תפקידים דרושים למשק שלא מחייבים תעודה אקדמית...
Cherries | 20.06.16
2.
תחבורה ציבורית מזעזעת מאלצת יותר אנשים לרכוש רכב
תחבורה ציבורית מזעזעת מאלצת יותר אנשים לרכוש רכב פרטי בכסף שאין להם ולעמוד יותר זמן בפקקים הרבה פעמים עבור שכר חודשי מצחיק של 5500 שקל נטו . יש מאות של הצעות עבודה אך רובן ככולן בשכר מינימום או קצת יותר . השכר החציוני מזעזע אף אחד כולל הכלכלן המיומן ביותר לא מסוגל להסביר הכיצד צעירים שמשתלבים בשוק העבודה אמורים להתפרנס לאור הנתונים האלו. 
avi168 | 20.06.16
1.
שוק ריכוזי ופיקוח כושל. כמעט אין חשבונית שאני
שוק ריכוזי ופיקוח כושל. כמעט אין חשבונית שאני מקבל בסופר בלי טעויות. אין הצגת מחירים ואין פיקוח. ספרים מוסכניקים אינסטלטורים מסתירים הכנסות סילבן שלום נלחם בהכשרה המקצועית בשם טענות קיפוח טיפשיות ויצר מכללות חסרות תועלת פרט להכנסות למנהלים והמרצים. עם מנהלי מכללות שמשום מה מקורבים למפלגה.
Sailboat | 20.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת