אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתניהו הכריז על הסכם הפיוס עם טורקיה: "הגז טומן בחובו אפשרות לחיזוק המשק בהון עתק"

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

22.
בואו נמכור את עתיד ילדינו לטורקים, בנזיד עדשים,
בואו נמכור את עתיד ילדינו לטורקים, בנזיד עדשים, עוד כמה שנים לאנו הישראלים לא תהיה אנרגיה, ובנתיים הכסף שנקבל יהיה גרושים שילכו ברובם לגנבים, לחרדים, ולכל מיני בעלי אינטרסים. הישראלים ימשיכו לשלם מחיר כפול כאילו אנחנו לא מדינת מפיקת גז אלא רוכשת גז.
Bullhorn | 28.06.16
19.
זה שקר גס ה-60 אחוז הזה. מצאת לך
זה שקר גס ה-60 אחוז הזה. מצאת לך אדם "אמין", ביבי, פחחח, כדי לצטט מדבריו. ביבי משקר. נקודה. התמלוגים מהגאז הדרגתיים, ויגיעו לשישים אחוז רק לאחר שהמונופול ירוויח 300 אחוז (כלומר רווחיו יגיעו לכפליים מהשקעתו). מחישובים שונים שראיתי, לכל אורך חיי המאגרים, התמלוגים יגיעו למקסימום 34 אחוז.
Guitar | 27.06.16
16.
צריכה מאיתנו גז?? היא הרי בדרך לפתרון הסכסוך
צריכה מאיתנו גז?? היא הרי בדרך לפתרון הסכסוך עם רוסייה(ספקית הגז הגדולה) נראה לכם שהיא תתן לנו להיכנס לה במכירות, נו באמת הוא לא מפסיק למכור אשליות לכול הבוחרים שלו מזל שאנחנו באור רואים את זה מהצד כי אם זאת הייתה ממשלת מרכז או שמאל שמבשלת את התרגילים האלה מזמן היו קורעים אותם ברחובות.
Weights | 27.06.16
13.
הנה יצא החתול מהשק... לא רק ששדדו לנו
הנה יצא החתול מהשק... לא רק ששדדו לנו את הגז - גם עלה לנו עוד 22 מיליון דולר כדי שתשובה יוכל למכור אותו לטורקים בזול. פלוס, כמובן, חיזקנו את החמאס על הדרך ונתנו לו הישג מדיני בלי לקבל כלום בתמורה.. אהה סליחה, בעצם בטורקיה הבטיחו ש"יעשו הכל" כלי לקבל מידע... העיקר הימנים כל היום עסוקים בלקרוא לכולם בוגדים, עוכרי ישראל וכו..
Corn | 27.06.16
12.
נתניהו לא תמיד הכסף הוא ערך עליון המדינה
נתניהו לא תמיד הכסף הוא ערך עליון המדינה בראש ובראשונה זקוקה לערכים מוסר ואחריות שום הון בעולם לא יכפר על בזיון חיילנו ועל בזיון התנהלות הנבל ארדואן ושות' לאורך השנים. הגיע העת למנהיג ישר והגון אחד שיודע לכבד להוקיר ולהעריך את עמו איש עוצמתי אחד שמחבר בין הקצוות ובעיקר מקרין ביטחון אורך רוח ושליטה. מתפללים למנהיג כזה בקרוב.
Strawberry | 27.06.16
2.
ומה אכפת לנו ממכירת הגז לתורכיה - אם
ומה אכפת לנו ממכירת הגז לתורכיה - אם המדינה לא מרוויחה מכך דבר? הרי תשובה וחבריו בפטור ממס ובעוד לישראל הם מוכרים הגז במחיר מופקע של 5-6 $ ליחידה - לתורכיה הם ימכרו בחצי מחיר וגם עליו לא ישלמו מס. ביבי עובד עבור תשובה ומכר את המדינה ואזרחיה כרכוש לטייקונים. רק בוחרי הימין העיוורים מצביעים לו ולא אכפת להם שהוא מפקיר חיילים שנלחמו במרמרה ונותן פיצויים למחבלים שמולם נלחמו - ומהכירי את אנשי הימין הם ימשיכו לשכנע אותנו שהכל סבבה וביבי גאון
Cloud | 27.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת