אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סל הבריאות יוגדל על חשבון משלמי הביטוחים הפרטיים

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
הרופאים הטובים והבכירים ביותר מתמנים כמנהלי מחלקות. הם
הרופאים הטובים והבכירים ביותר מתמנים כמנהלי מחלקות. הם גם התותחים שעושים הרבה כסף בקליניקות הפרטיות. האם מצפים שיסגרו את הקליניקה הפרטית לגמרי??? הרי רוב הרופאים הבכירים יוותרו על להיות מנהלי מחלקות וימשיכו לעבוד בפרטי. ומי נדפק מזה אם לא הציבור שכבר לא יהנה מכישוריהם במערכת הציבורית כפי שהמצב ביום?  חבל שאין מחשבה קדימה.
Puzzle | 19.07.16
33.
כחלון ליצמן-חולים ורופאים זה לא סלולרי! אני שבחרתי
כחלון ליצמן-חולים ורופאים זה לא סלולרי! אני שבחרתי בך מכה על חטא. אני בטוחה שאת אמא שלך תקח לטובי הרופאים ולא תשאיר מקום לספק מי יטפל בה בציבורי. אם אתה חושב שניתן להסתמך רק על מנהלי מחלקה שילמדו וישקיעו במתמחים אתה טועה. לא כדאי לנו לגרום לרופאים ממורמרים , שמודעים לזה שביטלתם להם את הזכויות שלהם בחוק מקצוע חופשי. הצעד הבא שתצטרך להביא רופאים מהודו כי כל הרופאים המוצלחים לא יהססו לקחת את הפקלאות שלהם ולעבור לחו"ל. רובם היו שנה שנתיים בחו"ל לשם התמקצעות וחזרו מתוך אידיאולוגיה ורצון לתרום לציבור על אף שהממשלה מבחינתה לא סייעה להם לא במימון הלימודים או בהתמקצעות. ליצמן וכחלון -הפתרון! עליכם לבדוק כמה כל רופא בכיר עושה בממוצע בפרטי ולתת לו שכר שיהיה מספיק הולם ומתגמל על מנת שהרופאים הבכירים יוכלו לומר לעצמם שזה לא מסכן אותם לרדת מהפרטי ולהשקיע את עצמם רק בציבורי כפולטיימר זה הפתרון בו כולם יצאו מורווחים גם הציבור יקבל את טובי רופאיו תחת קורת גג אחת ובמשרה מלאה , גם המדינה תקבל מיסים גבוהים , הרופאים ישמחו למקד את עבודתם במקום אחד, המתמחים מקבלים הדרכה מצויינת ומלאה. כמו שאמרתי כולם מרווחים! תחשבו על זה! מקווה שתיהיו מספיק כנים עם עצמכם להודות שזה win win situation
Lobster | 18.07.16
11.
ליצמן יישה הכל לדאוג למי שמוצץ את המדינה
ליצמן יישה הכל לדאוג למי שמוצץ את המדינה ולספק לו כמה שיותר שירותים על חשבון אוכלוסייה שעובדת ורוכשת בקושי ביטוחים לשעת צרה. אוי למדינה המאפשרת לנציג של כת מסוכנת (גור) להחליט. מכחלון איני מצפה לכלום הרי הוא מזמן בגד בכל העקרונות שלו
OliveQuill | 18.07.16
9.
סוף סוף רעיון חכם.ללכת ישר על הקודקודים.איזה רופא
סוף סוף רעיון חכם.ללכת ישר על הקודקודים.איזה רופא ישים לעצמו גבולות בהתפרפרות בזמן העבודה כשהבוס שלו מתפרפר על ימין ושמאל בשעות העבודה לקליניקה הפרטית?כשהבוס יהיה מרותק.אז גם תהיה לו אלף סיבות לוודא היכן נמצא כל מתפרפר.למה יש עומס במחלקה?וכהנה.
avfam10 | 18.07.16
5.
מחבל חודר מירדן, אזרח 'טועה בדרך' ונכנס לעזה
מחבל חודר מירדן, אזרח 'טועה בדרך' ונכנס לעזה בלי בעיה (כלומר גם הפוך הכל פרוץ), מזל"ט חודר מסוריה וחיילים נפגעים מפיגוע דקירה נוסף. אבל עזבו את סגן הרמטכ"ל, הוא עסוק בפוליטיקה ובנאומי דפי הסיסמאות של הקרן החדשה להסתה, לפי דיקטטורת הדעות של השמאל הקיצוני.
Beer | 18.07.16
4.
הדרך לשפר את השירות הרפואי הציבורי לא תעשה
הדרך לשפר את השירות הרפואי הציבורי לא תעשה ע״י הרס הרפואה הפרטית.  הציבור נואש מאיכות השירות  הרפואי הציבורי , הכניס את ידו עמוק לארנק כי הבין שבשעת צרה, אינו יכול לסמוך יותר על מה שהמדינה רוצה לתת לו.  אז קודם כל שהמדינה תחזיר את אמון הציבור במערכת, ע״י שיפור הטיפול והתשתיות  ( הזקנה בפרוזדור )  וע״י כך אולי תגרום לציבור להחליט שאין יותר ערך מוסף בביטוחים וברפואה  הפרטית.  מה שנראה לי שעושים כרגע, זה מנסים להרוס את הרפואה הפרטית כדי שתהיה דומה באיכותה לציבורית, במקום ההפך לשפר את הרפואה הציבורית כדי שתהיה דומה באיכותה לפרטית. כשנבחרי הציבור מגיעים בשעת הצורך לקבל טיפול, ברפואה הציבורית מי שמטפל בהם אלו  רופאים בכירים, הם מקבלים טיפול מיידי ללא תור, בניגוד לעמך.   ולכן הם מסודרים, ומכיוון שכך הם יכולים לתקן תקנות שיסבכו לכולם את החיים, כי זה לא נוגע להם או למשפחתם. 
Glasses | 18.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת