אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חשד: עמותות שירות לאומי הונו את המדינה במיליוני שקלים

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

26.
הבית היהודי מושחתים! רק עכשיו נודע שאורי אריאל
הבית היהודי מושחתים! רק עכשיו נודע שאורי אריאל ניסה להעביר 5 מיליון שקלים לראש מועצת רמת הגולן ל"מחקר" בלי להוציא קול קורא ולקבל הצעות מחקר ולעבור ועדת שיפוט.לא יאמן.היועצת המשפטית עצרה את זה ברגע האחרון כי זה לא חוקי.
Carrot | 06.07.16
24.
אני לא מבין איך זה מבוצע.  נניח שבית
אני לא מבין איך זה מבוצע.  נניח שבית חולים מבקש X מתנדבות.  אז הוא ודי יודע כמה מתנדבות עובדות אצלו.  זו הכמות של המתנדבות שהוא צריך לממן.  מדוע בכלל הוא צריך לקבל את כמות המתנדבות ואת הסכום לתשלום מאיזו עמותה?  ואם הוא מקבל אותה מאיזו עמותה, ודאי הוא יכול לבדוק אם הסכום נכון או לא.  אחרת זו רשלנות מצד מנהל הכספים שלו - לא כן?
Planet | 06.07.16
23.
כמה עצוב  בעבר עבדנו עם אחת העמותות ואנו
כמה עצוב  בעבר עבדנו עם אחת העמותות ואנו היינו מגייסים את כל אלו שהשרות הלאומי עצמו היה פולט אותם  נוער בסיכון  עבדנו מדהים ועשינו עבודה יפה  היינו גובים 10000 ש"ח לשנה ממוסד קולט ומלווים את החברה האלה צמוד צמוד היו לנו 30 חברה כאלה עד שהתעוררו העמותות הגדולות שמטפלות בשרות לאומי ובשיתוף דאז עם הבית היהודי במשרד המדע הפילו את הפרוייקט הזה כי חששו שהוא תופס תאוצה ומאיים על הכיס שלהם  אני מקווה מאוד שהפרוייקט הזה ימשיך אבל יצא מהיידים של המושחתים האלה למרות שקשה לי להאמין שבמדינת הקומבינות והשחיתות זה יקרה 
Sword | 06.07.16
18.
אוהבת את התשובות של "תקלה", "דברי הוצאו מהקשרם"
אוהבת את התשובות של "תקלה", "דברי הוצאו מהקשרם" .... צריך לפרק את העמותות, להעביר את נושא השירות הלאומי לגוף אחד שישים את מי שעושה שרות לאומי לפי הצרכים: בבתי ספר, גנים, בתי חולים ועוד. שרות לאומי לא אמור להיות התנדבות לאיפה שרוצים, זו לא קייטנה.
Goggles | 06.07.16
10.
עבדתי שנים כמורה.בבית ספר" עבדו "בנות שרות לאומי
עבדתי שנים כמורה.בבית ספר" עבדו "בנות שרות לאומי רבות במשך השנים.בנותי במקביל היו חיילות.אם הן עבדו 4 שעות ביום זו הגזמה.העדרויות כה רבות .נהנו מהחופשים של המורות .לא היה כל ערך לעבודתן רצו חתימה של שנה כדי להתקבל לאוניברסיטה.ובנותי...אין להשוות...כמו כל חברותיהן .לא בזמן לא במסירות.עולם אחר.
Seahorse | 06.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת