אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לינקדאין הייתה על הכוונת של גוגל, פייסבוק וסיילספורס לפני שנרכשה על ידי מיקרוסופט

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הייתה חדשנית אבל פחות.. אפילו עוהדי מיקרוסופט העידו
הייתה חדשנית אבל פחות.. אפילו עוהדי מיקרוסופט העידו לאחרונה כי בתקופה של נאדלה הם "עשו דברים שלא עשו מעולם".. החדשנות היא היותר בהתווית אסטרטגיה חדשנית, וניצול מקסימום הידע, העוצמה והמשאבים מכל עובד ועובד בחברה.. אכן נאדלה הרבה יותר קשוח מבאלמר כי לו לעומת באלמר יש יעדים וקווי יסוןד חדים וברורים.. אין ספק כי עוד נמשיך לשמוע ולראות עוד הרבה דברים טובים מנאדלה שעד כה הוביל אותה בהלחה ועשה לה רק טוב..
Paw | 08.07.16
6.
תגובה מטעה זו הינה בבחינת הבל הבלים!! אין
תגובה מטעה זו הינה בבחינת הבל הבלים!! אין למיקרוסופט לסטות מתחום התוכנות הכבדות ומשלל עיסוקיה כיום ולהתמקד רק באינטרנט ובענן - כהגדרתך, אלא לטפח תחום זה בנוסף לשאר התחומים.. אף חסרה איננה יכולה להתפתח ולצמוח רק מתחום האינטרנט - ונכון יהיה לה בשלל התחומים, ברמה כזו או אחרת!! אם היא איננה מצליחה בתחום הסלולר אטז עליה לזנוח אותו? לא.. אלא עליה להפוך אותו למוצר לשוק העסקי (לרובו ככולו) ולהפסיק למכור כמעט את המוצר לשוק הצרכני!! קצת כלכלה לא תזיק בעניין, כי אם הטעייה כבר נעשתה פה לא פעם!!
Dog | 04.07.16
5.
ומי אמר לך שלא? נאדלה הוא אדם מאוד
ומי אמר לך שלא? נאדלה הוא אדם מאוד יצירתי, ולא בכדי הוא רכש את החברה (לינקדאין).. הוא יידע כיצד להטמיע את יכולותיה של החברה בכל אחד ממוצריה השונים.. ובכלל מיקרוסופט היא לא אותה החברה של עד לפני שנתיים (טרם כניסתו של סאטיה נאדלה לתפקיד מנכ''ל מיקרוסופט, עת החליף את המנכ''ל - CEO - סטיב באלמר הוותיק).. בתקופת נאדלה החברה עשתה מהפך ושינוי של 360 מעלות בכל הקשור ליעדים, קו מחשבתי ובעיקר חדשנות חדשנות חדשנות!!! כך שאל דאגה - מיקרוסופט יידעו לנצל כל נתח וחלק שהיה בלינקדאין לטובת צרכיהם האישיים.. מלבד העובדה שלמיקרוסופט לא חסרים המזומנים לצורך עסקות שכאלה.. היא חברה רווחית ביותר, מראשונות חלוצי האינטרנט - כך שאני לא דואג לה בכלל.. בסכומיה היא יכולה גם לבצע עוד מיליוני עסקאות שכאלה!!
Dog | 04.07.16
3.
מיקרוסופט בכלל לא מטומטמים!! תחשבו מה הם יכולים
מיקרוסופט בכלל לא מטומטמים!! תחשבו מה הם יכולים לעשות עם כל הפטנטים של לינקדאין ולהטמיע אותם בשירותי הענן (AZURE) שלה, אאוטלוק ועוד.. הדבר יחזק את הענן של מיקרוסופט משום שזאת לא עוד חברה - אלא בעלת הרבה מאוד דיווידנדים בתחום העסקי - וכעת מיקרוסופט תוכל להשתמש בכולן.. הדבר יעזור למיקרוסופט לשלוט טוב יותר בשרשרת הייצור שלה - מהכנת המוצר - ועד להגעתו ללקוח (וגם אם מדובר במוצר כדוגמת AZURE ולא רק אאוטלוק ותוכנות "רגילות" יותר).. זה יעזור לה לין טוב יותר את צרכי הלוקוחות העסקיים שאליה היא פונה - וכיצד לייעל ולשפר את מוצריה לטובתם..
Dog | 04.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת