אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

כחלון: בתקציב הקרוב נשקיע מיליארדי שקלים בהפחתות מסים

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
כמו כל קוסם מתחיל , גם כחלון משווק
כמו כל קוסם מתחיל , גם כחלון משווק אשליות , הורדת מיסים , מס חברות על חשבון הגדלת הגרעון (כפי שאנשי האוצר מזהירים) את הבור שייבצר יכסו ע"י קיצוץ בתקצבי משרד הבריאות,החינוך,הרווחה וזה אומר שאנו נצטרך לשלם יותר על בריאות,חינוך ורווחה . אז יוסיפו לנו במקרה הטוב 150 ש"ח לשכר כתוצאה מהפחתת המיסים אך נוציא במקרה הטוב 450 ש"ח יותר ממה שאנו מוציאים היום. כחלון תפסיק להיות פופוליסט ולנסות לשקם את כישלונך בהצגת מצגות שווא לציבור. כל ההבטחות שלך ריקות מתוכן וגורמות להרס הכלכלה ולפגיעה בתעשייה הישראלית ולהרס החקלאות הישראלית.
BottleOpener | 14.07.16
15.
הקפיטליסטים רוצים סוציאליזם לעצמם, ושוק חופשי לכל היתר.
הקפיטליסטים רוצים סוציאליזם לעצמם, ושוק חופשי לכל היתר. קפיטליסטים משתמשים בתשתיות המדינה, השקעות החינוך של המדינה באזרחיה, ביטחון שמעניקה להם המדינה, הנחות במיסים. מהם הם נותנים? לכל עובד מקסימום 5% מהרווח שהוא מכניס לקפיטליסט. עובדים שמשתכרים מעט מדי ומקבלים תמיכה נוספת מהממשלה, בעצם מסובסדים ע"י הציבור.
PurpleBike | 12.07.16
14.
בלה בלה בלה.... ועוד בלה. המדינה הולכת להרוויח
בלה בלה בלה.... ועוד בלה. המדינה הולכת להרוויח מאות מיליארדים מהגז (שלנו!!!!) אבל מיסים לא מורידים באופן משמעותי. מדינה של תמאים. תורידו מס הכנסה, תעזרו לצעירים לקנות דירות, תפתחו תשתיות בפרוייקטים מהירים(!!!), תורידו מיסי יבוא והגבלים ארכאיים.
Teepee | 12.07.16
7.
בלי טובות. אני לא טייקון ואין לי חברה
בלי טובות. אני לא טייקון ואין לי חברה מסחרית, אפילו לא משכורת רעב, אני קשיש וחולה וממילא לא אהנה מהפחתת מס חברות, עידוד השקעות, ושאר ירקות, אני רוצה שרק שיבטל את המע"מ על מוצרי יסוד כגון: בשר,עוף,דגים, וכו' ואז אולי אוכל להרשות לעצמי מעט מזון בריא ומזין.
Boomerang | 11.07.16
3.
להעלות מיסים פרוגרסיבים! להוריד רגרסיבים! ואם יש יותר
להעלות מיסים פרוגרסיבים! להוריד רגרסיבים! ואם יש יותר כסף למדינה אפשר לשפר המון תחומים - רפואה, חינוך, תחבורה, קצבאות לנכים/לזקנים וכו'. אם עוד ישאר לך קצת כסף בצד כחלון, אולי תבנה איזה אי ענק מול חופי ישראל.. ����
Fries | 11.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת