אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

עדי צים ישוחרר למעצר בית; "המשטרה מנסה להתעלל אבל אין לה כלום עלי"

14 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
אין ספק לפי מה שכולם מעידים כאן שעדי
אין ספק לפי מה שכולם מעידים כאן שעדי איש ישר והגון  ואין  מקום לכל הפרשה הזאת  כואב לי לראות את האטימות של התביעה שמתעללת בו וכל הזמן מחפשת עוד הארכת מעצר לעדי  כתוב שבדורות שלפני ביאת המשיח תהיה האמת נעדרת  אנו רואים לצערי הרב את השקר והעזות בראש כל חוצות  אם מסוגלים לאזוק ולעצור אדם חף מפשע עם עבריינים  ולטעון שזו האמת  אז בבקשה אנו רוצים משיח עכשו......
Scissors | 29.06.16
12.
אין לאף אחד מהמכרים של עדי ספק ביושר
אין לאף אחד מהמכרים של עדי ספק ביושר שלו בדרך חיים שלו בנתינה שלו,היושר אצלו היה חלק בלתי נפרד מימנו דאג לבצע את העבודה על הצד הטוב ובאופן הכי חוקי שאפשר המשטרה מנסה להפיל ברישתה דג שמן בגלל עבריין פורע חוק שצריך לשבת מאחורי סורג ובריח עד סוף חייו. אוהבים ומאמינים בך ובחפות שלך האמת תצא לאור ויוכח לכולם במדינה שיש מה ללמוד מימך,ויש הרבה.
Candy | 28.06.16
10.
כאחד שעשה עסקה עם עדי צים במליוני שקלים,אני
כאחד שעשה עסקה עם עדי צים במליוני שקלים,אני יכול לספר על איש ישר ,איש של אמת וכבוד,איש אשר מחפש רק לעשות טוב לאחר, ואחד שדוגל בלשלם מיסים ולא היה מוכן לשמוע גם בצחוק על עסקה ככה וככה!!!!מאחל לו את כל הטוב שבעולם כי מגיע לו .ואני לעולם לא הגבתי בשום אתר או פוסט ,פשוט לא מגיע לו 
Fan | 28.06.16
8.
אין לתאר את עדי במילים, אדם ישר, טוב
אין לתאר את עדי במילים, אדם ישר, טוב לב, הגון ורחמן! תמיד אמר ששונא אוכלי חינם! תמיד דיבר איתנו על לעבוד חוקי וישר ולהפעיל את כל החושים לגבי הנעשה בעבודה! אני שמה את שני ידיי אם יש לו חלק קטן בדבר מאמינה בו בלב שלם! ומחזיקה לו אצבעות שהשם שלו יתנקה ויטהרו אותו בחזרה כי אין פס יצור של אנשים כמוהו היום!!!!! מאחלת לכל אזרחי מדינת ישראל להיות ישרים רבע ממנו!!!!!
Dice | 28.06.16
7.
משטרת המדיה..יותר מעניין להיות סלב מלהיות שוטר לא??..אברהם
משטרת המדיה..יותר מעניין להיות סלב מלהיות שוטר לא??..אברהם אבינו אמר ''כי אין יראת השם במקום הזה והרגוני'' יראת השם אין אבל יראת בשר ודם יש..מפחדים מהתקשורת מהבית משפט..אבל מה עם המוסר היהודי..לא יודעים שמע ישראל..לא למדו דף בתנך..זו מדינה יהודית??? 
Snow | 28.06.16
4.
אתה לא מועדכן. האמת לא מנצחת הרבה מואד
אתה לא מועדכן. האמת לא מנצחת הרבה מואד פעמים.  במיוחד לא מול פקידי מדינה. ברב המקרים יקר מיייד להלחם איתם. אנשים משלמים קנסות עם ריבית והוצאות לא חוקיים כי שיטת מצליח עובדת לרב הרשיות במדינה. אחוז ההרשאות בבית משפטי בישראל הוא מהגבוהים בעולם. כמו מדינות קומוניסטיות ומדינות עולם שלישי. זה פשוט מאוד יקר להלחם על חפותך. ולא יוצא מזה הרבה. עדיף לשבת קצת במקום לסבול שנים בבית משפט לרוקן את כל חסכונות המשפחה ולהשאיר את המשפחה ללא בית.
Pretzel | 28.06.16
3.
יש תחושה שגם המשטרה וגם רשות המיסים מחפשות
יש תחושה שגם המשטרה וגם רשות המיסים מחפשות יותר כותרות  מאשר תוכן..כמה פרשיות ענק הסתיימו בלא כלום או בעבירה שונה בתכלית מהחשד המקורי?? אין ספור !! השת"פ של התקשורת איתן בלי בדיקה מעמיקה מעודדת את המשטרה ואת רשות המיסים ליצור עוד כותרות פיקטיביות. תצרו כותרות מרעישות אחרי שאדם הורשע לא לפני..
Popsicle | 28.06.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת