אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אוניברסיטת בן גוריון קיבלה תרומה של 400 מיליון דולר

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
הדבר היחיד שאוניברסיטת בן גוריון טובה בו הוא
הדבר היחיד שאוניברסיטת בן גוריון טובה בו הוא חריגות שכר. בעצם גם בדרוג העולמי שלה על איכות המחקר - היא מובילה - מהסוף. (בשיאה לפני הרבה שנים... היא היתה במקום 350. היום היא סביב מקום 600 בעולם) במילים אחרות - מדובר במכללה (בקושי) ולא במוסד מחקרי ראוי.  לא יצא משם מחקר רציני ב-20 שנה. כן, פעם היה חזון: חקר מחקר, חקר אנרגיות שמש, חקלאות מדברית - אבל הכל נעלם כשהפרופסורים התחילו לקבל תוספות שכר וקביעות ללא קשר לביצועיהם. *** שאלה אחרונה? (רטורית - למאותגרים פה) כמה מחקרים בבן גוריון, זיכו את מחבריהם בפרס נובל? גדל? אמיר? טיורינג ...? 
Carrot | 25.06.16
16.
המזכירה היתה מזכירה אישית של באפט ומשנות השישים
המזכירה היתה מזכירה אישית של באפט ומשנות השישים השקיעה סכומים קטנים בחברות קטנות כמו קוקה קולה גנרל אלקטריק ועוד. ברבות השנים החברות צמחו באלפי אחוזים חילקו דיבידנדים עשו ספליטים למניות ועוד וכך סכומים קטנים הפכו למאות מליונים
Puzzle | 25.06.16
10.
בני הזוג מרכוס ראויים לכל הכבוד והיקר השאלה
בני הזוג מרכוס ראויים לכל הכבוד והיקר השאלה היא אם אוניברסיטת בש ראויה לכך זו כבר שאלה אחרת. למרבה הצער היא משמשת אכסניה לפעילות אקדמית אנטי ישראלית באופן המנוגד לתכלית העומדת ביסוד התרומה שקיבלו. לא בטוח שבני הזוג מרכוס היו מודעים לכך. סביר יותר ש"מכרו" להם את חזון הפרחת השממה בנגב של בן גוריון מאשר את פעילותה האנטי ציונית של האוניברסיטה. מענין אם מישהו ינסה לתקוף משפטית את קבלת התרומה אם ובמידה והושגה תוך הטעיה של התורמים ומבלי שהיו ערים לצד הזה של האוניברסיטה.
Glasses | 24.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת