אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יצאו מהמחאה, לחיים חדשים

54 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

54.
המחאה הביאה אותנו לירידת רמת החיים: 1.חסמו רחובות
המחאה הביאה אותנו לירידת רמת החיים: 1.חסמו רחובות שאול המלך -אז האזרחים התמימים שבאו ליהנות מהחיים ולשבת בקפה ברחוב או לשמוע צלילי מוזיקה ברחבת המשכן -נמנעו מלהגיע יותר -וחבל. 2.מס בורסה עלה ועלה ,והפנסיות נישחקו -במיוחד עם נפילות טייקונים וביצוע "תספורות" באי די בי ובדלק נדל"ן . 3.הבנקים היקשו יותר ויותר על האזרח כי ייקרו הלוואות ביחס למתן ריבית זכות אפסית על פיקדונות -וכך המשקיעים עברו להשקעה בנדל"ן. 4.הנדל"ן התייקר יותר  והמשכירים העלו יותר את דרישותיהם מהשוכרים .5.נתניהו נותר בכיסא ראש הממשלה ,למרות כל הנסיבות הללו !מה ייעשה כדי להוציאו מהכסא?
BottleOpener | 09.07.16
51.
הנזקים  שהמחאה החברתית גרמה הם עצומים. צעדים פופוליסטים
הנזקים  שהמחאה החברתית גרמה הם עצומים. צעדים פופוליסטים שהגיעו בעקבותיה כמו הקפצת מס הבורסה ושינויים אחרים לכיוון "תחרותיות" העלו את מחירי הנדלן, הקטינו את הפנסיות, פגעו ברמת הניהול של הבנקים וחברות השקעה, ולא הורידו באמת את מחירי המוצרים.
Butterfly | 09.07.16
46.
ולמה המטבע מאבד מהערך שלו אתם שואלים :
ולמה המטבע מאבד מהערך שלו אתם שואלים : כי בנק ישראל מדפיס בשושו מאחורי הקלעים הרבה ממנו ונותן אישור לבנקים הפרטיים לחלק הלוואות יש מאין וליצור על ידי כך הרבה כסף חדש (שזה בעצם הדפסת כספים לכל דבר) וככה לאט לאט הם שוחים לכם את המטבע ואת יכולת הרכישה שלכם בלי שאתם שמים לב לאורך השנים. בידיוק כמו משל הצפרדע במים רותחים.
Cupcake | 09.07.16
44.
המחאה ההיא נכשלה ומוסמסה עם הטריק הכי ישן
המחאה ההיא נכשלה ומוסמסה עם הטריק הכי ישן בספר :"נקים ועדה" ... אבל עזבו עכשיו מה היה ... אתם בוכים על מחירי הנדל"ן אל דאגה השנה מחירי הנדל"ן הולכים להתרסק הבעיה:גם כל השאר ... תתכוננו לקריסה כלכלית שמה שקרה ב2007 יהיה קייטנה לידה ... והתקשורת עושה הכל כדי שאנשים לא יסתכלו לכיוון הנכון :בנק ישראל זה בנק פרטי ששולט במטבע שלנו ... מאייר רוטשילד אמר פעם:"תנו לי שליטה על המטבע של אומה ולא איכפת לי מי יחוקק את החוקים" ... ועוד משהו:המושג "יוקר המחיה " הוא שקר מניפולטיבי רשע ומרושע! למה :כי זה לא שהמחיה מתייקרת זה שהמטבע שאתם משלמים בו מאבד את הערך שלו בעוד המשכורת שלכם נשארת קבועה  וככה נוצרת אשלייה של עליית מחירים בעוד שזה בכלל המטבע שמאבד את הערך שלו ולא המוצר שמתייקר!
Cupcake | 09.07.16
41.
נו יופי, אז כמה וכמה מבאי אותו מאהל,
נו יופי, אז כמה וכמה מבאי אותו מאהל, השתמשו בו על-מנת למנף לעצמם קריירות, של עאלק "משני-עולם חברתיים בלה-בלה-בלה". כמו בכל מאבק למיניהו: יש כמה, המשתמשים בו על-מנת לתקוע עצמם מול מצלמות ולמנף לעצמם את הקריירות - וכל השאר נלקחים מחייהם ומתמסרים לרעיון - רק על-מנת להיות מושלכים, אחר-כך, בצדי-הדרך, לאחר שהיוו חלק מאבני-הפסיפס של הגשר, עליו דהרו אותם אופורטוניסטים חזיריים דלעיל, על-מנת לברוא לעצמם, קריירות חדשות, תחת המדשדשות... היוצאת-מן-הכלל ה י ח י ד ה , כמובן: סתיו שפיר. חברת-הכנסת היחידה מזה שנים, שאשכרה עושה למען הכלל ושנמצאת בכנסת, למען הציבור ולא למען-עצמה. כל השאר (לרבות כל האפסים שבכתבה)? SO FULL OF SHIT.
Dog | 09.07.16
39.
איציק שמולי היה ממנהיגי המחאה ויו"ר אגודת הסטודנטים.
איציק שמולי היה ממנהיגי המחאה ויו"ר אגודת הסטודנטים. בתחילת ספטמבר 2011 בערך החליט וקבע שהמאהלים מפורקים וכולם הולכים הביתה, כאילו כלום לא קרה, נכנע לעיריית תל אביב, ובגד ברעיון המחאה, בגד במאות אלפים שצעדו (אני ביניהם), הפנה עורף לארוע היחיד בתולדות המדינה שיכול היה להביא שינוי. איציק שמולי קיבל כסא בכנסת. משכורת של ח"כ. לא רע בכלל. גם סתיו שפיר הצעקנית הג'ינגית עשתה אותו הדבר. דפני ליף, יוזמת המחאה פרשה לחיי פעילות חברתית מבורכת אבל בעצם נעלמה מן הנוף, ורגב קונטס גם הוא נעלם. אלה היו ארבעת המנהיגים שמתוכם 2 ניצלו את ההזדמנות לשבת בכנסת ולעצבן את כולנו. אז אם אתם שואלים את עצמכם מה קרה שהמחאה מתה, שניים ירו בה למוות: שמולי ושפיר. 
Boomerang | 09.07.16
32.
המחאה נכשלה בדיוק מאותה סיבה ליוקר המחיה הגבוה
המחאה נכשלה בדיוק מאותה סיבה ליוקר המחיה הגבוה - כל אחד בישראל 2016 דואג רק לאינטרס שלו. כך יצא שאפילו המחאה הייתה מפוצלת למתמחים, מורים, עו"סים, וכמובן מנהיגי מחאה אופורטוניסטים (חייב לציין שדווקא ליף פעלה מכוונות טובות ולכן לא "מינפה" את עצמה למשרה פרלמנטרית).
Bulb | 08.07.16
31.
יפה בבב. הפרטים הקטנים לא חשובים. לא נראה
יפה בבב. הפרטים הקטנים לא חשובים. לא נראה שהבנת את הלקח ההיסטורי כי התעלמת ממנו לחלוטין. הנה הלקח בקיצור נמרץ: 1. רוזוולט הפך למה שהפך אך ורק בזכות התנועות *החוץ פרלמנטריות* וה*חוץ שלטוניות* - זה לקח שחוזר שוב ושוב בתולדות הדמוקרטיות בעולם ובמיוחד בתולדות הקפיטליזם. בארה"ב של שנות ה-30, הלחץ הציבורים האדיר הפחיד מספיק את FDR ואת הקפיטליסטים, עד לרמה שהם הסכימו לוותר הרבה כדי לא לאבד את הכל. ב-70 השנים האחרונות מאז פרוץ המלחמה הקרה, הציבור האמריקאי היה בתרדמה. כל ביקורת על הקפיטליזם תייגה אותך כקומוניסט, מרגל סובייטי, אנרכיסט. זה התחיל קצת להשתנות עכשיו עם הסחף של הציבור לכיוון סנדרס. סנדרס לא חולל את השינוי, הוא פשוט היה שם כשהציבור השתנה בעקבות המכה של משבר 2008. בישראל עדיין הציבור שבוי של "המצב הבטחוני". המפלגות הקיימות ובראשן ביבי מנצלים את המצב הזה בגאוניות. הרי היתה יכולה לקום מפלגת שמאל כלכלית שהיא ימין מדינית, כמו מפא"י בשעתו, שתגרוף את רוב קולות הציבור בהליכה. לכן בישראל כיום אין כוח נגדי ממשי לקפיטליזם. ישראל של היום זו הפנטזיה הכי מופרעת של בעלי ההון: ציבור ממושמע הצועד בסדר מופתי למקומות העבודה, כדי לייצר לבעלי ההון עוד ועוד כסף. 2. הלקח המרכזי: רפורמות שאין עמן שינוי בסיסי שיטת ארגון העבודה, גורלן להתמסמס ולהתנדף. כל עוד מקומות העבודה הם עפ"י חוק מאורגנים באופן בלתי-דמוקרטי (דיקטטורי), כל עוד מקומות העבודה אינם מנוהלים ע"י העובדים עצמם - אין מוצא מהמצב של רוב מוחלט של ההון בידיים מעטות מדי, ומכאן קצרה הדרך למציאות של קומץ עשירים מופלגים השולטים ע"י כספם בכלכלה, בפוליטיקה, ובחיי כולנו. מי שלא יבין את הלקח הזה יגזור על עצמו ועל צאצאיו, דור אחר דור של מאבק שאין לו תכלית ואין לו סוף.
Weights | 08.07.16
28.
כל ״מנהיגי ״ המחאה נוכלים , סתיו שפיר
כל ״מנהיגי ״ המחאה נוכלים , סתיו שפיר ושמולי הכי נוכלים, לא ישנו דקה באוהל , משחקים אותה מנהיגי מחאה , תפסו טרמפ על אנשים שבאמת היה אכפת להם , הם דאגו לאינטרס שלהם לתפוס כותרות ולרוץ לכנסת , במיוחד שפיר שאין ערוץ טלוויזיה שהיא לא התראינה כאילו היא כל היום ישנה באוהל , ממש בושה 
Magnet | 08.07.16
26.
יפה לדעת שיש אנשים שפועלים בכל מרצם לשינוי
יפה לדעת שיש אנשים שפועלים בכל מרצם לשינוי חברתי אם רובנו היינו כאלה, אני מניחה שהמצב היה טוב יותר אם היינו יוצאים לרחובות על כל העלאה במחירי הפירות למשל או אפילו מוחים בשקט בכך שאף אחד לא יקנה תפוח אם הוא עולה מעל 6 ש"ח אז המחירים לא היו גבוהים מעבר לכך יש פה בעיות קשות ומשולבות שהן תוצר של גידול באוכלוסיה ועלייה מחו"ל אין מספיק עבודה טובה לכולם רבים מהעובדים במשק מקבלים שכר שבקושי מספיק לקיום בסיסי גם אם יש לך תואר שני העולם של פעם מת והקפיטליזים והתחרותיות רק התגברו בהעידר התערבות ממשלתית אפקטיבית, כמו העלאת שכר המינימום פיקוח על שחיתותיות בעיריות חיסול העניין של משרות לפי פרוטקציות עובדי מדינה שמקבלים משכורות עתק ובכך גורמים להעלאת המחירים בשוק, כי יש להם כוח קנייה שהוא פי כמה מעובד ממוצע ועוד מיסים גבוהים ואגרות ובירוקרטיות כבדות שהורסות עסקים קטנים וחוקים שמטיבים רק עם העסקים הגדולים איך זה שחברת טבע משלמת רק 3% מס בעוד עסק רגיל וקטן משלם 25% מס לפחות
Chilli | 08.07.16
24.
זה לא מדוייק . רוזוואלט יזם את הניו
זה לא מדוייק . רוזוואלט יזם את הניו דיל בשביל 20 מיליון מובטלים אחרי משבר 1929. סלילת כבישי העל באמריקה סכר הובר ועוד . האירוניה היא שזה לא עזר הרבה לקפיטליזם להתאושש ורק מלחמת העולם השנייה והשנים אחריה הביאו להתאוששות הכלכלה האמריקאית ושל העולם כולו . זה אומנם עלה לעולם ב 60 מליון בני אדם שנהרגו , חורבן אירופה והשמדה של שליש מהעם היהודי , אבל זה כבר סיפור אחר .
Bus | 08.07.16
22.
ג'וזף קנדי התעשר מהקשרים שלו עם המאפיה בתקופת
ג'וזף קנדי התעשר מהקשרים שלו עם המאפיה בתקופת היובש והברחת המשקאות בשנות ה20     יותר מאוחר הנשיא קנדי מול ניכסון , נבחר לא מעט בקולות שסיפקה לו המאפייה ולכן חושדים שברצח שלו מעורבת גם המאפייה בגלל שהאחים קנדי רצו לחסל אותה בתקופה שהיה בנשיאות . יש שטוענים שגם האח קנדי שהיה שר המשפטים נרצח על ידי המאפיה מאותה סיבה . בנוסף לכך יש טוענים שגם הבן של קנדי , הנכד של ג'וזף קנדי (הילד הקטן שמצדיע בזמן ההלוויה)נהרג בתאונת מטוס בבחרותו כעבור שנים ביוזמת המאפיה כך שלא ברור מה היה יותר טוב למשפחת קנדי , קומוניזם באמריקה(שאין לו שום סיכוי)או שלטון של מאפיה מאחורי הקלעים שנמשך עד היום בצורות שונות . בכל מקרה ההיסטוריה של משפחת קנדי רוויה מיסתורין שעד היום לא נפתר ובוודאי טרגדיה גדולה שאין דומה לה .
Bus | 08.07.16
21.
זה לא לגמרי מדוייק מה שאתה כותב .
זה לא לגמרי מדוייק מה שאתה כותב . אחרי שנבחר פעם שנייה יזם רוזוולט את הניו-דיל , עבודות יזומות ברחבי אמריקה , סלילת כבישי העל , סכר הובר וכול' כדי לפתור את בעיית האבטלה האיומה(20%) שהייתה אחרי משבר 1929. האירוניה היא שגם המהלכים האלו של רוזוולט לא עזרו הרבה ורק מלחמת העולם השנייה והשנים שבאו אחריה הם שהוציאו את אמריקה והעולם מהמשבר הכלכלי החמור שהיו בו . זה שנהרגו בה כ 60 מליון בני אדם וכל אירופה חרבה והעם היהודי איבד שליש מבניו , זה כבר סיפור אחר .
Bus | 08.07.16
18.
אני לא בקי במה שקורה בקנדה . בישראל
אני לא בקי במה שקורה בקנדה . בישראל השלטון דואג לכך שמחירי הנדלן לא יירדו כדי שהבנקים לא ייפגעו (המשכנתאות) וזאת עובדה מוכחת . הפתרון של הפשרת קרקעות המדינה באופן מסיבי היה מוריד את מחיר הדירות ב50 אחוז לפחות כפי שכל המומחים אומרים חזור ואמור , וזה גם הגיוני לכל הדיוט ! במקום זאת מפיק השלטון כל מיני תוכניות מצחיקות לרכישת דירה עם הגרלות ל 2000 איש כשבתור מחכים נואשות 200,000 איש וזה אומר דרשני !
Bus | 08.07.16
16.
השלטון הנוכחי רקוב עד היסוד ודואג לבנקים ולטייקונים
השלטון הנוכחי רקוב עד היסוד ודואג לבנקים ולטייקונים במקום להמוני בית ישראל ביניהם מאות אלפי צעירים שממשיכים לרדת מהארץ . עובדה שאפשר היה להוריד את מחירי הדירות במאות אחוזים על ידי היצע מסיבי זול של קרקעות המדינה ולא עושים זאת וגם לא מדברים על כך כולל בעיתונות שמתיימרת להיות כלב השמירה של הדמוקרטיה ובפועל הפכה להיות ה"פוסיקט" של השלטון . כמה טרגי שמנהיגי ומובילי המחאה החברתית הבולטים , זנחו את המהפכה שהחלו בה בהצלחה מפתיעה , זנחו אותה והפכו ונבלעו כחברי כנסת  בביצה המסריחה שנקראת כנסת ישראל וקולם נדם . מילא ביבי כחלון ולפיד השקרנים , אבל גם המחנה הציוני הוא שיא הבושה
Bus | 08.07.16
15.
קישקוש בלבוש . אז כמה חברה נכנסו לאוהל
קישקוש בלבוש . אז כמה חברה נכנסו לאוהל מצד אחד ויצאו מפוקחים מהצד השני . עבור רוב העם בישראל שעדיין נאנק ביום יום , המצב רק הורע . חבל מאוד שהעיתונות חוברת להון ולשלטון בזריית חול בעיניים . ההיסטוריה מוכיחה שרק מרד אמתי של מאות אלפים שיצאו להילחם ברחובות בחמת זעם יש בו סיכוי לשנות משהוא לטובה בסופו של דבר , כפי שקרה בכל המהפכות האמתיות ברחבי העולם במאה השנים האחרונות .
Bus | 08.07.16
14.
לא מאות ולא אלפים. מחאה מטופשת של אנשים
לא מאות ולא אלפים. מחאה מטופשת של אנשים מטופשים שפעם בכמה עשרות שנים מקבלים התקף "מהפכה" ומבצעים כאוס במדינה המארחת. מיותר לציין שכל ה"מהפכות" האלו נגמרות במצב עוד יותר גרוע מהמצב המקורי. כך היה ברוסיה,כך היה בצרפת,כך היה בשנות ה 60,וכך יהיה בכל מקום אחר בעתיד. לפוגלמן,שנגוע במחלה,קשה להפנים את הרעיון שאלימות וכאוס לא פותרים בעיות.שנוחות ונהנתנות הן מטרות פסולות לשאוף אליהן. שהוא לא נועד לשעבד את כל יתר האנושות (בשם השוויון,הזכויות, הנאורות והקדמה כמובן) ומעל הכל : אם הפוגלמן מאמין באיזה קשקוש אופנתי חדש,עליו לחיות בעצמו לפי הקשקוש החדש במקום לכפות אותו על מליארדים.
Tag | 08.07.16
11.
* רוזוולט לא זו בלבד שלא ניזוק פוליטית
* רוזוולט לא זו בלבד שלא ניזוק פוליטית מהקו האולטרה-חברתי שאליו פנה - הוא אף הפך לנשיא הפופולרי ביותר בתולדות ארה"ב, ונבחר ארבע פעמים ברציפות. * מאיפה הכסף למימון כל הפרוייקטים המדהימים האלה? מס על עשירים (שכר שנתי מעל 350K$ בערך דולר נוכחי) ועל חברות גדולות - בשיעור של 94% (ההצעה המקורית של רוזוולט היתה למס של 100%, כלומר שכר מקסימום).
PurpleSword | 08.07.16
10.
* מליוני אמריקאים מצטרפים, בקצב חסר תקדים, לשלוש
* מליוני אמריקאים מצטרפים, בקצב חסר תקדים, לשלוש תנועות עיקריות: אירגוני עבודה, המפלגה הסוציאליסטית, המפלגה הקומוניסטית. שלוש התנועות הנ"ל משתפות פעולה שבוע אחר שבוע בהפגנות המוניות בערים מרכזיות ברחבי ארה"ב. * שלוש התנועות הנ"ל פונות לרוזוולט בדרישה: "עשה משהו למען ההמונים הסובלים, או ש..." תוך שהם רומזים למה שקרה ברוסיה ב-1917.
PurpleSword | 08.07.16
8.
האם פלא הוא שכיום, שבעים שנה לאחר שהונהגו,
האם פלא הוא שכיום, שבעים שנה לאחר שהונהגו, רוב הרפורמות של רוזוולט בוטלו או רוקנו מתוכנן? האם פלא הוא שבמדינת ישראל, שבעים שנה לאחר שהוקמה על בסיס עקרון הערבות החברתית, רוב החוקים החברתיים והאירגונים והתנועות שתפקידם לשמר ולבצר אותם - רוקנו מתוכנם, חוסלו בדם קר, או הם לכל היותר קריקטורה נלעגת של מטרת הוגיהם המקוריים?
PurpleSword | 08.07.16
7.
* מיד עם מותו של רוזוולט עשירי ארה"ב
* מיד עם מותו של רוזוולט עשירי ארה"ב יוצאים למלחמת חורמה בחוקים, תקנות, ורפורמות שהנהיג רוזוולט. ראשית הם מעבירים חוק שאסור לנשיא להיבחר ליותר משתי קדנציות ברציפות. את שבעים השנים הבאות מאז מותו של רוזוולט הם הקדישו להחלשת, ניטרול - ובבוא שעת הכושר - חיסול, כל רפורמה מימיו של רוזוולט. * איך זה קרה לציבור האמריקאי? כל עוד אנו משאירים על כנה את צורת ארגון העבודה במתכונתה הקפיטליסטית - שהיא כאמור: היררכיה שבראשה קומץ בעלי מניות עיקריים, השולטים בגורלם של מאות אלפי עובדיהם - כל רפורמה שנצליח להכניס לספר החוקים תיתקל מייד באותו אלפיון עליון שנתנו לו כעת את המוטיבציה לערער, להחליש, ולהחריב את הרפורמה; ושבידיו כל האמצעים הכלכליים לממש את מטרתו זו.
PurpleSword | 08.07.16
6.
* בתמורה לשיתוף הפעולה מצד ארגוני העבודה, המפלגה
* בתמורה לשיתוף הפעולה מצד ארגוני העבודה, המפלגה הסוציאליסטית והמפלגה הקומוניסטית - רוזוולט מבקש מהם דבר אחד: "אני אעזור לציבור, אבל אתם תפסיקו את הדיבורים על מהפכה..." * ואכן, שיטת אירגון העבודה בארה"ב נותרת בצורתה הקפיטליסטית - היררכיה שבראשה ראשי החברה ובעלי המניות העיקריים, שמחליטים הכל עבור העובדים שתחתם, ומרכזים לידיהם את כל רווחי החברה ובידיהם ההחלטה מה יעשה באותם רווחים.
PurpleSword | 08.07.16
5.
* כחצי מעשירי ארה"ב משתכנעים ונותנים לרוזוולט את
* כחצי מעשירי ארה"ב משתכנעים ונותנים לרוזוולט את שדרש מהם. בכספים האלה רוזוולט מתחיל שלושה יוזמות חדשניות שלא היו קיימות לפני כן בהיסטוריה של ארה"ב: - ביטוח לאומי: כל אזרח מגיל 65 יקבל מהיום צ'ק מהממשלה מדי חודש. Have a nice day. - דמי אבטלה: כל אזרח שפוטר מעבודתו על לא עוול בכפו, יקבל מהיום צ'ק מהממשלה מדי חודש בשנתיים הקרובות. Have a wonderful day. - Works Progress Administration (WPA) - עבודות ציבוריות -  רוזוולט עולה לשידור ברדיו הלאומי ומכריז בנאום היסטורי: "If the private sector cannot or will not provide work for the millions of Americans that need and want to work, then it is my job as President to do it". ואכן ממשלת ארה"ב בראשות רוזוולט מעסיקה מעל 12 מיליון מאזרחי ארה"ב בעבודות ציבוריות. רוב הפארקים הלאומיים בארה"ב הם תוצאה של אותו מפעל.
PurpleSword | 08.07.16
4.
* רוזוולט היה נבון מספיק כדי להבין שהפעם
* רוזוולט היה נבון מספיק כדי להבין שהפעם זה אמיתי. הוא מכנס את עשירי ארה"ב ומודיע להם: "אני רוצה שתעבירו לידי חלק נכבד מכספכם, מפני שאם לא תעשו כן, בקרוב מאוד לא יהיה לכם מה לתת לי..." * על הנעשה באותם ימים כתב ג'וזף קנדי, אחד מעשירי ארה"ב ואביו של הנשיא לעתיד ג'ון קנדי:  "I would be willing to part with half of what I had if I could be sure of keeping, under law and order, the other half." What Kennedy was beginning to fear was not simply the diminution of his fortune, but the destruction of the capitalist system that had made that fortune possible.
PurpleSword | 08.07.16
3.
* שנת 1929 - הציבור האמריקאי, מלא זעם
* שנת 1929 - הציבור האמריקאי, מלא זעם על עוד משבר כלכלי. הפעם - המשבר הגדול ביותר בהיסטוריה של ארה"ב (ושל העולם כולו, שגרם בסופו של דבר לפרוץ מלה"ע השניה) - The Great Depression. * הנשיא האמריקאי החדש, Franklin D. Roosevelt, שנבחר ב-1933, הוא Conservative Democrat - במילים אחרות, מעין הילרי קלינטון של שנות ה-30 - מאוד מחובר לידידיו ולתורמיו העשירים בוול סטריט, ומודאג רק מעט מסבלם של האזרחים האמריקאים.
PurpleSword | 08.07.16
2.
הבחור מרצפת המסחר של וולסטריט עשה מהפך ענק.כול
הבחור מרצפת המסחר של וולסטריט עשה מהפך ענק.כול השאר הם תלושים רוחניים שרווליסטים היו וכך נשארו.הם ממשיכים ללקות ב 2016 באשליות על מהפכנות בסדרי עדיפויות במדינה.מזדהה עם שאט הנפש אבל השיטה שלי היא דווקא לשחק את המשחק הקפיטליסטי. לפצחו ולהתעשר ממנו.לנצל את הקפיטליזם בתוואי החורבן הוודאי שלו מאז 1970 לעשיית ים כסף.בנחישות
Sailboat | 07.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת