אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פאבר מזהיר: השטרות ייאבדו משוויים, השקיעו בזהב ובפלטינה

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
סיפור אמיתי, מהשבוע שחלף:הכנתי תכנית עסקית ללקוח עבור
סיפור אמיתי, מהשבוע שחלף:הכנתי תכנית עסקית ללקוח עבור קבלת מימון בנקאי. בין היתר הכנסתי תרחישים של ירידת שוק הנדל"ן ב 10% וב- 15%. מנהל האזור בבנק , חוכמולוג ידוע, שאל אותי: "ומה יקרה לתכנית העסקית שהכנת אם הנדל"ן יתמוטט וירד ב=30%, למה לא בדקת, ולא הצגת לי  תרחיש כזה ???" עניתי: " במקרה כזה, אתה תפוטר מהעבודה שלך בבנק, אם עוד 1,500 מנהלים !!!" הוא הסתכל עליי, שתק, וחתם על העיסקה.
GreenToast | 02.07.16
3.
בכול בית חולים (במחלקות האורטופדיות) ניתן למצוא פלטינה.
בכול בית חולים (במחלקות האורטופדיות) ניתן למצוא פלטינה. זהב ניתן למצוא אצל כל רופא שיניים. נייר (שטרות) תמיד אפשר להשיג בנייר חדרה. בקיצור, יש הכול בארץ, רק צריך לחפש. יש גם הגרלות מחיר למשתכן, שזה חשוב מאוד בבלימת הבלגן, במקרה שהוגרלת בין הזוכים, אפילו שבטוח שתתחרט כי תגלה שזה סתם, אבל העיקר שהזמן עובר.
Omessi | 02.07.16
1.
פאבר צודק באלף אחוז. בקרוב מאוד אנשים יתחילו
פאבר צודק באלף אחוז. בקרוב מאוד אנשים יתחילו לאכול בלוקים לארוחת בוקר צהרים וערב וכך גם הבנקים שהלווים לא יעמדו ביעד החזר ההלוואות שקבלו מהם. אסור בתכלית האיסור לקחת הלוואות צמודי פריים וצמודי מדד, זו המלכודת שהבנקים טומנים ללווים ולעצמם מבלי לשים לב לכך. אני לא כלכלן ואין לי כל הבנה בכלכלה מלבד אינטואיציה אישית  האמור לעיל  אינו מהווה תחליף לייעוץ כלכלי. למידע נוסף פנה למומחים לכלכלה.  
OrangeApple | 02.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת