אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הפניקס תושבת מחר במחאה על מבוי סתום במו"מ להסכם קיבוצי

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
  אל תהיה תמים....זה ביזנס ,99% מהמנהלים בשוק
  אל תהיה תמים....זה ביזנס ,99% מהמנהלים בשוק קפיטליסטי "מתאכזרים" לעובדים כמו לפידות .מטרתם היחידה היא לשלם כמה שפחות ולסחוט את העובד כמה שיותר וכך להביא לבעל החברה רווחים מכסימלים כי שכרם והבונוס  שלהם זה פונקציה של הרווח .אין רגשות או סנטימנטים. לפידות אינו שונה מאף מנהל אחד במהות ,כולם פועלים באותה שיטה ,הוא רק אולי מוצלח במשחק הזה יותר מאחרים. העמדת הפנים שאכפת לך *** באמת*** מהעובדים מאפיינת את כל ההנהלות כשבפועל הדבר היחדי שמענין אותם זה שורת הרווח בסוף המאזן .זה לא משפחה ,למרות ההצגות שלפעמים עושים. זה לא מצב ייחודי לפניקס ,כל המדינה נראית ככה ולכן רק החזק משיג השגים, למעשה רק החזק שורד בכלל.
Flame | 28.06.16
5.
נו ,אחרי שנתיים לפחות של מו"מ ,כשרוב האנשים
נו ,אחרי שנתיים לפחות של מו"מ ,כשרוב האנשים כבר די מיואשים, שביתה. נקוה שהפעם יחול שינוי כי מן הצד המו"מ הזה נראה כמו פארסה. בכלל ביטוח ומגדל הושג הסכם קיבוצי הרבה יותר מהר, תוך שנה. ללפידות בודאי אין אינטרס ממשי להשיג הסכם, מה אכפת לו שימשך ככה. כל ההנהלות אותו הדבר.
Flame | 28.06.16
4.
אייל לפידות, איך מנכ"ל כמוך מסוגל להתאכזר כל
אייל לפידות, איך מנכ"ל כמוך מסוגל להתאכזר כל כך לעובדיו?! לא ברור לנו.  תהייה גבר, תחתום כבר על ההסכם.  אתה אולי לא שם לב, אבל אתה מנהל מאבק נגד ההסתדרות על הגב שלנו. למה??? אנחנו ההון האנושי של החברה. אכפת לנו מהחברה לא פחות ממך. עזור לנו לעזור לך.
Bone | 28.06.16
2.
עובדי הפניקס תעמדו כולכם מאחורי הוועד ותשבתו. הנהלת
עובדי הפניקס תעמדו כולכם מאחורי הוועד ותשבתו. הנהלת החברה בוחנת אתכם. אל תהיו טיפשים, תראו להנהלה שלכם שאתם חזקים ועומדים מאחורי הוועד שלכם. שוק הביטוח משנה את פניו והולך לתקופה מאד מאד קשה. בלי הסכם קיבוצי טוב יקצצו בכם ללא רחם ורבים מכם ימצאו את עצמם ברחוב. שלא לדבר על תוספות שכר - בלי הסכם קיבוצי זה יהיה נוסטלגיה בשבילכם. תראו איך במגדל ובכלל, למרות השנה הקשה מאד כל העובדים קיבלו העלאות שכר ובינואר תהיה עוד העלאה לכולם, והכל בזכות ההסכם הקיבוצי!! אם תפחדו ותהססו, אכלתם אותה. אין לכם מה להפסיד!!!!
Scissors | 27.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת