אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ירוק זה הכחול החדש

45 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

38.
הבעיה חמורה יותר מהעולה בכתבה. משרד הבריאות קפא
הבעיה חמורה יותר מהעולה בכתבה. משרד הבריאות קפא למוות, גישה שם היא שאם הכרח חיצוני (חקיקה, החלטת ממשלה, אסון) לא משנים כלום. שב על הרצפה, כסה את הראש וחכה לפנסיה. יש הרבה פתרונות נוספים יטוי מאוזון דרך מערכות טיהור אקטיביות אבל זו לא הבעיה- הבעיה שמשרד הבריאות נוקשה, קפוא ומה שחשוב הוא הקיום במערכת ולא אזרחי המדינה. הכתבת מתאוננת על זה שלא מרשים שימוש בברכות? לא לא הרשו להשתמש במים אפורים מטופלים להדחת אסלות אפילו אם המים בטוחים, בדוקים ומוכלרים למוות.  דברו עם כל מנהל קאנטרי ויספר לכם כמה פעמים ביום באים הורים וילדים להתלונן על צריבות בעיניים. אגב בטיפול במי אפורים להשקיה אנחנו נדרשים ליותר בדיקות איכות ממה שעירית תל אביב (סליחה התאגיד) מבצע במי שתיה. כשהצעתי למקורות מערכת לבדיקת חיידקים רציפה, מיידית בטוחה וטובה ענו לי שזה יקר מדי, השלשולים של תושבי המדינה זולים יותר. חברים, מה שכתבתי כאן הוא אפילו לא התחלה של תאור המצב, מי שיתקשר ישמע ממני עוד סיפורים שיעלו בראשו מחשבות על מרד מיסים ושריפה של בניני ממשל. 
Beer | 21.07.16
36.
ברור שזאת פרסומת, ההתייחסות לקישקושים חסרי בסיס כאקסיומה
ברור שזאת פרסומת, ההתייחסות לקישקושים חסרי בסיס כאקסיומה ידועה לכולם היא אחד הסימנים הברורים לכתבת פרסומת. אגב, גם למי שגר בבית פרטי זה לא רלוונטי-רק למי שחי בבית פרטי, טחון בכסף בלי סוף וממש ממש משעמם לו זה עשוי להיות רלוונטי.
Strawberry | 21.07.16
26.
"כלור" הוא כלור פעיל כמו שיש באקונומיקה ולא
"כלור" הוא כלור פעיל כמו שיש באקונומיקה ולא כמו במלח הבישול שהוא האניון. כלור פעיל הופך בסוף לאניון ואז הוא לא פעיל.  מלח בישול כמו מלחים אחרים יכול לעכב צמיחת מיקרואורגניזמים אבל צריך לשם כך ריכוזים גבוהים בהרבה משל הכלור הפעיל
Grapes | 21.07.16
19.
מה שמוצג בכתבה היא מערכת שתוכננה והמותאמת לאקלים
מה שמוצג בכתבה היא מערכת שתוכננה והמותאמת לאקלים ארופאי. כאדריכל בנית בתל אביב בריכה ביאולוגית המותאמת דווקא לאקלים מדברי וחם כמו שלנו .התכנון ללא מצריך אזור צמחיה רדוד, שנסתם לאחר כמה שנים (אצלנו קיים רק כחלק מפיתוח השטח, אולם לא הכרחי) . המערכת שהותקנה לא מצריכה שטח גדול, בעלת סינון יעיל ואוטמטי לגמרי, תיפעול פשוט ובעלות הקמה סבירות בהחלט. ניתן לבנות בריכה חדש או לבצע המרה מבריכת כלור לביאולוגי, לפרטי או ציבורי. מים צלולים לגמרי, באיכות מעולה.
etangm | 20.07.16
6.
אף אחד מהתקנים האירופאיים לא מציין טמפרטורה, מה
אף אחד מהתקנים האירופאיים לא מציין טמפרטורה, מה גם שהדרישה הזו לא ריאלית - אלו בריכות פתוחות שהטמפרטורה בהן נקבעת עפ״י טמפרטורה חיצונית (לכל היותר מחוממות אבל בוודאי לא מקוררות).  התקנים האירופאיים וגם האמריקאים מציינים רמות מקסימליות של פתוגנים מותרים ובהיעדרם הבריכה בטוחה ומותרת. 
Pumpkin | 20.07.16
5.
מעיין שהכותבים לא מזכירים את כל אירועים חמורים
מעיין שהכותבים לא מזכירים את כל אירועים חמורים של התפרצות מחלות שארעו באירופה כתוצאה מהשימוש בבריכות האקולוגיות.  הבריכות באירופה מאושרים רק כאשר טמפרטורת המים אינה עולה על 21 מעלות -טמפרטורה שאינה ריאלית בישראל. 
Bus | 20.07.16
3.
אם לאיתי פנקס יש בריכה אקולוגית בצימר שהוא
אם לאיתי פנקס יש בריכה אקולוגית בצימר שהוא מפעיל, האם אפשרי שהבריכה העירונית הברוכה שהוא מוביל את הקמתה במרכז תל אביב תהיה גם היא אקולוגית? או שהבריאות והיופי שמורים רק למי שמשלם ביוקר על הצימר ולא לציבור הרחב שבדרך כלל פנקס מנסה לדאוג לרווחתו? אנא, איתי, כתושב השכונה הסמוכה לבריכה שבנייתה כבר החלה - דאג למצוא פתרון חלופי לכלור בבריכה זו. חשוב חשוב חשוב. תודה.
OrangeTree | 20.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת