אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

משרד הבריאות דורש להכניס לחם מחיטה מלאה לפיקוח מחירים

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
והפועל עולה 12000 בחודש (עלות שכר) והחשמל עולה
והפועל עולה 12000 בחודש (עלות שכר) והחשמל עולה כמה עשרות אלפים והמים והשכירות\פחת על המפעל והמכונות והמזכירה והמזקירה והמשגיח של שס והמשאית שמובילה לסופר והביטוח בטח שכחתי משהו, אבל הנקודה היא שבמפעל יצרני יש יותר מאשר עלות חו"ג (שלעיתים היא נמוכה עד שולית בייצור המוצר). לא מכיר את רווחי המאפיות, ויכול להיות שהם באמת גבוהים לעומת הנורמה הרצויה, אבל לקבוע שהמפעל מרוויח  18 שקל על קילו קמח שנכנס זאת איוולת אחת גדולה (שלא מתאימה לקוראי אתר כלכלי).
OliveBottleOpener | 30.06.16
4.
אין שום דבר רע בשומן בשמנת מתוקה. כל
אין שום דבר רע בשומן בשמנת מתוקה. כל הבבלת על שומן רווי מזיק התברר כלא נכון חבל שמשרד הבריאות לא מתעדכן במחקרים החדשים. בכל מקרה אם יש כשל שוק בשמנת המתוקה מין הראוי שמשרד הכלכלה יתערב ויטיל פיקוח בלי שום קשר לתפיסות הבריאות של פקידים כאלה או אחרים. לגבי לחם מלא הטלת פיקוח על מחיר הלחם המלא זה אינטרס מובהק של המדינה שאז הוצאות הבריאות לטווח ארוך ירדו אם אזרחי המדינה יכלו לצרוך לחם מלא לבחירתם ולא לאכול לחם לבן כי הוא זול. הרי הקמח המלא והקמח הלבן עולה אותו הדבר למאפיות. שוב בלי שום קשר לבריאות יש כשל שוק ומשרד הכלכלה היה אמור להתערב מזמן ולפתור אותו בהבנה או בכוח (הטלת פיקוח) עדיף כמובן פשוט לצאת בקמפיין שקורא לאזרחים לא לקנות לחם מלא מעל מחיר מסוים עד שהיצרניים ישברו ויפסיקו לעשוק
hamoyefet | 27.06.16
2.
אחרית הימים. הרגתם אותנו עם מדיניות הלחם הלבן
אחרית הימים. הרגתם אותנו עם מדיניות הלחם הלבן בפיקוח, אתם שואלים למה ילדים עניים משמינים? כי ההורים קונים רק לחם לבן משמין. הגיע הזמן שיאושר כמה שיותר מהר הפיקוח ללחם מלא וללחם עם תווית לחולי סכרת. כמה אפשר להשמין ולסבול? נראה אם משרד האוצר יצליח לשבור את הקרטל של המאפיות בישראל!!!
Flame | 27.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת