אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הסוללה נגמרת באמצע היום? אתם כנראה מטעינים את הטלפון שלכם לא נכון

77 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

77.
קשקשת
האם שמתם לב ,כאשר אתם קונים סמארטפון לא מסופק מטען? יש בטלפון מנגנון הגנה על טעינת יתר.עובדה שבסוף הטעייה גם המטען וגם הטלפון מתקררים. אם מטען מצורף תשתמשו בו ,ייתכן שהטלפון 'מיושן. הטעינה האיטית רצויה,מבחינה בטיחותית ושמירה על הסוללה. סוללות ליתום נחשלות עם השנים. הצורך בטענות תכופות מראה על התקרבות לסיום חייה,לרוב לא מגיעים לשלב הזה,לאחר שלפני החלפת סוללה הספקנו להחליף מכשיר☻ð–"|'æ"|'
לה לופ | 08.10.21
72.
כשאין מספיק כסף לקנות מרצדס, קונים סוסיתא. זה
כשאין מספיק כסף לקנות מרצדס, קונים סוסיתא. זה בסדר שאין לך כסף להשקיע על טלפון יקר יותר רק בגלל שהוא הכי מושקע טכנולוגית.  באייפון אפשר להחליף סוללה רק במעבדה וזה בגלל שמראש זה בנוי ככה שאין צורך לעשות טריקים בשביל לשמור על הסוללה.  טכנולוגית, לכולם אותה סוללה, מה שמשנה הכל זה מערכת ההפעלה וצ'יפ נכון שיודע מה עושים עם הסוללה כשזה מלא.  כל אלו שחושבים שאפל זה רק "מותג" עיצובי שזולל כסף, אתם ממש התבלבתם עם חברת אופנה שמפוזרת בקניון.  אפל המציאו את העתיד שלכם!  בלעדי אפל, עד היום הייתם מקלידים על מקשים שהאצבעות השמנות שלכם לא יכולים להגיע.
Turtle | 21.07.16
71.
אפל חחחחח... הם בדיוק עובדים עכשיו על סוללת
אפל חחחחח... הם בדיוק עובדים עכשיו על סוללת גיבוי חדשה אחת עוצמתית שתשרת את הלקוחות האומללים שלהם שמעדיפים לשלם הון תועפות על מותג שהתמורה שלו שואפת לקרקעית... להבדיל מחברות תומכות אנדרואיד המייצרות סוללה מספיק טובה שתתן ללקוח שקט ותשרת אותו לפחות במשך יום עבודה .. תתקדם 
Coathanger | 21.07.16
60.
הפיתרטן האולטימטיבי - Xiaomi redmi note 3 pro.
הפיתרטן האולטימטיבי - Xiaomi redmi note 3 pro. עולה 1300 ש"ח, עוצמתי ושווה כל שקל. המכשיר בעל סוללת 4000mah, מחזיק לי יומיים שלמים בשימוש שוטף של אינטרנט, gps ובהירות אוטומטית. אחרי שנתיים של סבל עם מכשיר שטוענים שלוש פעמים ביום, השינוי מדהים. 
Flame | 20.07.16
52.
אני לא מאמין שאני כותב את זה .
אני לא מאמין שאני כותב את זה . הייתם מתים בכלכליסט להגיע לרמה של " עושות חשבון " בידע של אלקטרוניקה . (וגם להם חסר מידע) . מה שהם מדברים שם זה על תכונות הסוללה באמת , אבל לא על מעגל הניתוק והורדת המתח שמצויים גם במטען וגם בטלפון . הרמה באתר שם מתאימה ליצרן סיני מלפני 20 שנה ( ויש כאלה אם מחפשים טוב טוב) . גם המכשירים של החברה הזאת נראים ככה ( שנות ה 80 ) וכן ההסברים שלהם ... כי הם לא מסוגלים לייצר ציוד מודרני . מי שיש לו בעיה עם הסוללה : א. יש לכם תהליך בטלפון שמשתולל וזולל סוללה . או  ב) הסוללה סיימה את חייה . 
Wrench | 19.07.16
48.
ערימה של שטויות....  בטלפונים חכמים גם מעגל ההטענה
ערימה של שטויות....  בטלפונים חכמים גם מעגל ההטענה חכם ויודע לעבור למצב "טפטוף" כשהסוללה קרובה לטעינה מלאה.  למעשה כשהסוללה מלאה הטלפון מנתק את מעגל ההטענה ומפסיק לטעון (אפשר לקנות מד מתח/הספק USB ב DX או ALI ולחבר ולראות בפשטות אם הטלפון שלכם חכם מספיק או לא).  יתרה מכך, במכשירים חכמים + מטענים חכמים המטען מעלה את המתח עד 9 וולט (ולא 5 כמו שרגילים) על מנת לייצר טעינה מהירה (חצי שעה לרוב) וכשהמכשיר מגיע לטעינה סבירה, המכשיר מעביר את הטעינה ל 5V ואח"כ אפילו ל 3.5 או פחות.  זה הכל תלוי במעגל הטעינה בטלפון. הסוללה ב"לחץ"?? מה זה השטויות האלה?  הדבר היחיד שקרוב לנכון ב"כתבה" הזאת זה שסוללות ליתיום חדשות לא דורשות ריקון מלא לפני טעינה והן "חסרות זיכרון" ככה שאפשר להטעין אותן בכל שלב בלי בעיה. אז אפשר לחבר את המכשיר לטעינה בכל הזדמנות שיש מטען הסביבה. 
Fries | 19.07.16
44.
אז מה עושה היום הפועל ב"ש? מטעינים אותה
אז מה עושה היום הפועל ב"ש? מטעינים אותה מהפה או מהתחת? הסוללה - 99.9% גומר את המכשיר הרבה לפני הסוללה, והעיקר, תיזהרו מהמים אפילו אם הוא אמור להיות נגד מים. כבסו אותו עם שמפו איכותי. עכשיו סלחו לי, הולך להטעין את עצמי עם איזה עוגת גבינה
ChefHat | 19.07.16
38.
אחרי הפסקת הטעינה קורה אחד מהשלוש ( תלוי
אחרי הפסקת הטעינה קורה אחד מהשלוש ( תלוי במערכת ההפעלה הרלוונטית) 1. הטעינה מפסיקה לחלוטין עד החיבור הבא 2. נשאר זרם טעינה נמוך. 3. הטלפון מפסיק טעינה עד ירידה מסוימת בקיבול הסוללה ואז מחדש את הטעינה. חשוב להדגיש: המטען לא מחובר ישירות לסוללה אלא דרך בקר טעינה אשר מנוהל ע"י תוכנה של יצרן הטלפון.
Chilli | 19.07.16
37.
יש לי סמסונג גלקסי אס אדבאנס, שהסוללה שלו
יש לי סמסונג גלקסי אס אדבאנס, שהסוללה שלו התחממה מהר ונגמרת מהר. החלפתי לסוללה מקורית חדשה ועדיין הבעיה לא נפתרה. הורדתי אפליקציות מיותרות ועדיין הבעיה לא נפתרה. חיפשתי בגוגל ומישהו כתב שכניראה יש בעיה בתוכנה של סמסונג ומשהו שם אוכל את הבטרייה. מישהו יודע מה עושים עם זה הסוללה היתה מחזיקה לי לפחות יומיים ועכשיו בקושי חצי יום וגם כשמדברים היא מתחממת מהר אודה למי שמבין
RedPizza | 19.07.16
27.
פשוט - מידע שגוי מההתחלה ועד הסוף. 1.
פשוט - מידע שגוי מההתחלה ועד הסוף. 1. הטעינה מפסיקה מעצמה. 2. גיל סוללת ליתיום יון נמדד במספר מחזורי טעינה/פריקה שהיא עברה (אפילו חלקיים!) ועל כן ביצוע ההמלצות השגויות שכאן יהרוס לכם את הסוללה. 3. הבעייתיות שבמילוי הסוללה ל 100%  היא רק כאשר הסוללה לא בשימוש למשך שבועות אחדים. בשימוש רגיל במכשיר אין כל בעייה בכך.
Planet | 19.07.16
25.
ההצעה כאן זה הפוך ממה שמדריך היצרן וההוראות
ההצעה כאן זה הפוך ממה שמדריך היצרן וההוראות בנייד עצמו מראות (סמסונג 5S), יש להטעין עד 100% כולל הזמן שנקרא trickle במיוחד כדי לשמור על חיי הסוללה, רק אחר כך יש לנתק את המטען. לפחות בנייד הנ"ל מ 90% ל 100% הוא מטעין לאט כדי לשמור על חיי הסוללה ואח"כ יש עוד 10 דקות לשלב ה tricklef כדי לבצע "טעינה עמוקה" ששומרת על חיי הסוללה. לפי ה"מומחה" הנ"ל אנחנו במיוחד בבעיה כאשר מטעינים ברכב. אז תקראו היטב את הוראות היצרן ועל תשמעו לעצות של "מומחים" מטעם עצמם.
GreenBottle | 19.07.16
24.
אהבתי את ההגדרה הבאה- תטעינו כאשר ירדו 10%.
אהבתי את ההגדרה הבאה- תטעינו כאשר ירדו 10%. כלומר - כבר ב-90%. על תגיעו ל-100%, כי הסוללה, מסכנה שכמותה, בלחץ. כלומר - בהפעלה של מטען מהיר, שזה מה שיש היום, אתה מחבר למטען, דקות ספורות ועלה ל -95%, ומנתק. ירד - 90% - מחבר. מנתק. מחבר. מנתק. במקום שהטלפון ישרת אותי, הפכתי לעבד שלו ושל הסוללה. נו, זה רציני?
Pretzel | 19.07.16
20.
א. זו כתבה שהם תרגמו מאנגלית ולכן אין
א. זו כתבה שהם תרגמו מאנגלית ולכן אין שם מחבר לכתבה. (לא לקחו קרדיט על מה שלא מגיע).  ב. המטען מזהה שהסוללה מגיעה לשיא ומפסיק להטעין.  או.קיי. מה קורה אחר-כך? הטלפון הרי ממשיך לפעול ולצרוך זרם מהסוללה. אז מתח הסוללה יורד, אז המטען ממשיך להטעין וכו'? אינני מבין בסוללות, אבל אני מתאר לעצמי שהמטען יטעין אחרי ירידה של אחוז מסויים (10%?). אז למעשה יש סבב של הפסקת טעינה ואז המשך טעינה וכו'. אז אני לא מבין את התגובות מטה. 
Guitar | 19.07.16
13.
גיבוב כזה של שטויות מזמן לא שמעתי. סוללות
גיבוב כזה של שטויות מזמן לא שמעתי. סוללות לא "בלחץ" ולא "שמחות" ולא נעליים, המטען מזהה שהמתח הגיע לנקודת שיא וממילא מפסיק  ( אחרת הסוללה הייתה מתחממת ) , טעינה ממושכת כן טובה יותר גם טעינה קצרה יכולה להיות טובה , ואין קשר לשאר הדברים . 
Dog | 19.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת