אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"דבר אחד הרג כל צ'אנס לשינוי סדר העדיפויות: התקיפה שלא היתה באיראן"

37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
את המחאה הרג טרכטנברג עם נתניהו (ובשילוב המשטרה)
המשטרה שהעמידה לדין את דפני לייף והמוחים סגרה את הגולל על המחאה ,ואז ניעורה התקווה עם מאחז העיניים יאיר לפיד -שעל כתפי המחאה והבטחותיו גרף 19 מנדטים , וכשקיבל את כל הקופה והאוצר הלך לדאוג לטייקונים !!! ועדיין יש לומר שהמחאה הצליחה בהקדמת הבחירות (חוסר האפשרות להעביר את התקציב) ,ואלמלא לפיד שגנב את המחאה לטובתו האישית ,היו איציק שמולי ושפיר (מנהיגי המחאה ) מקבלים את המנדטים ! והיום הציבור רפה השכל שב לתלות את יהבו באותו לפיד . כנראה שלעם טיפש זה מה שמגיע .
אדם | 19.11.16
36.
תמיד חוזרים לאותה מסקנה למרות הנסיונות להסוות ולהחביא:
תמיד חוזרים לאותה מסקנה למרות הנסיונות להסוות ולהחביא: אין להאמין לאף פוליטיקאי!! את כולם מעניין לחיות על חשבון אחרים, להאדיר את שמם, ולדאוג לעתידם ועתיד משפחתם (הסעיף האחרון הוא לפחות מושחתים מבינם) ולכן אסור להשתתף במשחק הזה!
Strawberry | 09.07.16
35.
ביבי הממזר נאלץ להמציא את טרכטנברג והוועדה שלו
ביבי הממזר נאלץ להמציא את טרכטנברג והוועדה שלו מכיוון שנבהל מהמחאה החברתית ועוצמתה , מחאה אמיתית ורחבת היקף ובעוצמה שלא הייתה כמוה מאז הפגנות הפנתרים השחורים בתקופת גולדה מאיר בשנות ה70.  טרכטנברג שהוא מקצוען כלכלי ואדם אמין וישר דרך נוצל בציניות שאין כמוה על ידי ביבי הממזר ולמעשה שימש בידיו כחול לזרות בעיני המוחים ומנהיגיהם שיושבים היום בכנסת ומאוננים !  עובדה ששום דבר לא יצא מהמחאה ושום הבטחה או מסקנה של טרכטנברג לא קויימה והמצב כיום  רק יותר גרוע מאותם ימים שנשארו מהם רק תמונות יפות בצבע וזיכרונות נעימים של סולידריות וגאווה .
Bus | 08.07.16
34.
איראן זה הספין האולטימטיבי. כולם בטוחים שאחרי הפצצת
איראן זה הספין האולטימטיבי. כולם בטוחים שאחרי הפצצת הכור בעירק אפשר לעשות סיבוב שני באיראן. העניין הוא שהעסק הרבה יותר מסובך שכן אין מבנה אחד שצריך להפציץ אלא 50 וחלקם קבורים עמוק מתחת לאדמה. כולם יודעים את זה, גם ביבי יודע אבל הוא גם יודע שאף אחד לא יכול להגיד לא דבר ברגע שהוא אומר "איראן" איראן זה עלה התאנה ענק שכל פעם פוליטיקאי אחר מסתתר מאחריו. טרכטנבג, נפלת בפח. לא באשמתך, אתה לא פוליטיקאי.
OrangeLobster | 08.07.16
33.
1. אם טענת פרופ טרכטנברג נכונה ואכן הבוחר
1. אם טענת פרופ טרכטנברג נכונה ואכן הבוחר הישראלי בוחר ע"ס סדר היום הבטחוני, הסיכוי שמפלגת העבודה, בקונסטלצת השנים האחרונות, לא תחזור להרכיב ממשלה בישראל. 2. אם טענת הבטחון נכונה, מה ההיגיון בבניית גרעין מפלגתי "חברתי", כאשר הסיכוי שתוכניותיהם הכלכליות חברתיות- טובות ככל שיהיו - לעולם לא יגיעו לרמת הביצוע 3. כללי: כאשר הציבור הבוגר יותר משווה את האנשים בהנהגת המדינה בעבר, כבן גוריון, לוי אשכול, מנחם בגין וגם ברמה השניה, לההנהגה של היום  - ולאנשים הרוצים להחליפם - מבינים מדוע המדינה במצב הלא מזהיר היום
Car | 08.07.16
30.
האם פלא הוא שכיום, שבעים שנה לאחר שהונהגו,
האם פלא הוא שכיום, שבעים שנה לאחר שהונהגו, רוב הרפורמות של רוזוולט בוטלו או רוקנו מתוכנן? האם פלא הוא שבמדינת ישראל, שבעים שנה לאחר שהוקמה על בסיס עקרון הערבות החברתית, רוב החוקים החברתיים והאירגונים והתנועות שתפקידם לשמר ולבצר אותם - רוקנו מתוכנם, חוסלו בדם קר, או הם לכל היותר קריקטורה נלעגת של מטרת הוגיהם המקוריים?
PurpleSword | 08.07.16
29.
* מיד עם מותו של רוזוולט עשירי ארה"ב
* מיד עם מותו של רוזוולט עשירי ארה"ב יוצאים למלחמת חורמה בחוקים, תקנות, ורפורמות שהנהיג רוזוולט. ראשית הם מעבירים חוק שאסור לנשיא להיבחר ליותר משתי קדנציות ברציפות. את שבעים השנים הבאות מאז מותו של רוזוולט הם הקדישו להחלשת, ניטרול - ובבוא שעת הכושר - חיסול, כל רפורמה מימיו של רוזוולט. * איך זה קרה לציבור האמריקאי? כל עוד אנו משאירים על כנה את צורת ארגון העבודה במתכונתה הקפיטליסטית - שהיא כאמור: היררכיה שבראשה קומץ בעלי מניות עיקריים, השולטים בגורלם של מאות אלפי עובדיהם - כל רפורמה שנצליח להכניס לספר החוקים תיתקל מייד באותו אלפיון עליון שנתנו לו כעת את המוטיבציה לערער, להחליש, ולהחריב את הרפורמה; ושבידיו כל האמצעים הכלכליים לממש את מטרתו זו.
PurpleSword | 08.07.16
28.
* כחצי מעשירי ארה"ב משתכנעים ונותנים לרוזוולט את
* כחצי מעשירי ארה"ב משתכנעים ונותנים לרוזוולט את שדרש מהם. בכספים האלה רוזוולט מתחיל שלושה יוזמות חדשניות שלא היו קיימות לפני כן בהיסטוריה של ארה"ב: - ביטוח לאומי: כל אזרח מגיל 65 יקבל מהיום צ'ק מהממשלה מדי חודש. Have a nice day. - דמי אבטלה: כל אזרח שפוטר מעבודתו על לא עוול בכפו, יקבל מהיום צ'ק מהממשלה מדי חודש בשנתיים הקרובות. Have a wonderful day. - Works Progress Administration (WPA) - עבודות ציבוריות - רוזוולט עולה לשידור ברדיו הלאומי ומכריז בנאום היסטורי: "If the private sector cannot or will not provide work for the millions of Americans that need and want to work, then it is my job as President to do it". ואכן ממשלת ארה"ב בראשות רוזוולט מעסיקה מעל 12 מיליון מאזרחי ארה"ב בעבודות ציבוריות. רוב הפארקים הלאומיים בארה"ב הם תוצאה של אותו מפעל.
PurpleSword | 08.07.16
27.
* רוזוולט היה נבון מספיק כדי להבין שהפעם
* רוזוולט היה נבון מספיק כדי להבין שהפעם זה אמיתי. הוא מכנס את עשירי ארה"ב ומודיע להם: "אני רוצה שתעבירו לידי חלק נכבד מכספכם, מפני שאם לא תעשו כן, בקרוב מאוד לא יהיה לכם מה לתת לי..." * על הנעשה באותם ימים כתב Joseph Kennedy, אחד מעשירי ארה"ב ואביו של הנשיא לעתיד John F. Kennedy:  "I would be willing to part with half of what I had if I could be sure of keeping, under law and order, the other half." What Kennedy was beginning to fear was not simply the diminution of his fortune, but the destruction of the capitalist system that had made that fortune possible.
PurpleSword | 08.07.16
26.
* מליוני אמריקאים מצטרפים, בקצב חסר תקדים, לשלוש
* מליוני אמריקאים מצטרפים, בקצב חסר תקדים, לשלוש תנועות עיקריות: אירגוני עבודה, המפלגה הסוציאליסטית, המפלגה הקומוניסטית. שלוש התנועות הנ"ל משתפות פעולה שבוע אחר שבוע בהפגנות המוניות בערים מרכזיות ברחבי ארה"ב. * שלוש התנועות הנ"ל פונות לרוזוולט בדרישה: "עשה משהו למען ההמונים הסובלים, או ש..." תוך שהם רומזים למה שקרה ברוסיה ב-1917.
PurpleSword | 08.07.16
25.
* שנת 1929 - הציבור האמריקאי, מלא זעם
* שנת 1929 - הציבור האמריקאי, מלא זעם על עוד משבר כלכלי. הפעם - המשבר הגדול ביותר בהיסטוריה של ארה"ב (ושל העולם כולו, שגרם בסופו של דבר לפרוץ מלה"ע השניה) - The Great Depression. * הנשיא האמריקאי החדש, Franklin D. Roosevelt, שנבחר ב-1933, הוא Conservative Democrat - במילים אחרות, מעין הילרי קלינטון של שנות ה-30 - מאוד מחובר לידידיו ולתורמיו העשירים בוול סטריט, ומודאג רק מעט מסבלם של האזרחים האמריקאים.
PurpleSword | 08.07.16
23.
* בתמורה לשיתוף הפעולה של ארגוני העבודה, המפלגה
* בתמורה לשיתוף הפעולה של ארגוני העבודה, המפלגה הסוציאליסטית והמפלגה הקומוניסטית - רוזוולט מבקש מהם דבר אחד: "אני אעזור לציבור, אבל אתם תפסיקו את הדיבורים על מהפכה..." * ואכן, שיטת אירגון העבודה בארה"ב נותרת בצורתה הקפיטליסטית - היררכיה שבראשה ראשי החברה ובעלי המניות העיקריים, שמחליטים הכל עבור העובדים שתחתם, ומרכזים לידיהם את כל רווחי החברה ובידיהם ההחלטה מה יעשה באותם רווחים.
PurpleSword | 08.07.16
22.
* רוזוולט לא זו בלבד שלא ניזוק מהקו
* רוזוולט לא זו בלבד שלא ניזוק מהקו האולטרה-חברתי שאליו פנה - הוא אף הפך לנשיא הפופולרי ביותר בתולדות ארה"ב, ונבחר ארבע פעמים ברציפות. * מאיפה הכסף למימון כל הפרוייקטים המדהימים האלה? מס על עשירים (מעל 350K$ בערך דולר נוכחי) ועל חברות גדולות בשיעור של 94% (ההצעה המקורית של רוזוולט היתה למס של 100%, כלומר שכר מקסימום).
PurpleSword | 08.07.16
21.
טרכטנברג רוצה להצדיק את 800000 השקלים שקיבתל מנתניהו
טרכטנברג רוצה להצדיק את 800000 השקלים שקיבתל מנתניהו עבור הריגת המחאה של 2011 . האיש הזה מצדיק את נתניהו מה מפריע עכשיו לנתניהו לאמץ עכשיו את המלצותיו של השרלטן הבזוי השפל הנקלה שעמד בראש ועדת המריחה . מדוע טרח טרח לא פועל ולא נלחם בכנסת ובציבור על יישום ההמלצות ? האיש הזה חושב שאנשי מעמד הביניים הם טיפשים .
Toast | 07.07.16
20.
הצלחה חלקית?! האיש הזה בדרן... כישלון טוטלי זה
הצלחה חלקית?! האיש הזה בדרן... כישלון טוטלי זה מה שקרה... ראש הממשלה נתניהו עושה רק דבר אחד מנסה לא לאבד שילטון, אין לו שום אסטרטגיה של התפתחות של מדינה גם כלכלית וגם בטחונית... נכון שבמפה הפוליטית המקומית הוא נראה כגוליבר בארץ גמדים ואין לו מתחרה לא בימין ובוודאי ובוודאי לא בשמאל עם דעות אוטופיסטיות שלהם, אבל הוא בקיץ 2011 הבטיח שבניה מסיבית תיקח 2-3 שנים עברו כבר 5 ודירות רק התייקרו. יש תופעה של ירידת אנשים צעירים מן הארץ גם אלה שאוהבים אותה אבל לא עומדים ביוקר (המלאכותי) שלה בעיקר בדיור ,וזה כאשר נגב וגליל נכבשים לעט לעט ע"י בדואים וערבים, את התוצאות עדיין לא מורגשות אבל בקרוב נרגיש אותן , את תוצאות של מדיניאות לא אחראית אם לא להגיד פושעת של ראש הממשלה ומלקקיו!!!...
ISRAELI888 | 07.07.16
14.
דפני ליף הנבונה החכמה הזכה והטהורה אמרה שטרכטנברג
דפני ליף הנבונה החכמה הזכה והטהורה אמרה שטרכטנברג זו ועדת מריחה . אדם בזוי שפל ונקלה מלא חשיבות עצמית חיסל את המחאה גם בכוונת מכוון וגם במבחן התוצאה . מה הזלזול הזה בנתניהו ? ברור שלנתניהו לא היתה שום כוונה לא ב 2011 ולא ב 2016 לנקוף אצבע למען מעמד הביניים . 
Toast | 07.07.16
13.
עיזבו שטויות. תגובות רעות ותגובות טובות. במחאה הבאה
עיזבו שטויות. תגובות רעות ותגובות טובות. במחאה הבאה - צאו לרחוב. אפילו אם יהיה משחק או האח הגדול יהיה מעניין. קחו סיר . קחו מקל . צאו לעשות רעש. השחיתות פוחדת מקהל רב. שחיתות = כסף שלכם שהולך רק למקומבנים. ודבר אחרון: 4 שנים לפחות לוקח למחאה רצינית להזיז דברים. זיכרו זאת כשיגידו לכם שלא יצא מזה דבר. במיוחד כשהליכוד / ש"ס כלכך התרגלו לכסף שלא שלהם.
BottleOpener | 07.07.16
8.
פופוליסט זול שבגללו העלו את המס על רווח
פופוליסט זול שבגללו העלו את המס על רווח הון ל 25% (רבע!). הכספים של המשקיעים המשיכו לקנות דירות ואף התגברו, ורק היום פורסם שרווחי המדינה מרווחי הון הם פחות מעשירית ממיסוי נדלן. להזכירכם, יבוש של הבורסה הוא יבוש של החסכונות של כולנו, פנסיה של כולנו. כל העשירונים סובלים מזה. פרופ, אתה הסיבה שבגללה לעולם אבל לא עולם לא אצביע למפלגה שאתה חבר בה. (גם לא לביבי אבל זה כבר נושא אחר).
Scissors | 07.07.16
6.
טכטנברג אתה לא מתבייש לבוא ולהאשים את כולם
טכטנברג אתה לא מתבייש לבוא ולהאשים את כולם חוץ מאת עצמך , אתה יושב ומקבל משכורת על חשבוננו , כשנבחרת לטפל במשבר הדיור והחברתי , ומה עשית בשנתיים האחרונות ? אף אחד לא שמע ממך ציוץ !, קיבלת שכר בחינם , על אנשים כמוך הקרא הביטוי "אוכלי חינם !" מי שהרס את המחאה הקודמת זה אנשים כמותך!! במחאה הקרובה אנחנו נדאג לך לעבודה אחרת , כי מקומך אינו בכנסת  מאיתנו באהבה "המחאה הגדולה- יחד נוריד את מחירי הדיור !"
Lamp | 07.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת