אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קרנות ההשתלמות הניבו רק 0.6% במחצית הראשונה

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
תקחו את כל האחוזים האלה ותחסירו אוטומטית בין
תקחו את כל האחוזים האלה ותחסירו אוטומטית בין 0.5% ל1.2% דמי ניהול חצי שנתיים והוצאות תפעוליות. אני לעומת זאת העברתי את קרן ההשתלמות בניהול עצמי, השקעתי בצורה שמרנית ומפוזרת היטב בקרנות מחקות והרווחתי 1.5% במחצית הראשונה של 2016 וזאת לאחר ניכוי של דמי ניהול 0.33% שנתי ועוד כמה מאיות אחוז עמלות קניה/מכירה. יש לזה גם מחיר. הייתי צריך להקדיש לזה המון זמן, משהו כמו 20 דקות פעם בחודש לצורך איזון הסל.
Bike | 30.08.16
12.
כל הטקסט הזה בשביל לשים את התמונה של
כל הטקסט הזה בשביל לשים את התמונה של הבנאדם עם הידיים על הראש והגרף האדום שיורד למטה? או פרסומת לילין לפידות בשביך 0.17 תשואה בחודש אחד??? או שזה הפוך על הפוך, וזה כדי לזלזל בילין לפידות שכאילו הוא לא מקצועי שהוא מפרסם את עצמו על 0.17%??????? לא יודע כבר.... אתם מיום ליום הופכים להיות קריקטורה של הצל של עצמכם. מקווה שהרווחתם על זה כסף כי אצלי בכל מקרה יש חוסם פרסומות, עד ליום שווי נט יפסיק עם הוידאו האוטומאטי.
OrangeSeahorse | 18.07.16
6.
כתבה מאוד חלקית! ההשוואה מתבססת על איק ההשקעה
כתבה מאוד חלקית! ההשוואה מתבססת על איק ההשקעה הכללי!!! אני ועוד רבים מלקוחותי וחברי כבר נמצאים מספר חודשים באפיק השקעה אגח ממשלת ישראל עד יעבור זעם. התשואה פנטסטית (מעל 2% בשנה האחרונה) למה אין התייחסות לשאר האפיקים? אינני רואה מצב שבו אני עובר לאפיק הכללי לפחות עד סוף השנה כהנחת עבודה. 
Elephant | 18.07.16
5.
ניסתי לאחד לפני חצי שנה את הקופות גמל
ניסתי לאחד לפני חצי שנה את הקופות גמל ביחד ומנורה מבטחים החדשה לא הסכימה בשום אופן לקבל את הכספים ממבטחים הישנה או מגדל. יש ביניהם משחקים של לא מסכימים מראש ואולי, זה היה כך בהסכמים שאנו לא יודעים מה בדיוק נכתב. אמנם כבר נאמר בעבר, לפני שנים, שיהיה אפשרי לאחד את הקופות, וזה כשפרץ הקים את מבטחים החדשה , בין מה שנאמר לבין הקיים ישנו פער ונשארתי רק עם הקופה החדשה. תסמכו על עצמכם לפנסיה ולא עפ"י מה שמבטיחים. הבטחות לחוד וקיום לחו...............ד. גם קרנות ההשתלמות שהבנקים צומחים מהם יפה, לעג לרש, לא מניבים כלום ואין שום ריבית או תשתית כדי שלא יגרמו הפסדים לאזרח. 
Paw | 18.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת