אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בכירי חברת החשמל לשעבר מדבררים את היצרנים הפרטיים

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
בואו רבותיי ושמעו דבר מעניין.... משה בכר בזמן
בואו רבותיי ושמעו דבר מעניין.... משה בכר בזמן כהונתו כמנהל תחנת הכח מ"ד-ב (יחידות 5-6) באחד הימים החליט כי ערכי האטימות וחלק מערכי המזהמים הנוספים אינם לרוחו. הנ"ל החליט כי יש להוריד את הערכים וביקש מאנשי מחלקת הבקרה לשנות את הנתונים . כמובן שסירבתי התואנה כי הדבר הינו פלילי (זיוף ערכים הינו פלילי). מאחר שהנ"ל החליט בכל מאודו להוריד את הערכים החליט להטיל את המשימה על אחד מאנשי הנהלת מחלקת הבקרה.כמובן שאותו אדם ביצע את הפשע ולאחר מספר ימים נקרא עבדיכם הנאמן להסביר כיצד  הנתונים הינם שליליים (כאילו הארובה יונקת מהאטמוספירה אויר נקי...).כמובן  שבוצע כיול מחדש ללא זיוף והערכים חזרו להיות גבוהים. האם זה האדם שישמור על איכות הסביבה שקרן ותאב בצע. זה האדם שדאג למקורביו  כגון  (מ ב.א  רשי תיבות  או לגינגי השקרן)על מנת לקדם אותם להיות מנהלי מחלקה . זה האדם שערך מסיבת בר מצווה לבנו  במזח כאשר השתמש בציוד של חברת החשמל . כדאי  מאוד לבדוק את האדם הנ"ל מה מניעיו....
Tree | 09.08.16
5.
משה בכר אחד הבזבזנים הגדולים כשהקים את שתי
משה בכר אחד הבזבזנים הגדולים כשהקים את שתי היחידות הגדולות בחדרה דרש על מנת להתקדם שתהיה הפרדה לשתי תחנות ונוצרו מחלקות כפולות עם ניהול מנופח וראה זה פלא לאחר שעבר להיות מנהל אגף היצור המליץ לאחד את התחנות לאחת וכך קוצצו תפקידים ותקנים, בוודאי שהוא מועסק ע״י יצרן פרטי הוא מוכן לדרוך על החברה שבה התקדם בזכות כוחניותו. משה בכר לא יורקים בצלחת שממנה אכלת הרבה שנים.
Guitar | 18.07.16
2.
באמת לא מבין : אחד מהם הודח בגלל
באמת לא מבין : אחד מהם הודח בגלל הטיית מכרזים , כל הזמן באירועים דיבר ציונות איך להשקיע בחברה בתפקידי רוחב בעוד הוא עושה תפקידים בעליה , מקצוען הוא ממש לא, לא מבין בטורבינות קצת מבין בלחצים בצינורות , אהה ...היה לו גם חבר שלמד אתו באוניברסיטה ברמה ירודה מאוד שגם עשה לו את כל העבודות וכך גם השיג תואר שני.
ChefHat | 18.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת