אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רפורמת הביטוח הסיעודי: סלינגר לא טיפלה בביטוח לאומי

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מוצקין
מנכל מאוחד פשוט דוחה , אין מילה אחרת . כרגיל לא מסתכל על השירות הזוועתי בקופה שלו ועל זה שעוזבים אותה עשרות אלפים כל שנה ורק תוקף את הקולגות שלו בכללית ובמכבי . דוחה וחסר כל לויאליות מיקצועית. לגבי התגובה של המגיב מהקריות - תברח מהם מהר ותעזוב את מאוחדת לכללית או למכבי . זה הדבר היחיד שמאוחדת מבינים
ערן | 14.11.16
4.
שמנכ"ל קופ"ח מאוחדת הצדיק ידאג קודם לאיכות השירות
שמנכ"ל קופ"ח מאוחדת הצדיק ידאג קודם לאיכות השירות של מאוחדת בקריות.  ללקוחות (לקוחות ולא "מטופלים"!!!) מאוחדת בקריות אין: 1)מרכז מקצועי- כדוגמת המרכז המקצועי המצויין "זבולון" בק.ביאליק לקופה"ח הכללית וכדוגמת המרכז המקצועי של מכבי בק.מוצקין המצוי בשלבי סיום בנייה. 2)בית מרקחת בכל(!!!) סניף של מאוחדת בקריות- על מנת לאפשר לחולה לקבל תרופותיו בצאצו מהרופא מבלי להזמינן בטלפון)מהרוקחת בחיפה ולהגיע שוב לסניפו לקבלן. ובנוסף היעדר בית מרחקחת בסניפי הקריות פוגע בזכות החבר לרכוש מוצרים שונים בהנחות עם כרטיס החבר ואו עם הביטוח המשלים שרכש. בלתי נתפס כיצד מרשה לעצמו מנכל קופח מאוחדת לזלזל כך בלקחות מאוחדת בקריות. 
Bulb | 19.07.16
3.
למה אני לא מתפלא? כל הרפורמות של הממשלות
למה אני לא מתפלא? כל הרפורמות של הממשלות האחרונות חוץ מהרפורמה בסלולרי שערך כחלון (שגם היא עומדת כרגע על כרעי תרנגולת) יצאו בסופו של דבר לרעת האזרח שמשלם יותר ומקבל פחות. החל ברפורמת בכר (שביבי יישם אותה) שיושמה רק חלקית מאד ומי שהרוויח ממנה זה רק החברות שרכשו את הקופות מידי הבנקים, המשך ברפורמות התחבורה בשונות שאולי נקודתית ירדו מחירים אבל באופן כללי למשתמש שאינו נדרש לקו קבוע יום יומי הוא משלם יותר ונוסע יותר זמן וכלה בביטוח הסיעודי שבוטל מעכשיו לעכשיו ללא מתן מענה לכ לאלה ששילמו עשרות שנים ולא נזקקו לו וכאשר הגיעו לגיל שיש סיכוי שיזדקקו לשירות זה (הלוואי שלא יזדקקו) המפקח על הביטוח ביטל אותו בטענה שחברות הביטוח "יתמוטטו". המפקח התעלם מסכומי העתק שחברות הביטוח הרוויחו עד כה מההוצאות המופרזות שלהן וללא בדיקה מעמיקה של החישובים שלהם (דוגמה לכך אפשר להיזכר בביטוח החובה שהועלה כל פעם בטענה שיש הפסדים ולמעשה בזמן האחרון התגלה שהוא פרה חולבת מניבה רווחים גדולים מאד לחברות הביטוח)
GreenBottle | 19.07.16
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת