אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

5 יחידות מתמטיקה לחילונים, פטור מליבה לחרדים

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
איין מה לעשות כמות הילודה במגזר החרדי והמוסלמי
איין מה לעשות כמות הילודה במגזר החרדי והמוסלמי עולה בצורה דרסטית וכמות החילונים לא עולה באותה מידה לכן כדיי לייצר מספיק מיסים שיכסו את הצריכה של אלה שלא עובדים החילונים צריכים להשקיע יותר וללמוד 5 יחידות כדיי שיקבלו עבודות אם יותר שכר ויותר מיסים למדינה ... החרדים והערבים מין הסתם היו מוצאים דרך להיתחמק מיזה גם ללא העזרה של בנט.... יחי מדינת ישראלללל!!!!
Umbrella | 18.07.16
22.
חברים תירו מקרה לפיד עשה רפורמה אחד החשובות
חברים תירו מקרה לפיד עשה רפורמה אחד החשובות במערכת החינוך ,חייב חרדים ללמוד ליבה ולהתגייס ,הכל בזכותו היום אתה שומע שכל מה שהוא ישיג כמעת מבוטל בהסכם קוליציוני עם החרדים כולל ליכוד  ואתה שומע תחזיות  הכלכלה לא צומחת ,חסר מהנדסים,חסר תכנתים  לאן המדינה הזאת הולכת? 
Submarine | 18.07.16
18.
סה"כ הבחור התותח הזה העלה את המודעות של
סה"כ הבחור התותח הזה העלה את המודעות של 5 יחידות שנזנחה פה בטירוף, ואז התחילו ליפול עליו על "למה השאר לא טובים"  כי נורא אוהבים לבכות פה. בנוסף לעובדה שתמיד החרדים היו פטורים וזה לא הוא עשה את זה מפילים עליו גם. לדעתי הוא עשה המון טוב בתחום, אך לא בהכל אני מסכים איתו. פשוט עם בכיין ודיי בור
BestChanp | 18.07.16
17.
כניראה שהנקרא בנט לא רוצה להיות ראש ממשלה.
כניראה שהנקרא בנט לא רוצה להיות ראש ממשלה. הוא רוצה להיות אדמור. לכן הוא דואג להפוך את צאן מרעיתו העתידי לבורים בעניני העולם. ממילא אנו החילונים גם מושכים את העגלה, גם דוחפים את העגלה וגם מחלצים אותה מהבוץ שהוא בחבריו מכניסים אותה.
Boomerang | 18.07.16
14.
הייתה כתבה בערוץ 2 שכבר היום בוגרי מערכת
הייתה כתבה בערוץ 2 שכבר היום בוגרי מערכת החינוך החרדיים תובעים בבית המשפט את המדינה שלא "דאגה" שהתלמידים במערכת החינוך הזו ילמדו את מקצועות הליבה ואני חושב שכבר פסקו להם פיצויים בנוסף לשיעורי עזר שהבוגרים האלו מקבלים... למה שופטי בית המשפט לא רואים שהטעות היא לא של המדינה אלא של מנהיגי העדה החרדית...?
Magnet | 18.07.16
10.
כלב שנובח לא נושך. זה הבנט הנבחן.בכל נביחה
כלב שנובח לא נושך. זה הבנט הנבחן.בכל נביחה ונפיחה שלו הוא מגיע עד שלב הפחד מאיבוד הכסא וחוזר בו בדרך אקרובטית של נערת גומי בקרקס. להעיף אותו ממשרד החינוך ולמנות מישהו עם עמוד שדרה ולא חסר חוליות. ככל שנמהר ייטב לחינוך ולמדינת ישראל
Boomerang | 18.07.16
8.
ח"כ שטרן "לא יגדירו לי כימיה וביולוגיה שבהן
ח"כ שטרן "לא יגדירו לי כימיה וביולוגיה שבהן תפיסות עולם שמתנגשות עם התפיסה הדתית," או קיי, אז אם זה נכון שיפסיקו הדתיים ללכת לרופאים, שיפסיקו לקחת תרופות, למעשה שיפסיקו להסתכל ימינה ושמאלה לפני שחוצים במעבר חצייה... ובא לציון גואל
Pumpkin | 18.07.16
1.
דווקא נפתלי חזק מאוד במתמטיקה, הוא יודע שהוא
דווקא נפתלי חזק מאוד במתמטיקה, הוא יודע שהוא צריך את החרדים (ממש כמו לפיד) כדי לנסות ולעלות לשלטון. לכן הוא משחד, סליחה, סליחה, התכוונתי - מעניק... עוזר אולי??? לא משנה... לכן הם מקבלים הטבות על מנת להמשיך להיות נבערים ועלוקות על גב האזרחים המשלמים והתורמים לפריון החברה - כי לכך הם התרגלו - והמנהיגים שלהם רוצים להשאיר אותם במצב זה - חלילה שעיניהם יפקחו והם יצאו מתקופת ימי הביניים לתקופת הרנסנס והם יאבדו את צאן מרעיתם.
Carrot | 18.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת